Přeskočit na obsah Přeskočit na navigaci
Adresář předsedů krajských štábů McDonald’s Cup 2021/2022
Kraj Příjmení a jméno Okres Telefon E-mail Adresa
JIČ Otakar Kinšt KR JIC 606 934 098 kinstota@seznam.cz Jarošovská 743, 377 01 Jindřichův Hradec
JIM Zdeněk Jadvidžák KR JIM 737 302 777 jadva@jaroska.cz Gymnázium tř. Kpt. Jaroše 14,658 71 Brno
KVA Bohumil Adamec KR KVA 605 864 115 assk-kvabob@seznam.cz Zahradní 43, 360 01 Karlovy Vary
LIB Pavel Brož KR LIB 721 746 301 brozpa@quick.cz Základní škola Školní 347, 471 23 Zákupy
MSL Plaskura Radim KR MSL 603 356 670 radimplaskura@seznam.cz J.Šoupala 1609, Ostrava-Poruba
OLM Karel Kapuš KR OLM 603 314 550 k.kapus@seznam.cz Vrchlického 1251, 760 01 Jeseník
PAR Petr Vaško KR PAR 606 752 892 petr.vasko@ddmalfa.cz DDM ALFA,. Družby 334, 530 09 Pardubice
PHA Ivana Černohorská KR PHA 604 714 096 ivce@email.cz Roháčova 30, 130 00 Praha 3
PLZ Knězková Alena KR PLZ 606 956 438 knezkovaal@zs33plzen-edu.cz 33.ZŠ Terezie Brzkové 31, 318 00 Plzeň
STČ Zdeněk Kolda KR STČ 777 950 677 kolda@ddm.pb.cz DDM Pod Šachtami 294, 261 02 Příbram
UST Václav Pěkný KR UST 604 547 050 vpekny@volny.cz Základní škola Rabasova 3282/3, 400 11 Ústí nad Labem
VYS Dalibor Hruška KR VYS 776 589 118 hrusdal@seznam.cz Vrchlického 19, 586 01 Jihlava
ZLN Svatava Ságnerová KR ZLN 605 702 141 svatka.sagnerova@seznam.cz Tyršova 1561, 769 01 Holešov

 

Adresář okresních štábů McDonald’s Cup 2021/2022
Kraj Příjmení a jméno Okres Telefon E-mail Adresa
HKR Tykva Ondřej Hr. Králové 723 388 255 ondrej.tykva@zssever.cz ZŠ Sever Lužická 1208, 500 03, Hradec Králové
HKR Hynek Vojtěch Jičín 602 234 543 vojtech.hynek@seznam.cz Želkovice 42, 503 03, Hořiněves
HKR Jandík Jan Náchod 606 424 964 janjandik@email.cz ZŠ Na Ostrově, 551 01, Jaroměř
HKR Paleček Zdeněk Rychnov n.K. 607 627 754 palece@seznam.cz ZŠ Javornická 1596, 516 01, Rychnov n.Kn.
HKR Skuček Jiří Trutnov 739 473 468 sku.j@seznam.cz Tichá 523, 547 02, Trutnov
JIČ Sviták Josef Č. Krumlov 724 276 055 josef.svitak@seznam.cz ZŠ a MŠ, 382 82 Benešov nad Černou 100
JIČ Kinšt Otakar J. Hradec 606 934 098 kinstota@seznam.cz Jarošovská 743, 377 01, J. Hradec II
JIČ Karel Nový Prachatice 606 859 445 novy.kar@seznam.cz ZŠ, Smetanova 405, 385 01, Vimperk
JIČ Heršálková Alena Tábor 739 570 162 hersalkova@zshelsinska.cz ZŠ a MŠ, Helsinska 2732, 390 05, Tábor
JIČ Cendelín Jan Písek 604 131 774 cendelin@zsbernartice.eu Smetanovo nám. 2489, Písek
JIČ Šesták Přemysl Č. Budějovice 607 734 328 sestak107@seznam.cz U Zimního stadionu 1, 370 01 , České Budějovice
JIČ Kohout Pavel Strakonice 603 585 547 reditel@zsmskatovice.cz ZŠ a MŠ, Školní 284, 387 11, Katovice
JIM Strážnický Břetislav Blansko 723 770 890 bstraznicky@seznam.cz Dvorská 68, 678 01, Blansko
JIM Němčanský Tomáš Brno město 777 58 49 59 tomasnemcansky@seznam.cz Mojžíšova 17, 612 00, Brno
JIM Budík Ladislav Brno venkov 777 718 440 or.buda@volny.cz Jungmannova 23, 612 00, Brno
JIM Petrjanoš Jiří Břeclav 732 876 999 ps@gbv.cz Riegerova 33, 690 02, Břeclav
JIM Pavlica Josef Hodonín 518 327 104 pavlicahl@seznam.cz ZŠ a MŠ Hroznova Lhota 318, 696 63
JIM Brtníček Miloslav Vyškov 724 241 962 brtnicek.m@seznam.cz ZŠ Na Vyhlídce, 682 01, Vyškov
JIM Jíral Jaromír Znojmo 603 366 964 jaromir.jiral@seznam.cz Krapkova 63, 669 02, Znojmo
KVA Adamec Bohumil K.Vary 605 864 115 assk-kvabob@seznam.cz Zahradní 60/43, 360 01, Karlovy Vary
KVA Kejř Martin Cheb 723 786 111 kejr@zskamenna.cz ZŠ Aš, Kamenná 152, 352 01, Aš
KVA Záleský Ivo Sokolov 731 080 587 zaleskyivo@seznam.cz Nábřežní 1461, 356 01, Sokolov
LIB Brož Pavel Č. Lípa 721 746 301 brozpa@quick.cz Školní 347, Záklupy
LIB Polman Michal Jablonec 720 204 234 michal.polman@zsmozartova.cz Mozartova 24, Jablonec nad Nisou
LIB Vořechovská Ivana Liberec 723 392 060 ivorechovska@seznam.cz Broumovská 699,460 06, Liberec 6
LIB Štrincl Karel Semily 702 046 061 orassksm@seznam.cz, Husova 77, Turnov
MSL Kopeček Martin Bruntál 776 463 261 mkopecek@gmail.com Janáčkovo náměstí 17, 79401, Krnov
MSL Bekárková Hana F-M 732 419 882 h.bekarkova@email.cz Jeronýma 399, 738 01, F-M
MSL Grinvalská Zdeňka Karviná 731 635 550 zdenka.grinvalska@juventus.cz U Bažantnice 1794, Karviná-N.M.
MSL Slezák Antonín Nový Jičín 602 566 049 tondasle@atlas.cz Bartošovice 135, 742 54
MSL Mička Petr Opava 605 862 087 p.micka@seznam.cz Englišova 82, 746 01, Opava
MSL Plaskura Radim Ostrava 603 356 670 radimplaskura@seznam.cz J.Šoupala 1609, Ostrava-Poruba
OLM Chodilíková Pavlína Přerov 777 227 252 chodilikova@svcatlas-bios.cz, SVČ Atlas-bios, Přerov
OLM Vraštil Jaroslav Olomouc 725 499 992 sportovnisouteze@ddmolomouc.cz DDM, tř.17.listopadu 47, 771 74, Olomouc
OLM Šubrtová Veronika Šumperk 731 186 059 sport@doris.cz SVČ Vila Doris, 17. listopadu, Šumperk
OLM Krčmář Daniel Jeseník 775 955 377 krcmardaniel@seznam.cz SVČ Duha, Průchodní, Jeseník
OLM Gross Tomáš Prostějov 722 934 321 Tom.Gross@seznam.cz Sportcentrum, Olympijská 4, Prostějov
PAR Kozák Kamil Pardubice 606 521 078 kozakkamil@seznam.cz L. Matury 856, 530 12, Pardubice
PAR Martin Vykydal Chrudim 604 839 680 vykydal@zsskolninamesti.cz ZŠ Školní náměstí 6, 537 01, Chrudim
PAR Martin Komoň Svitavy 736 456 387 ko@gy.svitavy.cz Gymnázium, Sokolovská 1, 568 02, Svitavy
PAR Kaplová Jana Ústí n. Orl. 606 461 475 kaplova.jana@zsbcuo.cz Zborovská 937, 562 01, Ústí nad Orlicí
PHA Wegnerová Dagmar Praha 1 777 211 805 dagmar.wegnerova@seznam.cz ZŠ Uhelný Trh 4, 110 00, Praha 1
PHA Rampasová Karla Praha 2 602 614 384 karla.rampasova@ddm-ph2.cz DDM Slezská 21, 120 00, Praha 2
PHA Kaifer Jaroslav Praha 3 777 152 603 kaifer@lobkovicovo.cz ZŠ Nám. J z Lobkovic 22, 130 00, Praha 3
PHA Janouškovec Kamil Praha 4 776 642 790 janouskovec@hc4.cz DDM Praha 4 – Hobby centrum 4, Bartákova 1200/4, 140 00, Praha 4
PHA Kološ Jakub Praha 5, 16 774 572 894 jakub.kolos@ddmpraha5.cz DDM Praha 5 Štefánikova 235/11
PHA Mrzenová Renáta Praha 6, 17 606 453 983 sport@ddmp6.cz ZŠ Dědina Žukovského 6, 163 00, Praha 6
PHA Šabachová Lenka Praha 7 602 667 337 enchantress@seznam.cz DDM P7, Šimáčkova 16, Praha 7
PHA Zabilanský Jiří Praha 8 733 535 495 zabilansky@ddmpraha8.cz DDM Přemyšlenská 1102, 182 00, Praha 8
PHA Haisová Gabriela Praha 9, 14 734 134 008 gabina.haisova@ddmpraha9.cz DDM Gen. Janouška 1060, 198 00, Praha 9
PHA Matys Pavel Praha 10, 15 728 703 218 matys@dumum.cz DDM Dům UM, Pod Strašnickou vinicí 23, Praha 10
PHA Mašková Eva Praha 11 602 364 001 maskova@ddmjm.cz DDM JM Šalounova 2024, 149 00, Praha 11
PHA Bednář Tomáš Praha 12 723 719 794 t.bednar@ddmm.cz DDM Praha Modřany Herrmannova 24, 14300, Praha 12
PHA Gaisl Luboš Praha 13 722 903 626 gaisl@klausovazs.cz Klausova 2450,153 00 Praha 5 ,Velká Ohrada
PLZ Knězková Alena Plzeň – město 606 956 438 knezkovaal@zs33plzen-edu.cz 33. ZŠ Terezie Brzkové 31, 318 00, Plzeň
PLZ Chlup Zdeněk Plzeň – sever 723 907 514 chluzd@seznam.cz ZŠ Stará cesta 363, 331 01, Plasy
PLZ Kuběna Roman Plzeň – jih 603 208 026 mddmstod@volny.cz DDM, Nádražní 722, 333 01, Stod
PLZ Vodička Karel Rokycany 606 294 714 assk.rokycany@seznam.cz DDM Čechova 1155, 337 01, Rokycany
PLZ Dolejší Jaroslav Klatovy 728 146 744 asskdolejsi@seznam.cz Kolinec 2, 341 42, Kolinec
PLZ Frček Michal Domažlice 723 466 634 frcekmichal@gmail.com ZŠ Komenského 17, 344 01, Domažlice
PLZ Hnát Zdeněk Tachov 731 159 474 zhnat@centrum.cz ZŠ Zárečná 1540, 347 01, Tachov
STČ Bukačová Eva Praha – východ 603 724 237 bukacka@seznam.cz Havlíčkova 691, Čelákovice
STČ Kasal Pavel Praha – západ 602 885 790 reditel@zsrudna.cz Masarykova 878, Rudná
STČ Slunečko Jindřich Benešov 776 193 603 jindrichslunecko@seznam.cz Jiráskova 888, Benešov
STČ Brunclík Jaroslav Příbram 605 547 515 slava.brunclik@seznam.cz Havlíčkova 670, 264 01, Sedlčany
STČ Bechnerová Monika Rakovník 732 539 284 bechnerova@ddmrako.cz S.K. Neumanna 251
STČ Hynková Ondřejka Kladno 604 865 455 assk@volny.cz Jiřího Voskovce 3071, Kladno
STČ Vydrová Helena Mělník 732 830 721 vydrova@ddmneratovice.cz Mládežnická 984, Neratovice
STČ Morávek Antonín Kolín 732 107 017 antonio.moravek@seznam.cz Kojice 21, Chvaletice
STČ Ptáček Karel Kutná Hora 773 800 491 ptacekkarel@seznam.cz Jiráskovy sady 387, Kutná Hora
STČ Mýto Jan Nymburk 725 894 384 mytoj@ddmpodebrady.cz Za nádražím 56, Poděbrady
STČ Ječná Květa Mladá Boleslav 604 549 637 kveta.jecna@quick.cz Jiráskova 398, Mladá Boleslav
STČ Šumera Radek Beroun 605 275 589 radeksumera@seznam.cz Komenského 1245, Hořovice
UST Kroupa Miroslav Děčín 603 873 483 info@zsmarkvartice.cz ZŠ Markvartice 197, 407 42, Markvartice
UST Olišar Jiří Chomutov 733 390 279 ditman@seznam.cz ZŠ Krušnohorská 1675, 431 11, Jirkov
UST Hubert Vlastimil Louny 725 241 142 reditel@zspremyslovcu.cz ZŠ Přemyslovců 2209, 440 01 Louny
UST Křivanec Vít Litoměřice 731 253 601 mementhos@centrum.cz ZŠ Jungmannova 660, 413 01, Roudnice nad Labem
UST Jan Skýpala Most 606 621 337 skypala@banikmost-sous.cz Pod Doubravkou 2900, 415 01, Teplice
UST Bartoš Jaroslav Teplice 604 567 062 orassktce@seznam.cz, jaroslav.bartos@fkteplice.cz Na Stínadlech 2796, 415 01, Teplice
UST Kolařík Květoslav Ústí n. Lab. 734 445 630 kvetoslav.kolarik@zsvinarska.cz ZŠ Vinařská 1016/6, 400 01, Ústí nad Labem
VYS Záruba Josef Jihlava 723 435 708 zaruba.ji@seznam.cz Vančurova 8, Jihlava
VYS Pacholík Michal Třebíč 777 135 783 pacholik@zsbartuskova.cz ZŠ Bartuškova 700, Třebíč
VYS Fiala Josef Havl. Brod 739 898 550 fiala@oahshb.cz OAHŠ, Bratříků 851, Havl.Brod
VYS Fišar Libor Pelhřimov 724 248 148 DDM@PEL.cz DDM, Třída Legií 382, Pelhřimov
VYS Kalina Zbyněk Žďár n. S. 604 464 744 kalina@activezdar.cz ACTIVE-SVČ, Dolní 3, Žďár n.S.
ZLN Herman Oldřich Kroměříž 608 971 295 herman@zsbrat.cz ZŠ Bratrství,Pod Zábřehem 1100, 768 01 Bystřice pod Hostýnem
ZLN Chvojka Petr Uherské Hradiště 724 935 989 chvope@seznam.cz III.ZŠ Sportovní 777., 686 01 Uherské Hradiště
ZLN Sadílková Kateřina Vsetín 725 280 130 sadilkova@domecekvalmez.cz SVČ Domeček Zdeňka Fibicha 287, 757 01 Valašské Meziříčí
ZLN Procházková Eva Zlín 777 208 212 prochazkova@gymzl.cz Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť, Lesní čtvrť III 1364, Zlín 760 01