Archiv ročníků
Ročník 2023/24
VÝSLEDKY KRAJSKÝCH, OKRESNÍCH A OKRSKOVÝCH FINÁLE
Královéhradecký kraj
Výsledky krajského finále
Zatím nebyl odehrán žádný krajský turnaj.
Výsledky okresních finále
Zatím nebyl odehrán žádný okresní turnaj.
Výsledky okrskových finále
Okrsek | Datum | Místo | Kategorie | 1. místo | 2. místo | 3. místo | Výsledky |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Okrsek č.4 | 19. 4. 2024 | Trutnov | M | Základní škola a Mateřská škola, Dolní Kalná, okres Trutnov | Základní a Mateřská škola Dolní Lánov | Základní škola a Mateřská škola, Chotěvice, okres Trutnov | → |
Okrsek č.3 | 16. 4. 2024 | Trutnov | A | Základní škola, Trutnov 3, Náchodská 18 | Základní škola, Trutnov, Komenského 399 | Základní škola kpt. Jaroše, Trutnov, Gorkého 38 | → |
Okrsek č.2 | 16. 4. 2024 | Trutnov | A | Základní škola a mateřská škola, Dolní Branná, okres Trutnov | Základní škola, Žacléř, okres Trutnov | ZŠ a MŠ Mostek | → |
Okrsek č.1 | 16. 4. 2024 | Trutnov | A | ZŠ Vrchlabí, Školní | Základní škola Podharť, Dvůr Králové nad Labem, Máchova 884 | ZŠ Vrchlabí, nám. Míru | → |
Jihočeský kraj
Výsledky krajského finále
Zatím nebyl odehrán žádný krajský turnaj.
Výsledky okresních finále
Zatím nebyl odehrán žádný okresní turnaj.
Jihomoravský kraj
Výsledky krajského finále
Zatím nebyl odehrán žádný krajský turnaj.
Výsledky okresních finále
Zatím nebyl odehrán žádný okresní turnaj.
Výsledky okrskových finále
Okrsek | Datum | Místo | Kategorie | 1. místo | 2. místo | 3. místo | Výsledky |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Okrsek č.5 | 18. 4. 2024 | ZŠ Brno, Janouškova 2 | B | Základní škola a mateřská škola Brno, Vedlejší 10, příspěvková organizace | Cyrilometodějská církevní základní škola Lerchova 65, Brno | ZŠ a MŠ Pastviny 70 | → |
Okrsek č.4 | 10. 4. 2024 | hřiště FC Sparta Brno, Mariánské nám. 3, Brno | B | Základní škola Brno, Měšťanská 21, příspěvková organizace | Základní škola, Brno, Novolíšeňská 10, příspěvková organizace | ZŠ Brno, Novoměstská 21, p.o. | → |
Okrsek č.3 | 9. 4. 2024 | Brno, Janouškova 2 | A | ZŠ Brno, Hudcova 35, p. o. | Základní škola Brno, Janouškova 2, příspěvková organizace | ZŠ Brno, Novoměstská 21, p.o. | → |
Okrsek č.2 | 4. 4. 2024 | Janouškova 2, Brno | A | Základní škola Brno, nám. Míru 3, příspěvková organizace | Základní škola Bosonožská 9 | Základní škola, Brno, Krásného 24 | → |
Okrsek č.1 | 27. 3. 2024 | Janouškova 2, Brno | B | Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace | Základní škola a mateřská škola Brno, Horní 16, příspěvková organizace | ZŠ Svážná | → |
Okrsek č.5 | 5. 4. 2024 | Měnín | A | Základní škola Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov, příspěvková organizace | Základní škola Újezd u Brna , okres Brno - venkov, příspěvková organizace | ZŠ Mokrá - Horákov, příspěvková organizace | → |
Okrsek č.5 | 5. 4. 2024 | Žabčice | A | Základní škola a Mateřská škola Žabčice, okres Brno-venkov, př.org. | ZŠ a MŠ Ivančice-Němčice | Základní škola a Mateřská škola Vranovice, příspěvková organizace | → |
Okrsek č.3 | 4. 4. 2024 | Kuřim | A | ZŠ Jungmannova, Kuřim | ZŠ KUŘIM TYRŠOVA | Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Drásov, příspěvková organizace | → |
Okrsek č.4 | 4. 4. 2024 | Rajhrad | A | Základní škola Rajhradice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace | Základní škola T.G. Masaryka Rajhrad, okres Brno - venkov, příspěvková organizace | Základní škola a mateřská škola Syrovice, okres Brno - venkov, "příspěvková organizace" | → |
Okrsek č.2 | 3. 4. 2024 | Zastávka | A | Základní škola Rosice, příspěvková organizace | ZŠ Tetčice | Základní škola Zbýšov, okres Brno - venkov, příspěvková organizace | → |
Okrsek č.1 | 19. 4. 2024 | Šaratice | A | Základní škola a Mateřská škola Křenovice, okres VyškovZákladní škola a Mateřská škola Křenovice, okres Vyškov | Základní škola Komenského Slavkov u Brna, příspěvková organizace | Základní škola a Mateřská škola, Otnice, příspěvková organizace | → |
Karlovarský kraj
Výsledky krajského finále
Zatím nebyl odehrán žádný krajský turnaj.
Výsledky okresních finále
Zatím nebyl odehrán žádný okresní turnaj.
Liberecký kraj
Výsledky krajského finále
Zatím nebyl odehrán žádný krajský turnaj.
Výsledky okresních finále
Zatím nebyl odehrán žádný okresní turnaj.
Výsledky okrskových finále
Okrsek | Datum | Místo | Kategorie | 1. místo | 2. místo | 3. místo | Výsledky |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Okrsek č.1 | 15. 4. 2024 | Liberec - Broumovská | B | Základní škola, Liberec, Broumovská 847/7, příspěvková organizace | Základní škola Liberec, Dobiášova | Základní škola Český Dub, okres Liberec,příspěvková organizace | → |
Moravskoslezský kraj
Výsledky krajského finále
Zatím nebyl odehrán žádný krajský turnaj.
Výsledky okresních finále
Zatím nebyl odehrán žádný okresní turnaj.
Výsledky okrskových finále
Okrsek | Datum | Místo | Kategorie | 1. místo | 2. místo | 3. místo | Výsledky |
---|
Olomoucký kraj
Výsledky krajského finále
Zatím nebyl odehrán žádný krajský turnaj.
Výsledky okresních finále
Zatím nebyl odehrán žádný okresní turnaj.
Výsledky okrskových finále
Okrsek | Datum | Místo | Kategorie | 1. místo | 2. místo | 3. místo | Výsledky |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Okrsek č.2 | 10. 4. 2024 | SK Hranice, Žáčkova 1442, 750301, Hranice | B | Základní škola a mateřská škola Hranice, Struhlovsko, příspěvková organizace | Základní škola a Mateřská škola Bělotín, příspěvková organizace | Základní škola Hranice, Tř. 1. máje, příspěvková organizace | → |
Okrsek č.1 | 8. 4. 2024 | SK Hranice, Žáčkova 1442, 750301, Hranice | A | Základní škola Hranice, Tř. 1. máje, příspěvková organizace | Základní škola a mateřská škola Všechovice, příspěvková organizace | Základní škola Lipník nad Bečvou, ulice Osecká 315, okres Přerov, příspěvková organizace | → |
Okrsek č.3 | 17. 4. 2024 | ZŠ Šumperk, Sluneční | A | Základní škola Šumperk, Sluneční 38 | ZŠ Šumperk, Dr. E. Beneše 1 | Základní škola Šumperk,8. května 63 | → |
Okrsek č.1 | 16. 4. 2024 | ZŠ Šumperk, Sluneční | A | Základní škola Šumperk, Sluneční 38 | ZŠ Vrchlického Šumperk | Základní škola Šumperk,8. května 63 | → |
Okrsek č.2 | 9. 4. 2024 | ZŠ Zábřeh, Boženy Němcové | A | Základní škola Mohelnice, Vodní 27 | Základní škola Zábřeh, Boženy Němcové 1503/15, okres Šumperk | ZŠ Postřelmov | → |
Okrsek č.1 | 5. 4. 2024 | ZŠ Zábřeh, Školská | B | Základní škola Zábřeh, Školská 406/11, okres Šumperk | Základní škola a Mateřská škola Staré Město | ZŠ a MŠ Údolí Desné | → |
Pardubický kraj
Výsledky krajského finále
Zatím nebyl odehrán žádný krajský turnaj.
Výsledky okresních finále
Zatím nebyl odehrán žádný okresní turnaj.
Výsledky okrskových finále
Okrsek | Datum | Místo | Kategorie | 1. místo | 2. místo | 3. místo | Výsledky |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Okrsek č.6 | 18. 4. 2024 | Pardubice | B | Základní škola Pardubice, Benešovo náměstí 590 | Základní škola Pardubice-Studánka, Pod Zahradami 317 | ZŠ Ohrazenice, Pardubice | → |
Okrsek č.5 | 12. 4. 2024 | Moravany | B | Základní škola Holice, Holubova 47, okres Pardubice | Základní škola Dašice, okres Pardubice | Základní škola Horní Jelení, příspěvková organizace | → |
Okrsek č.5 | 12. 4. 2024 | Moravany | A | Základní škola Sezemice, okres Pardubice | Základní škola Dašice, okres Pardubice | Základní škola Horní Jelení, příspěvková organizace | → |
Okrsek č.3 | 11. 4. 2024 | Přelouč | B | Základní škola Chvaletice, okres Pardubice | Základní škola Choltice, okres Pardubice | Základní škola Přelouč, Smetanova 1509, okr. Pardubice | → |
Okrsek č.2 | 11. 4. 2024 | Přelouč | A | Základní škola Choltice, okres Pardubice | Základní škola Přelouč, Smetanova 1509, okr. Pardubice | Základní škola Přelouč, Masarykovo náměstí 45, okres Pardubice | → |
Okrsek č.1 | 11. 4. 2024 | Pardubice | A | Základní škola Pardubice-Studánka, Pod Zahradami 317 | Základní škola Pardubice-Spořilov, Kotkova 1287 | Základní škola a mateřská škola, Pardubice-Pardubičky, Kyjevská 25 | → |
Hlavní město Praha
Výsledky krajského finále
Zatím nebyl odehrán žádný krajský turnaj.
Výsledky okresních finále
Okres | Datum | Místo | Kategorie | 1. místo | 2. místo | 3. místo | Výsledky |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Praha 3 | 18. 4. 2024 | SARA Pražačka, Praha 3 | B | Základní škola a mateřská škola, Praha 3, Chelčického 43/2614 | ZŠ a MŠ Jarov | Základní škola Chmelnice, Praha 3, K Lučinám 18/2500 | → |
Praha 3 | 17. 4. 2024 | SARA Pražačka, Praha 3 | A | ZŠ Jeseniova | Základní škola, Praha 3, nám. Jiřího z Poděbrad 7,8/1685 | Základní škola a mateřská škola, Praha 3, Chelčického 43/2614 | → |
Praha 5, Praha 16 | 16. 4. 2024 | SC Olympia Radotín | B | Fakultní základní škola s rozšířenou výukou jazyků při PedF UK, Praha 5 - Smíchov, Drtinova 1/1861, příspěvková organizace | Základní škola Praha 5 - Hlubočepy, Pod Žvahovem 463, příspěvková organizace | ZŠ Nepomucká | → |
Praha 5, Praha 16 | 16. 4. 2024 | SC Olympia Radotín | B | Základní škola Praha - Radotín | Základní škola Vladislava Vančury, Praha - Zbraslav | Základní škola Praha-Lipence, příspěvková organizace | → |
Praha 5, Praha 16 | 15. 4. 2024 | SC Olympia Radotín | A | Základní škola Praha-Lipence, příspěvková organizace | Základní škola Praha - Radotín | Základní škola Vladislava Vančury, Praha - Zbraslav | → |
Praha 5, Praha 16 | 15. 4. 2024 | SC Olympia Radotín | A | Základní škola a mateřská škola Praha 5 - Radlice | ZŠ Nepomucká | Základní škola a Mateřská škola Barrandov | → |
Praha 11 | 12. 4. 2024 | FC Háje | B | Základní škola, Praha 4, Donovalská 1684 | ZŠ Mikulova, Praha | Základní škola Campanus, Praha 4, Jírovcovo náměstí 1782 | → |
Praha 11 | 11. 4. 2024 | FC Háje | A | Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Praha 4, K Milíčovu 674 | Základní škola, Praha 4, Donovalská 1684 | Základní škola Campanus, Praha 4, Jírovcovo náměstí 1782 | → |
Praha 7 | 9. 4. 2024 | Loko Vltavín | A | Základní škola Praha 7, Strossmayerovo náměstí 4 | Základní škola, Praha 7, Trojská 110Základní škola, Praha 7, Trojská 110 | Fakultní základní škola PedF UK a Mateřská škola U Studánky Praha 7, Umělecká 8 | → |
Praha 7 | 9. 4. 2024 | Loko Vltavín | B | Základní škola a Mateřská škola Praha 7, Tusarova 21 | Základní škola, Praha 7, Trojská 110Základní škola, Praha 7, Trojská 110 | Základní škola Fr. Plamínkové s rozšířenou výukou jazyků Praha 7, Františka Křížka 2 | → |
Výsledky okrskových finále
Okrsek | Datum | Místo | Kategorie | 1. místo | 2. místo | 3. místo | Výsledky |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Okrsek č.2 | 17. 4. 2024 | ZŠ Klausova, Klausova 2450/2, Praha 5, 155 00 | B | Základní škola a mateřská škola Parentes Praha | FZŠ Mezi Školami - Nové Butovice | Základní škola Mohylová | → |
Okrsek č.1 | 16. 4. 2024 | ZŠ Klausova, Klausova 2450/2, Praha 5, 155 00 | A | ZŠ Mládí | Základní škola, Praha 13, Janského 2189 | Fakultní základní škola profesora Otokara Chlupa Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Fingerova 2186 | → |
Okrsek č.1 | 11. 4. 2024 | FC Tempo Praha | A | Montessori základní škola Archa, z.s. | Základní škola Kunratice | Základní škola, Praha 4, Bítovská 1 | → |
Okrsek č.1 | 11. 4. 2024 | FK Admira Praha | B | ZŠ Ďablice | Základní škola Bohumila Hrabala, Praha 8, Zenklova 52 | Základní škola a mateřská škola, Praha 8, Lyčkovo náměstí 6 | → |
Okrsek č.1 | 5. 4. 2024 | SC Xaverov Horní Počernice | B | Základní škola Praha - Kbely | ZŠ a MŠ Praha - Vinoř | ZŠ Litvínovská 500 | → |
Okrsek č.2 | 5. 4. 2024 | SC Xaverov Horní Počernice | B | ZÁKLADNÍ ŠKOLA, PRAHA 9 - ČERNÝ MOST | Masarykova základní škola, Praha 9 - Újezd nad Lesy, Polesná 1690 | Masarykova základní škola | → |
Okrsek č.2 | 4. 4. 2024 | SC Xaverov Horní Počernice | A | Základní škola a Mateřská škola, Praha 9 - Horní Počernice, Spojenců1408 | Základní škola Praha - Běchovice | Masarykova základní škola, Praha 9 - Újezd nad Lesy, Polesná 1690 | → |
Okrsek č.1 | 4. 4. 2024 | SC Xaverov Horní Počernice | A | Základní škola Praha - Kbely | Základní škola Novoborská | Victoria School, s.r.o., základní škola a mateřská škola | → |
Plzeňský kraj
Výsledky krajského finále
Zatím nebyl odehrán žádný krajský turnaj.
Výsledky okresních finále
Zatím nebyl odehrán žádný okresní turnaj.
Výsledky okrskových finále
Okrsek | Datum | Místo | Kategorie | 1. místo | 2. místo | 3. místo | Výsledky |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Okrsek č.2 | 19. 4. 2024 | Terezie Brzkové 1024/31 | A | Základní škola a Mateřská škola generála Pattona Dýšina p.o. | Základní škola a mateřská škola Starý Plzenec, Sedlec 81, příspěvková organizace | Základní škola Plzeň-Újezd, Národní 1, příspěvková organizace | → |
Okrsek č.1 | 19. 4. 2024 | Terezie Brzkové 1024/31 | A | 33. základní škola Plzeň, T. Brzkové 31, příspěvková organizace | 26. základní škola Plzeň, Skupova 22, příspěvková organizace | 15. základní škola Plzeň, Terezie Brzkové 33-35, příspěvková organizace | → |
Okrsek č.2 | 18. 4. 2024 | Plzeň - město | B | Tyršova ZŠ a MŠ Plzeň | Základní škola a mateřská škola Starý Plzenec, Sedlec 81, příspěvková organizace | Základní škola Starý Plzenec, příspěvková organizace | → |
Okrsek č.1 | 18. 4. 2024 | Plzeň - město | B | 33. základní škola Plzeň, T. Brzkové 31, příspěvková organizace | 26. základní škola Plzeň, Skupova 22, příspěvková organizace | 11. základní škola Plzeň, Baarova 31, příspěvková organizace | → |
Středočeský kraj JIH
Výsledky krajského finále
Zatím nebyl odehrán žádný krajský turnaj.
Výsledky okresních finále
Zatím nebyl odehrán žádný okresní turnaj.
Výsledky okrskových finále
Okrsek | Datum | Místo | Kategorie | 1. místo | 2. místo | 3. místo | Výsledky |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Okrsek č.1 | 18. 4. 2024 | Loděnice | A | 2. základní škola a mateřská škola, Beroun, Preislerova 1335 | → |
Středočeský kraj SEVER
Výsledky krajského finále
Zatím nebyl odehrán žádný krajský turnaj.
Výsledky okresních finále
Zatím nebyl odehrán žádný okresní turnaj.
Výsledky okrskových finále
Okrsek | Datum | Místo | Kategorie | 1. místo | 2. místo | 3. místo | Výsledky |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Okrsek č.4 | 12. 4. 2024 | Sportovní hřiště V Olších, Kralupy nad Vltavou | B | Základní škola Václava Havla v Kralupech nad Vltavou, příspěvková organizace | Základní škola Veltrusy, příspěvková organizace | Základní škola Kralupy nad Vltavou | → |
Okrsek č.3 | 12. 4. 2024 | Sportovní hřiště V Olších, Kralupy nad Vltavou | A | Základní škola Veltrusy, příspěvková organizace | Základní škola Kralupy nad Vltavou | ZŠ Generála Klapálka | → |
Okrsek č.2 | 11. 4. 2024 | Stadion TJ Neratovice | B | Základní škola Neratovice,28.října 1157,okres Mělník | Základní škola T. Stolzové Kostelec nad Labem, příspěvková organizace | Základní škola M. Plesingera – Božinova, Neratovice | → |
Okrsek č.1 | 10. 4. 2024 | Stadion TJ Neratovice | A | Základní škola M. Plesingera – Božinova, Neratovice | Základní škola Obříství , okres Mělník | Základní škola Tišice, okres Mělník příspěvková organizace | → |
Ústecký kraj
Výsledky krajského finále
Zatím nebyl odehrán žádný krajský turnaj.
Výsledky okresních finále
Zatím nebyl odehrán žádný okresní turnaj.
Výsledky okrskových finále
Okrsek | Datum | Místo | Kategorie | 1. místo | 2. místo | 3. místo | Výsledky |
---|
Kraj Vysočina
Výsledky krajského finále
Zatím nebyl odehrán žádný krajský turnaj.
Výsledky okresních finále
Zatím nebyl odehrán žádný okresní turnaj.
Výsledky okrskových finále
Okrsek | Datum | Místo | Kategorie | 1. místo | 2. místo | 3. místo | Výsledky |
---|
Zlínský kraj
Výsledky krajského finále
Zatím nebyl odehrán žádný krajský turnaj.
Výsledky okresních finále
Zatím nebyl odehrán žádný okresní turnaj.
Výsledky okrskových finále
Okrsek | Datum | Místo | Kategorie | 1. místo | 2. místo | 3. místo | Výsledky |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Okrsek č.1 | 18. 4. 2024 | Bystřice pod Hostýnem | B | Základní škola Bratrství Čechů a Slováků,Bystřice pod Hostýnem,Pod Zábřehem 1100,okres Kroměříž,příspěvková organizace | 1. Základní škola Holešov | 3. Základní škola Holešov | → |
Okrsek č.2 | 17. 4. 2024 | Holešov | A | 3. Základní škola Holešov | Základní škola Bratrství Čechů a Slováků,Bystřice pod Hostýnem,Pod Zábřehem 1100,okres Kroměříž,příspěvková organizace | 1. Základní škola Holešov | → |