McDonalds Cup

Začínají okresní kola a McDonald's Cup spouští výsledkový servis!

25/3/2019

Holky, kluci! Možná už jste si všimli, že na našem webu nahoře už nějaký čas svítí nápis "Výsledky". Žádný velký turnaj se neobejde bez kompletní výsledkové listiny, a to od letošního 22. ročníku platí i o McDonald’s Cupu! V přehledné grafice najdete všechny týmy, góly i konečné výsledky od okresních kol až po republikové finále. S naším kompletním výsledkovým servisem jste proto dokonale v obraze, můžete kontrolovat svoje statistiky a počty gólů a porovnávat je s kamarády z jiných škol!

Je to úplně jednoduché. Poté, co rozkliknete kouzelný nápis Výsledky, objevíte se na stránce, která zaštiťuje úplně všechny zápasy, které se dosud na mekáči odehrály. A pak už záleží jen na vás!

Ve třech přehledných částech jsou rozdělený výsledky kol okresních, dále kol krajských a nakonec i republikového finále. Stačí sjet na mapku níže, kde rozkliknete kraj, na který se chete podívat, a pak i konkrétní turnaj.

No a pak už se před vámi objeví výsledky již odehraných utkání. První zápasy okresních kol se můžou hrát už ode dneška, 25. března. Můžeme se tedy těšit, že již brzy budou naskakovat i první týmy, jejich výsledky a góly! 

Nejnovější aktualityKontakt

Napište nám