Přeskočit na obsah Přeskočit na navigaci

Tak tohle tady ještě nebylo! Představujeme jedinečnou fotbalovou výzvu, u které si děti užijí spoustu zábavy! Ti malí sportovci, kteří zvládnou všechny úkoly, se následně mohou zapojit do soutěže o doprovod české reprezentace přímo na hřiště k zápasu s Ukrajinou!

V každé z pěti úrovní naší výzvy je připraveno 8 tréninkových cvičení a kvíz na téma fotbalu nebo zdravého životního stylu. Po splnění alespoň 4 cvičení a vyzkoušení kvízu si účastník může stáhnout diplom a posunout se o úroveň výš. Nová úroveň se otevře vždy po 14 dnech. Úrovně nesou název podle jednotlivých kol ve skutečném McDonald’s Cupu – od školního kola až po Svátek fotbalu, který v naší výzvě doplňuje reprezentační úroveň.

Když malý sportovec nebo sportovkyně zvládnou všechna cvičení a vyzkouší naše kvízy ve všech úrovních výzvy, postoupí do druhého kola, které se otevře 10. června. Ze všech postupujících do 2. kola vylosujeme 40 výherců parádních fotbalových cen, jakými jsou třeba podepsané dresy reprezentantů Tomáše Součka, Vladimíra Coufala, Alexe Krále a Jakuba Jankta.

Pokud navíc po postupu 2. kola účastník výzvy zašle motivační video na téma „Já a fotbal“, zapojí se do soutěže o doprovod hráčů české reprezentace na hřiště! Porota v čele s trenérem reprezentace Jaroslavem Šilhavým se na všechna zaslaná videa podívá a vybere 11 výherců, kteří hráče doprovodí.

Chcete, aby vaše dítě bylo mezi nimi? Zaregistrujte ho do výzvy a pusťte se do plnění výzvy!

A na závěr vzkaz od trenéra Jaroslava Šilhavého a reprezentanta Adama Hložka: