Přeskočit na obsah Přeskočit na navigaci
Grassroots trenéři mládeže FAČR (GTM) jsou fotbalovými garanty McDonald’s Cupu.

Trenéři jsou také k dispozici školám pro konzultace, inspiraci, rady a trenérskou metodiku. Pokud chcete pozvat Grassroots trenéry mládeže FAČR do vaší školy na ukázkovou hodinu tělesné výchovy, vyplňte formulář na skoly.mujprvnigol.cz.

Kraj GTM KFS Telefon E-mail
Praha Luboš Zákostelský 604 875 827 zakostelsky@fotbal.cz
Středočeský Milan Kormaník 724 112 661 kormanik@fotbal.cz
Liberecký Michal Kolčava 603 844 534 kolcava@fotbal.cz
Ústecký Jan Štefko 606 683 407 stefko@fotbal.cz
Plzeňský Pavel Hudeček 731 452 995 hudecek@fotbal.cz
Karlovarský Ladislav Buday 731 125 149 buday@fotbal.cz
Jihočeský Pavel Pulec 723 661 219 pulec@fotbal.cz
Pardubický Jiří Kovárník 776 304 804 kovarnik@fotbal.cz
Královéhradecký Jan Míl 603 522 967 mil@fotbal.cz
Vysočina Stanislav Duben 728 517 829 duben@fotbal.cz
Olomoucký Lukáš Staroba 739 637 848 staroba@fotbal.cz
Jihomoravský Stanislav Schwarz 734 447 990 schwarz@fotbal.cz
Zlínský Petr Zapletal 605 251 704 zapletal@fotbal.cz
Moravskoslezský Radim Zajíc 739 067 134 zajic@fotbal.cz