McDonalds Cup

Registruj svůj tým na webu a zapoj se do soutěže!

9/2/2017

Hraje váš tým 20. ročník McDonald’s Cupu? Máte za sebou dokonce už první zápasy ve školních kolech? Připojte se se spolužáky i na našem webu a turnaj pro vás bude ještě napínavější! Pokud totiž svůj tým zaregistruje i tady, můžete vyhrát parádní ceny.

Postup je jednoduchý. Do základního formuláře zadáte základní informace o týmu a škole a budete ve hře.

Na webu pro Vás automaticky vytvoříme základní profil vašeho týmu, který můžete společnými silami budovat a doplňovat, aby byl přesně takový, jací jste vy. Přístupové údaje může používat každý hráč - celý tým se tak může podílet na jeho tvorbě, sdílet fotky, fotbalová videa a bojovat o podporu fanoušků, kteří jsou srdcem každého správného fotbalového mančaftu. Nezapomeňte připojit i profilovou fotku, aby vás poznalo více lidí a týmová šance na vítězství se zvýšila. Celá soutěž je totiž založena na vkládání podporujících vzkazů na podstránce Srdcem spolu!

Tým s nejvyšším počtem bodů vítězí. Ani druhý a třetí nejlepší však nemusí zoufat, i pro něj máme nachystané hodnotné výhry.

A jak vlastně bodování funguje? Za každý textový vzkaz dostane tým 1 bod, za každou fotku získá 3 body, nejlépe jsou však hodnocena videa. Za ty může tvůj tým dostat dokonce bodů 5!

Soutěž už běží na plné obrátky a končí 14. května. Tak nezahálej a povolej své fanoušky do akce! Třeba to bude právě tvůj tým, kdo vyhraje první cenu.

 Kompletní pravidla soutěže naleznete zde.

Nejnovější aktualityKontakt

Napište nám