Přeskočit na obsah Přeskočit na navigaci

Adresář předsedů krajských štábů McDonald’s Cup 2023/2024

Kraj Příjmení a jméno Okres Mobil E-mail Adresa pro distribuci materiálů
HKR Skuček Jiří KR HKR 739 473 468 sku.j@seznam.cz Tichá 523 547 02 Trutnov
JIČ Otakar Kinšt KR JIC 606 934 098 kinstota@seznam.cz Jarošovská 743, 377 01 Jindřichův Hradec
JIM Zdeněk Jadvidžák KR JIM 737 302 777 jadva@jaroska.cz Gymnázium tř. Kpt. Jaroše 14,658 71 Brno
KVA Bohumil Adamec KR KVA 605 864 115 assk-kvabob@seznam.cz Zahradní 43, 360 01 Karlovy Vary
LIB Brož Pavel KR LIB 721 746 301 brozpa@quick.cz Základní škola Školní 347, 471 23 Zákupy
MSL Plaskura Radim KR MSL 603 356 678 radimplaskura@seznam.cz J.Šoupala 1609, Ostrava-Poruba
OLM Šubrtová Veronika Šumperk 731 186 059 sport@doris.cz SVČ Vila Doris, 17. listopadu, Šumperk
PAR Petr Vaško KR PAR 606 752 892 petr.vasko@ddmalfa.cz DDM ALFA,. Družby 334, 530 09 Pardubice
PHA Ivana Černohorská KR PHA 604 714 096 ivce@email.cz Roháčova 30, 130 00 Praha 3
PLZ Knězková Alena KR PLZ 606 956 438 knezkovaal@zs33.plzen-edu.cz 33. ZŠ Terezie Brzkové 31, 318 00 Plzeň
STČ Zdeněk Kolda KR STČ 777 950 677 kolda@ddm.pb.cz DDM Pod Šachtami 294, 261 02 Příbram
UST Václav Pěkný KR UST 604 547 050 vpekny@volny.cz
Základní škola Rabasova 3282/3, 400 11 Ústí nad Labem
VYS Dalibor Hruška KR VYS 776 589 118 hrusdal@seznam.cz Vrchlického 19, 586 01 Jihlava
ZLN Svatava Ságnerová KR ZLN 605 702 141 svatka.sagnerova@seznam.cz Tyršova 1561, 769 01 Holešov

 

Adresář okresních štábů McDonald’s Cup 2023/2024

Kraj Příjmení a jméno Okres Mobil E-mail Adresa pro distribuci materiálů
HKR Tykva Ondřej Hr. Králové 723 388 255 ondrej.tykva@zssever.cz ZŠ Sever, Lužická 1208, 500 03 Hradec Králové
HKR Hynek Vojtěch Jičín 602 234 543 vojtech.hynek@seznam.cz Želkovice 42, 503 03 Hořiněves
HKR Jandík Jan Náchod 606 424 964 janjandik@email.cz ZŠ Na Ostrově, 551 01 Jaroměř
HKR Paleček Zdeněk Rychnov n. K. 607 627 754 zdenek.palecek@zsjrk.cz ZŠ Javornická 1596, 516 01 Rychnov n. K.
HKR Skuček Jiří Trutnov 739 473 468 sku.j@seznam.cz Tichá 523, 547 02 Trutnov
JIČ Sviták Josef Č. Krumlov 724 276 055 josef.svitak@seznam.cz ZŠ a MŠ, 382 82 Benešov nad Černou 100
JIČ Kinšt Otakar J. Hradec 606 934 098 kinstota@seznam.cz Jarošovská 743, 377 01 J. Hradec II
JIČ Karel Nový Prachatice 606 859 445 novy.kar@seznam.cz ZŠ, Smetanova 405, 385 01 Vimperk
JIČ Heršálková Alena Tábor 739 570 162 hersalkova@zshelsinska.cz ZŠ a MŠ, Helsinská 2732, 390 05 Tábor
JIČ Cendelín Jan Písek 604 131 774 cendelin@zsbernartice.eu Smetanovo nám. 2489, Písek
JIČ Šesták Přemysl Č. Budějovice 607 734 328 sestak107@seznam.cz DDM, U zimního stadionu 1, 370 01 České Budějovice
JIČ Kostka Tomáš Strakonice 734 621 201 costa.tomas@seznam.cz Blatenská 104, 387 31 Radomyšl
JIM Strážnický Břetislav Blansko 723 770 890 bstraznicky@seznam.cz Dvorská 68, 678 01 Blansko
JIM Němčanský Tomáš Brno město 777 58 49 59 tomasnemcansky@seznam.cz Mojžíšova 17, 612 00 Brno
JIM Lucie Kališová Brno venkov 724 083 127 kalisova@zsmodrice.org ZŠ Modřice, Benešova 332, 664 42 Modřice
JIM Petrjanoš Jiří Břeclav 732 876 999 ps@gbv.cz Riegerova 33, 690 02 Břeclav
JIM Pavlica Josef Hodonín 518 327 104 pavlicahl@seznam.cz ZŠ a MŠ Hroznova Lhota 318, 696 63
JIM Brtníček Miloslav Vyškov 724 241 962 brtnicek.m@seznam.cz ZŠ Na Vyhlídce, 682 01 Vyškov
JIM Jíral Jaromír Znojmo 603 366 964 jaromir.jiral@seznam.cz Krapkova 63, 669 02 Znojmo
KVA Adamec Bohumil K.Vary 605 864 115 assk-kvabob@seznam.cz Zahradní 60/43, 360 01 Karlovy Vary
KVA Kejř Martin Cheb 723 786 111 kejr@zskamenna.cz ZŠ Aš, Kamenná 152, 352 01 Aš
KVA Marek Kratochvíl Sokolov 724 431 084 marek.kratochvil17@gmail.com Pionýrů 1614, 356 01 Sokolov
LIB Brož Zdeněk Č. Lípa 723 060 891 broz.zdenek@zstyrsceskalipa.cz ZŠ Dr. Tyrše, Mánesova 1526, Č. Lípa
LIB Kozderka Jan Jablonec 725 837 027 jan.kozderka@zsmozartova.cz Mozartova 24, Jablonec nad Nisou
LIB Vořechovská Ivana Liberec 723 392 060 ivorechovska@seznam.cz Broumovská 699, 460 06 Liberec 6
LIB Štrincl Karel Semily 702 046 061 orassksm@seznam.cz, Husova 77, Turnov
MSL Kopeček Martin Bruntál 776 463 261 mkopecek@gmail.com Janáčkovo náměstí 17, 794 01 Krnov
MSL Bekárková Hana Frýdek-Místek 732 419 882 h.bekarkova@email.cz Tř. T.G. Masaryka 454, 738 01 Frýdek-Místek
MSL Vargová Lenka Karviná 773 744 407 vargova@ddm-orlova.cz DDM, Masarykova 958, 735 14 Orlová-Lutyně
MSL Slezák Antonín Nový Jičín 602 566 049 tondasle@atlas.cz 742 54 Bartošovice 135
MSL Mička Petr Opava 605 862 087 p.micka@seznam.cz Englišova 82, Opava 746 01
MSL Plaskura Radim Ostrava 603 356 678 radimplaskura@seznam.cz J. Šoupala 1609, Ostrava-Poruba
OLM Chodilíková Pavlína Přerov 777 227 252 chodilikova@svcatlas-bios.cz SVČ Atlas-bios, Přerov
OLM Vraštil Jaroslav Olomouc 725 499 992 sportovnisouteze@ddmolomouc.cz DDM, Tř. 17.listopadu 47, 771 74 Olomouc
OLM Šubrtová Veronika Šumperk 731 186 059 sport@doris.cz SVČ Vila Doris, 17. listopadu, Šumperk
OLM Krčmář Daniel Jeseník 775 955 377 krcmardaniel@seznam.cz SVČ Duha, Průchodní, Jeseník
OLM Gross Tomáš Prostějov 722 934 321 Tom.Gross@seznam.cz Sportcentrum, Olympijská 4, Prostějov
PAR Petr Vaško Pardubice 606 752 892 petr.vasko@ddmalfa.cz DDM ALFA, Družby 334, 530 09 Pardubice
PAR Martin Vykydal Chrudim 604 839 680 vykydal@zsskolninamesti.cz ZŠ Školní náměstí 6, 537 01 Chrudim
PAR Martin Komoň Svitavy 736 456 387 ko@gy.svitavy.cz Gymnázium, Sokolovská 1, 568 02 Svitavy
PAR Hana Šťovíčková Ústí n. Orl. 732 404 670 stovickova.h@seznam.cz Zborovská 937, 562 01 Ústí nad Orlicí
PHA Wegnerová Dagmar Praha 1 777 211 805 dagmar.wegnerova@seznam.cz ZŠ Uhelný Trh 4, 110 00 Praha 1
PHA Kadlec Daniel Praha 2 721 107 356 daniel.kadlec@ddm-ph2.cz DDM Slezská 21, 120 00 Praha 2
PHA Rampasová Karla Praha 2 602 614 384 karla.rampasova@ddm-ph2.cz DDM Slezská 21, 120 00 Praha 2
PHA Kaifer Jaroslav Praha 3 777 152 603 kaifer@lobkovicovo.cz ZŠ Nám. J z Lobkovic 22, 130 00 Praha 3
PHA Janouškovec Kamil Praha 4 776 642 790 janouskovec@hc4.cz
DDM Praha 4 – Hobby centrum 4, Bartákova 1200/4, 140 00 Praha 4
PHA Kološ Jakub Praha 5, 16 774 572 894  jakub.kolos@ddmpraha5.cz DDM, Štefánikova 235/11, Praha 5
PHA Mrzenová Renáta Praha 6, 17 606 453 983 sport@ddmp6.cz ZŠ Dědina, Žukovského 6, 163 00 Praha 6
PHA Šabachová Lenka Praha 7 602 667 337 enchantress@seznam.cz DDM P7, Praha 7, Šimáčkova 16
PHA Adámek Filip Praha 8 608 090 822  adamek@ddmpraha8.cz  DDM, Přemyšlenská 1102, 182 00 Praha 8
PHA Lukáš Mrózek Praha 9, 14 777 054 446 lukas.mrozek@ddmpraha9.cz DDM, Gen. Janouška 1060/2, 190 00 Praha 9
PHA Ryska David Praha 10, 15 728 703 218 ryska@dumum.cz DDM Praha 10, dům UM, Jahodová 2800/44,10600, Praha 10
PHA Mašková Eva Praha 11 602 364 001 maskova@ddmjm.cz DDM, JM Šalounova 2024, 149 00 Praha 11
PHA Bednář Tomáš Praha 12 723 719 794 t.bednar@ddmm.cz DDM Praha Modřany, Herrmannova 24, 143 00 Praha 12
PHA Lucie Heřmanská Praha 13  602 972 606 hermanska@klausovazs.cz Klausova 2450, 153 00 Praha 5
PLZ Knězková Alena Plzeň – město 606 956 438 knezkovaal@zs33.plzen-edu.cz 33. ZŠ, Terezie Brzkové 31, 318 00 Plzeň
PLZ Chlup Zdeněk Plzeň – sever 723 907 514 chluzd@seznam.cz ZŠ Stará cesta 363, 331 01 Plasy
PLZ Kuběna Roman Plzeň – jih 603 208 026 mddmstod@volny.cz DDM, Nádražní 722, 333 01 Stod
PLZ Vodička Karel Rokycany 606 294 714 assk.rokycany@seznam.cz DDM, Čechova 1155, 337 01 Rokycany
PLZ Časta Vlastimil Klatovy 733 650 715 casta@zsklatovyplanicka.cz ZŠ Klatovy, Plánická 194, 339 01 Klatovy
PLZ Frček Michal Domažlice 723 466 634 frcekmichal@gmail.com ZŠ Komenského 17, 344 01 Domažlice
PLZ Hnát Zdeněk Tachov 731 159 474 zhnat@centrum.cz ZŠ Zárečná 1540, 347 01 Tachov
STČ Bukačová Eva Praha-Východ 603 724 237 bukacka@seznam.cz Havlíčkova 691, Čelákovice
STČ Kasal Pavel Praha-Západ 602 885 790 reditel@zsrudna.cz Masarykova 878, Rudná
STČ Slunečko Jindřich Benešov 776 193 603 jindrichslunecko@seznam.cz Jiráskova 888, Benešov
STČ Brunclík Jaroslav Příbram 605 547 515 slava.brunclik@seznam.cz Havlíčkova 670, Sedlčany 264 01
STČ Bechnerová Monika Rakovník 732 539 284 bechnerova@ddmrako.cz S.K. Neumanna 251, Rakovník
STČ Hynková Ondřejka Kladno 604 865 455 assk@volny.cz Jiřího Voskovce 3071, Kladno
STČ Vydrová Helena Mělník 732 830 721 vydrova@ddmneratovice.cz Mládežnická 984, Neratovice
STČ Morávek Antonín Kolín 732 107 017 antonio.moravek@seznam.cz Kojice 21, Chvaletice
STČ Ptáček Karel Kutná Hora 773 800 491 ptacekkarel@seznam.cz Jiráskovy sady 387, Kutná Hora
STČ Mýto Jan Nymburk 725 894 384 mytoj@ddmpodebrady.cz Za nádražím 56, Poděbrady
STČ Ječná Květa Mladá Boleslav 604 549 637 kveta.jecna@quick.cz Jiráskova 398, Mladá Boleslav
STČ Šumera Radek Beroun 605 275 589 radeksumera@seznam.cz Komenského 1245, Hořovice
UST Kroupa Miroslav Děčín 603 873 483 vincent-mk@centrum.cz ZŠ Markvartice 197, 407 42 Markvartice
UST Olišar Jiří Chomutov 733 390 279 ditman@seznam.cz ZŠ Krušnohorská 1675, 431 11 Jirkov
UST Hubert Vlastimil Louny 725 241 142 reditel@zspremyslovcu.cz ZŠ Přemyslovců 2209, 440 01 Louny
UST Křivanec Vít Litoměřice 731 253 601 mementhos@centrum.cz ZŠ Jungmannova 660, 413 01 Roudnice nad Labem
UST Skýpala Jan Most 606 621 337 skypala@banikmost-sous.cz Pod Doubravkou 2900, 415 01 Teplice
UST Bartoš Jaroslav Teplice 604 567 062 jaroslav.bartos@fkteplice.cz Na Stínadlech 2796, 415 01 Teplice
UST Kolařík Květoslav Ústí n. Lab. 734 445 630 kvetoslav.kolarik@zsvinarska.cz ZŠ Vinařská 1016/6, 400 01 Ústí nad Labem
VYS Záruba Josef Jihlava 723 435 708 zaruba.ji@seznam.cz Vančurova 8, Jihlava
VYS Pacholík Michal Třebíč 777 135 783 pacholik@zsbartuskova.cz ZŠ Bartuškova 700, Třebíč
VYS Fiala Josef Havl.Brod 739 898 550 fiala@oahshb.cz OAHŠ, Bratříků 851, Havlíčkův Brod
VYS Fišar Libor Pelhřimov 724 248 148 DDM@PEL.cz DDM, Třída Legií 382, Pelhřimov
VYS Kalina Zbyněk Žďár n. S. 604 464 744 kalina@activezdar.cz ACTIVE-SVČ, Dolní 3, Žďár n. S.
ZLN Herman Oldřich Kroměříž 608 971 295 herman@zsbrat.cz ZŠ Bratrství, Pod Zábřehem 1100, 768 01 Bystřice pod Hostýnem
ZLN Chvojka Petr Uherské Hradiště 724 935 989 chvope@seznam.cz III.ZŠ Sportovní 777, 686 01 Uherské Hradiště
ZLN Sadílková Kateřina Vsetín 725 280 130 sadilkova@domecekvalmez.cz SVČ Domeček Zdeňka Fibicha 287, 757 01 Valašské Meziříčí
ZLN Procházková Eva Zlín 777 208 212 prochazkova@gymzl.cz Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť, Lesní čtvrť III 1364, Zlín 760 01