Archiv ročníků
Ročník 2023/24
VÝSLEDKY KRAJSKÝCH, OKRESNÍCH A OKRSKOVÝCH FINÁLE
Královéhradecký kraj
Výsledky krajského finále
Zatím nebyl odehrán žádný krajský turnaj.
Výsledky okresních finále
Okres | Datum | Místo | Kategorie | 1. místo | 2. místo | 3. místo | Výsledky |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Jičín | 30. 4. 2024 | Hořice | M | Základní škola a mateřská škola Radim, okres Jičín | Základní škola a Mateřská škola Běchary | Základní škola a Mateřská škola, Chodovice, okres Jičín | → |
Výsledky okrskových finále
Okrsek | Datum | Místo | Kategorie | 1. místo | 2. místo | 3. místo | Výsledky |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Okrsek č.3 | 2. 5. 2024 | ZŠ Milady Horákové Hradec Králové | A | Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258 | Základní škola, Hradec Králové, Štefánikova 566 | Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové, Úprkova 1 | → |
Okrsek č.2 | 30. 4. 2024 | ZŠ Štefcova Hradec Králové | A | ZŠ a MŠ Štefcova, Hradec Králové | Základní škola, Smiřice, okres Hradec Králové | ZŠ a MŠ Josefa Gočára | → |
Okrsek č.1 | 30. 4. 2024 | ZŠ Sever Hradec Králové | A | Základní škola SEVER, Hradec Králové, Lužická 1208 | Základní škola a Mateřská škola, Nechanice, okres Hradec Králové | Základní škola a mateřská škola Stěžery | → |
Okrsek č.2 | 30. 4. 2024 | Hořice | B | Základní škola K. J. Erbena a Mateřská škola Korálka Miletín | Základní škola, Hořice, Komenského 338, okres Jičín | Základní škola a Mateřská škola, Chomutice, okres Jičín | → |
Okrsek č.1 | 30. 4. 2024 | Hořice | A | Základní škola, Hořice, Komenského 338, okres Jičín | Základní škola a mateřská škola Na Daliborce, Hořice | Základní škola K. J. Erbena a Mateřská škola Korálka Miletín | → |
Okrsek č.1 | 26. 4. 2024 | Jaroměř | A | ZŠ Boženy Němcové Jaroměř | Základní škola Nové Město nad Metují, Školní 1000, okres Náchod | Základní škola, Česká Skalice, okres Náchod | → |
Okrsek č.2 | 26. 4. 2024 | Jaroměř | B | Základní škola Nové Město nad Metují, Školní 1000, okres Náchod | Základní škola, Česká Skalice, okres Náchod | ZŠ Boženy Němcové Jaroměř | → |
Okrsek č.8 | 30. 4. 2024 | Trutnov | B | Základní škola Strž, Dvůr Králové nad Labem, E. Krásnohorské 2919 | ZŠ a MŠ Bílá Třemešná | Základní škola Podharť, Dvůr Králové nad Labem, Máchova 884 | → |
Okrsek č.7 | 30. 4. 2024 | Trutnov | B | Základní škola, Trutnov, R. Frimla 816 | Základní škola, Trutnov, V Domcích 488 | Základní škola kpt. Jaroše, Trutnov, Gorkého 38 | → |
Okrsek č.6 | 30. 4. 2024 | Trutnov | B | Základní škola a Mateřská škola, Horní Maršov, okres Trutnov | Základní škola a mateřská škola, Mladé Buky | Základní škola, Žacléř, okres Trutnov | → |
Okrsek č.5 | 30. 4. 2024 | Trutnov | B | Základní škola Karla Klíče Hostinné | Základní škola a Mateřská škola, Lánov, okres Trutnov | ZŠ Vrchlabí, Školní | → |
Okrsek č.4 | 19. 4. 2024 | Trutnov | M | Základní škola a Mateřská škola, Dolní Kalná, okres Trutnov | Základní a Mateřská škola Dolní Lánov | Základní škola a Mateřská škola, Chotěvice, okres Trutnov | → |
Okrsek č.3 | 16. 4. 2024 | Trutnov | A | Základní škola, Trutnov 3, Náchodská 18 | Základní škola, Trutnov, Komenského 399 | Základní škola kpt. Jaroše, Trutnov, Gorkého 38 | → |
Okrsek č.2 | 16. 4. 2024 | Trutnov | A | Základní škola a mateřská škola, Dolní Branná, okres Trutnov | Základní škola, Žacléř, okres Trutnov | ZŠ a MŠ Mostek | → |
Okrsek č.1 | 16. 4. 2024 | Trutnov | A | ZŠ Vrchlabí, Školní | Základní škola Podharť, Dvůr Králové nad Labem, Máchova 884 | ZŠ Vrchlabí, nám. Míru | → |
Jihočeský kraj
Výsledky krajského finále
Zatím nebyl odehrán žádný krajský turnaj.
Výsledky okresních finále
Okres | Datum | Místo | Kategorie | 1. místo | 2. místo | 3. místo | Výsledky |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Prachatice | 30. 4. 2024 | Vimperk | A | Základní škola profesora Josefa Brože, Vlachovo Březí, okres Prachatice | Základní škola a mateřská škola Čkyně | ZŠ Volary | → |
Č. Budějovice | 30. 4. 2024 | České Budějovice | M | Komunitní základní škola Starhill, z.s. | Základní škola a Mateřská škola Doudleby | Základní škola a Mateřská škola Římov | → |
Č. Budějovice | 29. 4. 2024 | České Budějovice | A | Základní škola Grünwaldova | Základní škola a Mateřská škola Kamenný Újezd | Zš a Mš Lišov | → |
Písek | 25. 4. 2024 | Písek | B | Základní škola T. G. Masaryka a Mateřská škola Písek, Čelakovského 24 | Základní škola Josefa Kajetána Tyla a Mateřská škola Písek, Tylova 2391 | ZŠ E. Beneše a MŠ, Písek | → |
Písek | 25. 4. 2024 | Písek | M | Základní škola a Mateřská škola Kluky,okres Písek | Základní škola a Mateřská škola Čížová, okres Písek | Základní škola a Mateřská škola v Albrechticích nad Vltavou | → |
Č. Budějovice | 25. 4. 2024 | České Budějovice | B | Základní škola, O. Nedbala 30, České Budějovice | ZŠ a MŠ Dubné | Základní škola Grünwaldova | → |
Písek | 24. 4. 2024 | Písek | A | 2. základní škola J.A.Komenského Milevsko, J.A.Komenského 1023, okres Písek | ZŠ Jana Husa Písek | Základní škola Protivín, se sídlem 398 11 Protivín, Komenského 238 | → |
Jihomoravský kraj
Výsledky krajského finále
Zatím nebyl odehrán žádný krajský turnaj.
Výsledky okresních finále
Okres | Datum | Místo | Kategorie | 1. místo | 2. místo | 3. místo | Výsledky |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Brno - město | 2. 5. 2024 | ZŠ Brno, Janouškova 2 | A | ZŠ Brno, Hudcova 35, p. o. | Základní škola Brno, nám. Míru 3, příspěvková organizace | Základní škola Brno, Heyrovského 32, příspěvková organizace | → |
Brno - venkov | 2. 5. 2024 | Modřice | B | ZŠ Jungmannova, Kuřim | Základní škola Modřice, okres Brno - venkov, příspěvková organizace | Základní škola Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov, příspěvková organizace | → |
Brno - venkov | 26. 4. 2024 | Modřice | A | ZŠ Jungmannova, Kuřim | Základní škola a Mateřská škola Žabčice, okres Brno-venkov, př.org. | Základní škola Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov, příspěvková organizace | → |
Brno - venkov | 26. 4. 2024 | Vojkovice | M | Základní škola a Mateřská škola, Vojkovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace | ZŠ a MŠ Ivaň, příspěvková organizace | ZŠ a MŠ Katov, příspěvková organizace | → |
Výsledky okrskových finále
Okrsek | Datum | Místo | Kategorie | 1. místo | 2. místo | 3. místo | Výsledky |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Okrsek č.8 | 26. 4. 2024 | FC Sparta Brno, Brno-Komárov | B | Základní škola Brno, Otevřená 20a, příspěvková organizace | Základní škola Brno, Vejrostova 1, příspěvková organizace | ZŠ a MŠ Jana Broskvy | → |
Okrsek č.7 | 26. 4. 2024 | ZŠ Janouškova 2, Brno | A | Základní škola Brno, Heyrovského 32, příspěvková organizace | Základní škola, Brno, Labská 27, příspěvková organizace | Základní škola a Mateřská škola, Brno, Elišky Přemyslovny 10 | → |
Okrsek č.6 | 25. 4. 2024 | FC Sparta Brno, Brno-Komárov | B | Základní škola a Mateřská škola Brno, náměstí Svornosti 7, příspěvková organizace | Základní škola Brno, Heyrovského 32, příspěvková organizace | ZŠ Brno, Hudcova 35, p. o. | → |
Okrsek č.5 | 18. 4. 2024 | ZŠ Brno, Janouškova 2 | B | Základní škola a mateřská škola Brno, Vedlejší 10, příspěvková organizace | Cyrilometodějská církevní základní škola Lerchova 65, Brno | ZŠ a MŠ Pastviny 70 | → |
Okrsek č.4 | 10. 4. 2024 | hřiště FC Sparta Brno, Mariánské nám. 3, Brno | B | Základní škola Brno, Měšťanská 21, příspěvková organizace | Základní škola, Brno, Novolíšeňská 10, příspěvková organizace | ZŠ Brno, Novoměstská 21, p.o. | → |
Okrsek č.3 | 9. 4. 2024 | Brno, Janouškova 2 | A | ZŠ Brno, Hudcova 35, p. o. | Základní škola Brno, Janouškova 2, příspěvková organizace | ZŠ Brno, Novoměstská 21, p.o. | → |
Okrsek č.2 | 4. 4. 2024 | Janouškova 2, Brno | A | Základní škola Brno, nám. Míru 3, příspěvková organizace | Základní škola Bosonožská 9 | Základní škola, Brno, Krásného 24 | → |
Okrsek č.1 | 27. 3. 2024 | Janouškova 2, Brno | B | Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace | Základní škola a mateřská škola Brno, Horní 16, příspěvková organizace | ZŠ Svážná | → |
Okrsek č.11 | 22. 4. 2024 | Žabčice | B | Základní škola Modřice, okres Brno - venkov, příspěvková organizace | ZŠ a MŠ Pohořelice | Základní škola a Mateřská škola, Loděnice, příspěvková organizace | → |
Okrsek č.13 | 22. 4. 2024 | Měnín | B | Základní škola Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov, příspěvková organizace | ZŠ Mokrá - Horákov, příspěvková organizace | Základní škola, Šlapanice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace | → |
Okrsek č.12 | 22. 4. 2024 | Rajhrad | B | Základní škola Židlochovice, okres Brno - venkov, příspěvková organizace | Základní škola T.G. Masaryka Rajhrad, okres Brno - venkov, příspěvková organizace | Základní škola Rajhradice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace | → |
Okrsek č.10 | 19. 4. 2024 | Čebín | B | ZŠ Jungmannova, Kuřim | ZŠ KUŘIM TYRŠOVA | Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Drásov, příspěvková organizace | → |
Okrsek č.9 | 19. 4. 2024 | Tišnov | B | Základní škola a Mateřská škola Dolní Loučky, okres Brno-venkov, příspěvková organizace | Základní škola a Mateřská škola Předklášteří, okres Brno - venkov, příspěvková organizace ZŠ | Základní škola Tišnov, Smíškova, příspěvková organizace | → |
Okrsek č.8 | 18. 4. 2024 | Ivančice | B | ZŠ Tetčice | Základní škola a mateřská škola Dolní Kounice, příspěvková organizace | Základní škola a Mateřská škola Ořechov, okres Brno-venkov, příspěvková organizace | → |
Okrsek č.7 | 18. 4. 2024 | Zastávka | B | Základní škola a Mateřská škola Střelice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace | Základní škola Zbýšov, okres Brno - venkov, příspěvková organizace | Základní škola Rosice, příspěvková organizace | → |
Okrsek č.5 | 5. 4. 2024 | Měnín | A | Základní škola Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov, příspěvková organizace | Základní škola Újezd u Brna , okres Brno - venkov, příspěvková organizace | ZŠ Mokrá - Horákov, příspěvková organizace | → |
Okrsek č.5 | 5. 4. 2024 | Žabčice | A | Základní škola a Mateřská škola Žabčice, okres Brno-venkov, př.org. | ZŠ a MŠ Ivančice-Němčice | Základní škola a Mateřská škola Vranovice, příspěvková organizace | → |
Okrsek č.4 | 4. 4. 2024 | Rajhrad | A | Základní škola Rajhradice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace | Základní škola T.G. Masaryka Rajhrad, okres Brno - venkov, příspěvková organizace | Základní škola a mateřská škola Syrovice, okres Brno - venkov, "příspěvková organizace" | → |
Okrsek č.3 | 4. 4. 2024 | Kuřim | A | ZŠ Jungmannova, Kuřim | ZŠ KUŘIM TYRŠOVA | Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Drásov, příspěvková organizace | → |
Okrsek č.2 | 3. 4. 2024 | Zastávka | A | Základní škola Rosice, příspěvková organizace | ZŠ Tetčice | Základní škola Zbýšov, okres Brno - venkov, příspěvková organizace | → |
Okrsek č.5 | 2. 5. 2024 | Křenovice | B | Základní škola a mateřská škola Šaratice, příspěvková organizace | Základní škola Tyršova Slavkov u Brna, příspěvková organizace | Základní škola a Mateřská škola, Otnice, příspěvková organizace | → |
Okrsek č.8 | 30. 4. 2024 | Rousínov | B | Základní škola Rousínov, okres Vyškov | Základní škola Drnovice, okres Vyškov | Základní škola Ivanovice na Hané, okres Vyškov | → |
Okrsek č.6 | 29. 4. 2024 | Brankovice | B | Základní škola Hodějice, okres Vyškov, příspěvková organizace | Základní škola Bučovice 710, příspěvková organizace | Základní škola Bučovice 711, příspěvková organizace | → |
Okrsek č.4 | 26. 4. 2024 | Vyškov, Morávkova | A | Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace | Základní škola Vyškov, Nádražní 5, příspěvková organizace | ZŠ a MŠ Vyškov, Letní pole | → |
Okrsek č.2 | 25. 4. 2024 | Nesovice | A | Základní škola Bučovice 710, příspěvková organizace | Základní škola Hodějice, okres Vyškov, příspěvková organizace | Základní škola Bučovice 711, příspěvková organizace | → |
Okrsek č.3 | 22. 4. 2024 | Rousínov | A | Základní škola Tyršova Slavkov u Brna, příspěvková organizace | Základní škola a Mateřská škola, Pustiměř, okres Vyškov | Základní škola Rousínov, okres Vyškov | → |
Okrsek č.1 | 19. 4. 2024 | Šaratice | A | Základní škola a Mateřská škola Křenovice, okres VyškovZákladní škola a Mateřská škola Křenovice, okres Vyškov | Základní škola Komenského Slavkov u Brna, příspěvková organizace | Základní škola a Mateřská škola, Otnice, příspěvková organizace | → |
Karlovarský kraj
Výsledky krajského finále
Zatím nebyl odehrán žádný krajský turnaj.
Výsledky okresních finále
Zatím nebyl odehrán žádný okresní turnaj.
Výsledky okrskových finále
Okrsek | Datum | Místo | Kategorie | 1. místo | 2. místo | 3. místo | Výsledky |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Okrsek č.4 | 30. 4. 2024 | Aš | B | Základní škola Hranice, okres Cheb | ZŠ Hlávkova | Základní škola Aš, Kamenná 152, okres Cheb | → |
Okrsek č.3 | 30. 4. 2024 | Aš | A | ZŠ Hlávkova | Základní škola Aš, Kamenná 152, okres Cheb | → | |
Okrsek č.2 | 24. 4. 2024 | Mariánské Lázně | B | Základní škola JIH, Mariánské Lázně, Komenského 459, příspěvková organizace | Základní škola v Teplé, příspěvková organizace | Základní škola Úšovice, Mariánské Lázně, Školní náměstí 472, příspěvková organizace | → |
Okrsek č.1 | 24. 4. 2024 | Mariánské Lázně | A | Základní škola v Teplé, příspěvková organizace | Základní škola Úšovice, Mariánské Lázně, Školní náměstí 472, příspěvková organizace | Základní škola JIH, Mariánské Lázně, Komenského 459, příspěvková organizace | → |
Okrsek č.6 | 30. 4. 2024 | ZŠ Běžecká Sokolov | B | Základní škola Sokolov, Běžecká 2055 | Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916 | → | |
Okrsek č.5 | 30. 4. 2024 | ZŠ Běžecká Sokolov | A | Základní škola Sokolov, Běžecká 2055 | ZŠ Královské Poříčí | Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916 | → |
Okrsek č.4 | 30. 4. 2024 | Březová - hřiště FK Olympie Březová | B | Základní škola Sokolov, Rokycanova 258 | Základní škola Sokolov, Švabinského 1702 | Základní škola Březová, okres Sokolov | → |
Okrsek č.3 | 30. 4. 2024 | Březová hřiště FK Olympie Březová | A | Základní škola Sokolov, Rokycanova 258 | Základní škola Březová, okres Sokolov | Základní škola Sokolov, Švabinského 1702 | → |
Okrsek č.2 | 29. 4. 2024 | Areál Bohemia Sokolov | B | Základní škola Sokolov, Pionýrů 1614 | ZŠ Kynšperk nad Ohří | Základní škola Lomnice, okres Sokolov | → |
Okrsek č.1 | 29. 4. 2024 | Areál Bohemia Sokolov | A | Základní škola Sokolov, Pionýrů 1614 | Základní škola Nové Sedlo, okres Sokolov, příspěvková organizace | Základní škola Lomnice, okres Sokolov | → |
Liberecký kraj
Výsledky krajského finále
Zatím nebyl odehrán žádný krajský turnaj.
Výsledky okresních finále
Zatím nebyl odehrán žádný okresní turnaj.
Výsledky okrskových finále
Okrsek | Datum | Místo | Kategorie | 1. místo | 2. místo | 3. místo | Výsledky |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Okrsek č.3 | 29. 4. 2024 | Cvikov | A | Základní škola a mateřská škola, Kamenický Šenov, nám. Míru 616, příspěvková organizace | Základní škola U Lesa Nový Bor, Boženy Němcové 539, okres Česká Lípa, příspěvková organizace | Základní škola Bohumila Hynka Cvikov, příspěvková organizace | → |
Okrsek č.2 | 26. 4. 2024 | Česká Lípa | A | ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, příspěvková organizace | Základní škola Dr. Miroslava Tyrše, Česká Lípa, Mánesova 1526, příspěvková organizace | Základní škola Kravaře, okres Česká Lípa, příspěvková organizace | → |
Okrsek č.1 | 26. 4. 2024 | Česká Lípa | A | Základní škola a Mateřská škola Pod Ralskem 572, Mimoň, příspěvková organizace | ZŠ a MŠ Zákupy | Základní škola Slovanka, Česká Lípa, Antonína Sovy 3056, příspěvková organizace | → |
Okrsek č.4 | 18. 4. 2024 | Liberec Dobiášova | A | Základní škola Liberec, Dobiášova | Základní škola Český Dub, okres Liberec,příspěvková organizace | Základní škola, Liberec, Broumovská 847/7, příspěvková organizace | → |
Okrsek č.3 | 18. 4. 2024 | Liberec - Barvířská | A | Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Liberec, Husova 142/44, příspěvková organizace | Základní škola a Mateřská škola Barvířská, Liberec, příspěvková organizace | Základní škola, Liberec, nám. Míru 212/2, příspěvková organizace | → |
Okrsek č.2 | 18. 4. 2024 | Liberec - Kaplického | B | Základní škola, Liberec, Ještědská, příspěvková organizace | Základní škola a Mateřská škola, Stráž nad Nisou, příspěvková organizace | Základní škola, Liberec, Kaplického 384, příspěvková organizace | → |
Okrsek č.5 | 17. 4. 2024 | Liberec Vesec | B | Základní škola, Liberec, Sokolovská 328, příspěvková organizace | Základní škola, Liberec, Aloisina výšina 642, příspěvková organizace | Základní škola, Liberec, Česká 354, příspěvková organizace | → |
Okrsek č.6 | 15. 4. 2024 | Liberec Vesec | A | Základní škola, Liberec, Česká 354, příspěvková organizace | ZS U Školy | ZŠ Doctrina, Liberec | → |
Okrsek č.1 | 15. 4. 2024 | Liberec - Broumovská | B | Základní škola, Liberec, Broumovská 847/7, příspěvková organizace | Základní škola Liberec, Dobiášova | Základní škola Český Dub, okres Liberec,příspěvková organizace | → |
Moravskoslezský kraj
Výsledky krajského finále
Zatím nebyl odehrán žádný krajský turnaj.
Výsledky okresních finále
Okres | Datum | Místo | Kategorie | 1. místo | 2. místo | 3. místo | Výsledky |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Karviná | 30. 4. 2024 | Orlová | M | Základní škola a Mateřská škola Aloise Jiráska Dolní Lutyně Komenského 1000 okres Karviná, příspěvková organizace | Základní škola a Mateřská škola Těrlicko, příspěvková organizace | → | |
Karviná | 30. 4. 2024 | Orlová | A | Základní škola Rychvald, okres Karviná, příspěvková organizace | Základní škola a Mateřská škola Dělnická, Karviná, příspěvková organizace | ZŠ Školní Orlová-Lutyně | → |
Karviná | 30. 4. 2024 | Orlová | B | Základní škola Havířov-Šumbark Gen. Svobody 16/284 okres Karviná | Základní škola a Mateřská škola Dělnická, Karviná, příspěvková organizace | Základní škola a Mateřská škola Majakovského, Karviná, příspěvková organizace | → |
Výsledky okrskových finále
Okrsek | Datum | Místo | Kategorie | 1. místo | 2. místo | 3. místo | Výsledky |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Okrsek č.2 | 29. 4. 2024 | Orlová | B | ZŠ Ke Studánce | Základní škola Orlová - Lutyně Mládí 726 okres Karviná, příspěvková organizace | ZŠ Školní Orlová-Lutyně | → |
Okrsek č.2 | 2. 5. 2024 | J.Šoupala 1609, Ostrava-Poruba | B | Základní škola, Ostrava-Poruba, J. Šoupala 1609, příspěvková organizace | Základní škola generála Zdeňka Škarvady, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace | Základní škola, Ostrava-Poruba, Dětská 915, příspěvková organizace | → |
Okrsek č.1 | 2. 5. 2024 | J.Šoupala 1609 Ostrava-Poruba | A | Základní škola, Ostrava-Poruba, J. Šoupala 1609, příspěvková organizace | Základní škola generála Zdeňka Škarvady, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace | Základní škola, Ostrava-Poruba, Porubská 832, příspěvková organizace | → |
Okrsek č.3 | 29. 4. 2024 | ZŠ Mudr. Lukášové a Klegova | A | ZŠ MUDr. E. Lukášové a Klegova, Ostrava | ZS A.Kucery | Základní škola a mateřská škola Ostrava-Zábřeh, Kosmonautů, příspěvková organizace | → |
Okrsek č.5 | 26. 4. 2024 | Stadion FK Vratimov | A | Základní škola Vratimov, Datyňská 690 | ZŠ Vratimov Masarykovo nám. 192 | Základní škola a mateřská škola Ostrava, Ostrčilova 10, příspěvková organizace | → |
Okrsek č.6 | 25. 4. 2024 | Stadion FK Vratimov | B | Základní škola a mateřská škola Ostrava, Ostrčilova 10, příspěvková organizace | Základní škola Šenov, Radniční náměstí 1040, příspěvková organizace | Základní škola Ostrava, Matiční 5, příspěvková organizace | → |
Okrsek č.4 | 25. 4. 2024 | ZŠ Mudr. Lukášové a Klegova | B | ZŠ MUDr. E. Lukášové a Klegova, Ostrava | Základní škola a mateřská škola Ostrava-Zábřeh, Kosmonautů, příspěvková organizace | Základní škola Ostrava-Stará Bělá | → |
Olomoucký kraj
Výsledky krajského finále
Zatím nebyl odehrán žádný krajský turnaj.
Výsledky okresních finále
Okres | Datum | Místo | Kategorie | 1. místo | 2. místo | 3. místo | Výsledky |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Přerov | 30. 4. 2024 | 1.FC Viktoria Přerov Sokolská 734/28 | B | Základní škola Přerov, Trávník 27 | Základní škola J. A. Komenského a Mateřská škola, Přerov - Předmostí, Hranická 14 | Základní škola a mateřská škola Hranice, Struhlovsko, příspěvková organizace | → |
Přerov | 30. 4. 2024 | 1.FC Viktoria Přerov Sokolská 734/28 | M | Základní škola Bochoř, okres Přerov, příspěvková organizace | Základní škola a mateřská škola Ústí, okres Přerov, příspěvková organizace | Základní škola a Mateřská škola Vlkoš, příspěvková organizace | → |
Přerov | 29. 4. 2024 | 1.FC Viktoria Přerov Sokolská 734/28 | A | Základní škola J. A. Komenského a Mateřská škola, Přerov - Předmostí, Hranická 14 | Základní škola a mateřská škola Všechovice, příspěvková organizace | ZŠ a MŠ Sluníčko | → |
Šumperk | 29. 4. 2024 | Šumperk - Tyršův stadion | M | Základní škola a Mateřská škola Lesnice, příspěvková organizace | Základní škola Bohutín | ZŠ a MŠ Bohdíkov | → |
Výsledky okrskových finále
Okrsek | Datum | Místo | Kategorie | 1. místo | 2. místo | 3. místo | Výsledky |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Okrsek č.1 | 18. 4. 2024 | Přerov Sokolská 734/28 | B | Základní škola Přerov, Trávník 27 | Základní škola J. A. Komenského a Mateřská škola, Přerov - Předmostí, Hranická 14 | Základní škola Přerov, Velká Dlážka 5 | → |
Okrsek č.2 | 17. 4. 2024 | Přerov Sokolská 734/28 | A | Základní škola Přerov, U tenisu 4 | Základní škola J. A. Komenského a Mateřská škola, Přerov - Předmostí, Hranická 14 | ZŠ a MŠ Sluníčko | → |
Okrsek č.2 | 10. 4. 2024 | SK Hranice, Žáčkova 1442, 750301, Hranice | B | Základní škola a mateřská škola Hranice, Struhlovsko, příspěvková organizace | Základní škola a Mateřská škola Bělotín, příspěvková organizace | Základní škola Hranice, Tř. 1. máje, příspěvková organizace | → |
Okrsek č.1 | 8. 4. 2024 | SK Hranice, Žáčkova 1442, 750301, Hranice | A | Základní škola Hranice, Tř. 1. máje, příspěvková organizace | Základní škola a mateřská škola Všechovice, příspěvková organizace | Základní škola Lipník nad Bečvou, ulice Osecká 315, okres Přerov, příspěvková organizace | → |
Okrsek č.3 | 19. 4. 2024 | ZŠ Mohelnice, Vodní | B | ZŠ a MŠ Štíty | Základní škola Zábřeh, Boženy Němcové 1503/15, okres Šumperk | ZŠ Postřelmov | → |
Okrsek č.3 | 17. 4. 2024 | ZŠ Šumperk, Sluneční | A | Základní škola Šumperk, Sluneční 38 | ZŠ Šumperk, Dr. E. Beneše 1 | Základní škola Šumperk,8. května 63 | → |
Okrsek č.1 | 16. 4. 2024 | ZŠ Šumperk, Sluneční | A | Základní škola Šumperk, Sluneční 38 | ZŠ Vrchlického Šumperk | Základní škola Šumperk,8. května 63 | → |
Okrsek č.2 | 9. 4. 2024 | ZŠ Zábřeh, Boženy Němcové | A | Základní škola Mohelnice, Vodní 27 | Základní škola Zábřeh, Boženy Němcové 1503/15, okres Šumperk | ZŠ Postřelmov | → |
Okrsek č.1 | 5. 4. 2024 | ZŠ Zábřeh, Školská | B | Základní škola Zábřeh, Školská 406/11, okres Šumperk | Základní škola a Mateřská škola Staré Město | ZŠ a MŠ Údolí Desné | → |
Pardubický kraj
Výsledky krajského finále
Zatím nebyl odehrán žádný krajský turnaj.
Výsledky okresních finále
Okres | Datum | Místo | Kategorie | 1. místo | 2. místo | 3. místo | Výsledky |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Chrudim | 30. 4. 2024 | Chrudim | B | ZŠ U Stadionu, Chrudim | Základní škola, Chrast, okres Chrudim | Základní škola, Chrudim, Dr. Peška | → |
Ústí nad Orlicí | 26. 4. 2024 | Rudoltice | M | Základní škola a mateřská škola Lukavice, okres Ústí nad Orlicí | Základní škola a mateřská škola Horní Třešňovec, okres Ústí nad Orlicí | → | |
Pardubice | 25. 4. 2024 | Pardubice | A | Základní škola Pardubice-Spořilov, Kotkova 1287 | Základní škola Pardubice-Studánka, Pod Zahradami 317 | Základní škola Sezemice, okres Pardubice | → |
Pardubice | 25. 4. 2024 | Pardubice | B | Základní škola Pardubice-Studánka, Pod Zahradami 317 | Základní škola Pardubice, Benešovo náměstí 590 | Základní škola Chvaletice, okres Pardubice | → |
Pardubice | 25. 4. 2024 | Pardubice | M | Základní škola a mateřská škola Dříteč, okres Pardubice | ZŠ Zdechovice | Mateřská škola a Základní škola Na cestě, s.r.o. | → |
Chrudim | 23. 4. 2024 | Chrudim | A | ZŠ U Stadionu, Chrudim | Základní škola, Hlinsko, Smetanova 403, okres Chrudim | Základní škola, Třemošnice, okres Chrudim | → |
Výsledky okrskových finále
Okrsek | Datum | Místo | Kategorie | 1. místo | 2. místo | 3. místo | Výsledky |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Okrsek č.6 | 18. 4. 2024 | Pardubice | B | Základní škola Pardubice, Benešovo náměstí 590 | Základní škola Pardubice-Studánka, Pod Zahradami 317 | ZŠ Ohrazenice, Pardubice | → |
Okrsek č.5 | 12. 4. 2024 | Moravany | B | Základní škola Holice, Holubova 47, okres Pardubice | Základní škola Dašice, okres Pardubice | Základní škola Horní Jelení, příspěvková organizace | → |
Okrsek č.5 | 12. 4. 2024 | Moravany | A | Základní škola Sezemice, okres Pardubice | Základní škola Dašice, okres Pardubice | Základní škola Horní Jelení, příspěvková organizace | → |
Okrsek č.3 | 11. 4. 2024 | Přelouč | B | Základní škola Chvaletice, okres Pardubice | Základní škola Choltice, okres Pardubice | Základní škola Přelouč, Smetanova 1509, okr. Pardubice | → |
Okrsek č.2 | 11. 4. 2024 | Přelouč | A | Základní škola Choltice, okres Pardubice | Základní škola Přelouč, Smetanova 1509, okr. Pardubice | Základní škola Přelouč, Masarykovo náměstí 45, okres Pardubice | → |
Okrsek č.1 | 11. 4. 2024 | Pardubice | A | Základní škola Pardubice-Studánka, Pod Zahradami 317 | Základní škola Pardubice-Spořilov, Kotkova 1287 | Základní škola a mateřská škola, Pardubice-Pardubičky, Kyjevská 25 | → |
Okrsek č.12 | 29. 4. 2024 | Jablonné nad Orlicí | B | Základní škola Králíky | Základní škola Žamberk, Nádražní 743 | ZŠ Jablonné nad Orlicí | → |
Okrsek č.11 | 29. 4. 2024 | Jablonné nad Orlicí | A | Základní škola Králíky | Základní škola Žamberk, Nádražní 743 | ZŠ Jablonné nad Orlicí | → |
Okrsek č.10 | 29. 4. 2024 | Ústí nad Orlicí | B | Základní škola Ústí nad Orlicí, Komenského 11 | Základní škola Ústí nad Orlicí, Bratří Čapků 1332 | Základní škola a mateřská škola Libchavy | → |
Okrsek č.9 | 29. 4. 2024 | Ústí nad Orlicí | A | Základní škola Ústí nad Orlicí, Bratří Čapků 1332 | Základní škola a mateřská škola Libchavy | ZŠ Ústí nad Orlicí | → |
Okrsek č.3 | 26. 4. 2024 | Rudoltice | M | Základní škola a mateřská škola Lukavice, okres Ústí nad Orlicí | Základní škola a mateřská škola Rudoltice | ZŠ a MŠ Sopotnice | → |
Okrsek č.4 | 26. 4. 2024 | Rudoltice | M | Základní škola a mateřská škola Horní Třešňovec, okres Ústí nad Orlicí | Základní škola Vysoké Mýto, Knířov, příspěvková organizace | Základní škola České Heřmanice | → |
Okrsek č.8 | 25. 4. 2024 | Lanškroun | B | Základní škola Česká Třebová, Habrmanova ulice | Základní škola Ustecká, Česká Třebová | Základní škola Lanškroun, náměstí Aloise Jiráska 139, okr. Ústí nad Orlicí | → |
Okrsek č.7 | 25. 4. 2024 | Lanškroun | A | Základní škola Lanškroun, náměstí Aloise Jiráska 139, okr. Ústí nad Orlicí | Základní škola Lanškroun, Bedřicha Smetany 460, okr. Ústí nad Orlicí | Základní škola Česká Třebová, Habrmanova ulice | → |
Okrsek č.6 | 25. 4. 2024 | Letohrad | B | ZŠ Vincence Junka Dolní Čermná | Základní škola 28. října 581 | ZŠ Dolní Dobrouč | → |
Okrsek č.5 | 25. 4. 2024 | Letohrad | A | Základní škola Letohrad, U Dvora 745 | ZŠ Dolní Dobrouč | ZŠ Letohrad, Komenského 269 | → |
Okrsek č.1 | 23. 4. 2024 | Vysoké Mýto | A | Základní škola Vysoké Mýto, Javornického | Základní škola Sv. Čecha, Choceň | Základní škola Vysoké Mýto Jiráskova | → |
Okrsek č.2 | 23. 4. 2024 | Vysoké Mýto | B | Základní škola Vysoké Mýto, Javornického | Základní škola Sv. Čecha, Choceň | Základní škola Vysoké Mýto Jiráskova | → |
Hlavní město Praha
Výsledky krajského finále
Zatím nebyl odehrán žádný krajský turnaj.
Výsledky okresních finále
Okres | Datum | Místo | Kategorie | 1. místo | 2. místo | 3. místo | Výsledky |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Praha 12 | 26. 4. 2024 | FC Tempo Praha | B | Základní škola a mateřská škola ANGEL v Praze 12 | Česko Britská Základní Škola, s.r.o. | Základní škola T.G. Masaryka v Praze 12 | → |
Praha 12 | 25. 4. 2024 | FC Tempo Praha | A | Základní škola a mateřská škola ANGEL v Praze 12 | Základní škola T.G. Masaryka v Praze 12 | Základní škola Písnice | → |
Praha 1 | 24. 4. 2024 | Sportovní areál Na Františku | B | Základní škola J. Gutha-Jarkovského | Základní škola Vodičkova | ZŠ Brána jazyků | → |
Praha 2 | 24. 4. 2024 | Pražačka | B | Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Fakultní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 2, Kladská 1 | Základní škola, Praha 2, Vratislavova 13 | Základní škola, Praha 2, Botičská 8 | → |
Praha 1 | 23. 4. 2024 | Sportovní areál Na Františku | A | Základní škola J. Gutha-Jarkovského | Základní škola sv. Voršily v Praze | ZŠ Brána jazyků | → |
Praha 2 | 23. 4. 2024 | Pražačka | A | Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Fakultní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 2, Kladská 1 | Základní škola, Praha 2, Botičská 8 | ZŠ Slovenská | → |
Praha 3 | 18. 4. 2024 | SARA Pražačka, Praha 3 | B | Základní škola a mateřská škola, Praha 3, Chelčického 43/2614 | ZŠ a MŠ Jarov | Základní škola Chmelnice, Praha 3, K Lučinám 18/2500 | → |
Praha 6, Praha 17 | 18. 4. 2024 | ZŠ Dědina | B | Základní škola a Mateřská škola, Praha 6, Bílá 1 | Základní škola Petřiny - sever, Praha 6, Na Okraji 43 | Základní škola a Mateřská škola Věry Čáslavské, Praha 6 | → |
Praha 6, Praha 17 | 18. 4. 2024 | ZŠ Dědina | B | Základní škola genpor. Františka Peřiny, Praha 6 - Řepy, Socháňova 19/1139 | Základní škola a mateřská škola, Praha - Nebušice | Základní škola Jana Wericha, Praha 6 - Řepy, Španielova 19/1111 | → |
Praha 3 | 17. 4. 2024 | SARA Pražačka, Praha 3 | A | ZŠ Jeseniova | Základní škola, Praha 3, nám. Jiřího z Poděbrad 7,8/1685 | Základní škola a mateřská škola, Praha 3, Chelčického 43/2614 | → |
Praha 6, Praha 17 | 17. 4. 2024 | ZŠ Dědina | A | Základní škola a Mateřská škola Emy Destinnové, Praha 6, náměstí Svobody 3/930 | Základní škola a Mateřská škola Antonína Čermáka, Praha 6 | Základní škola Na Dlouhém lánu | → |
Praha 6, Praha 17 | 17. 4. 2024 | ZŠ Dědina | A | Základní škola genpor. Františka Peřiny, Praha 6 - Řepy, Socháňova 19/1139 | Park Lane International School | Global Minded mateřská škola a základní škola s.r.o. | → |
Praha 5, Praha 16 | 16. 4. 2024 | SC Olympia Radotín | B | Fakultní základní škola s rozšířenou výukou jazyků při PedF UK, Praha 5 - Smíchov, Drtinova 1/1861, příspěvková organizace | Základní škola Praha 5 - Hlubočepy, Pod Žvahovem 463, příspěvková organizace | ZŠ Nepomucká | → |
Praha 5, Praha 16 | 16. 4. 2024 | SC Olympia Radotín | B | Základní škola Praha - Radotín | Základní škola Vladislava Vančury, Praha - Zbraslav | Základní škola Praha-Lipence, příspěvková organizace | → |
Praha 5, Praha 16 | 15. 4. 2024 | SC Olympia Radotín | A | Základní škola Praha-Lipence, příspěvková organizace | Základní škola Praha - Radotín | Základní škola Vladislava Vančury, Praha - Zbraslav | → |
Praha 5, Praha 16 | 15. 4. 2024 | SC Olympia Radotín | A | Základní škola a mateřská škola Praha 5 - Radlice | ZŠ Nepomucká | Základní škola a Mateřská škola Barrandov | → |
Praha 11 | 12. 4. 2024 | FC Háje | B | Základní škola, Praha 4, Donovalská 1684 | ZŠ Mikulova, Praha | Základní škola Campanus, Praha 4, Jírovcovo náměstí 1782 | → |
Praha 11 | 11. 4. 2024 | FC Háje | A | Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Praha 4, K Milíčovu 674 | Základní škola, Praha 4, Donovalská 1684 | Základní škola Campanus, Praha 4, Jírovcovo náměstí 1782 | → |
Praha 4 | 11. 4. 2024 | FC Tempo Praha | A | Montessori základní škola Archa, z.s. | Základní škola Kunratice | Základní škola, Praha 4, Bítovská 1 | → |
Praha 4 | 10. 4. 2024 | FC Tempo Praha | B | První jazyková základní škola v Praze 4, Praha 4, Horáčkova 1100 | Základní škola Kunratice | Základní škola s rozšířenou výukou tělesné výchovy, Praha 4, Jitřní 185, příspěvková organizace | → |
Praha 7 | 9. 4. 2024 | Loko Vltavín | A | Základní škola Praha 7, Strossmayerovo náměstí 4 | Základní škola, Praha 7, Trojská 110Základní škola, Praha 7, Trojská 110 | Fakultní základní škola PedF UK a Mateřská škola U Studánky Praha 7, Umělecká 8 | → |
Praha 7 | 9. 4. 2024 | Loko Vltavín | B | Základní škola a Mateřská škola Praha 7, Tusarova 21 | Základní škola, Praha 7, Trojská 110Základní škola, Praha 7, Trojská 110 | Základní škola Fr. Plamínkové s rozšířenou výukou jazyků Praha 7, Františka Křížka 2 | → |
Výsledky okrskových finále
Okrsek | Datum | Místo | Kategorie | 1. místo | 2. místo | 3. místo | Výsledky |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Okrsek č.2 | 23. 4. 2024 | UMT Slavia Praha, Vladivostocká 10, Praha 10 | B | Základní škola, Starodubečská 413, Praha 10 - Dubeč | Základní škola Praha-Kolovraty | Základní škola, Praha 10, nám. Bří Jandusů 2 | → |
Okrsek č.1 | 23. 4. 2024 | UMT Slavia Praha, Vladivostocká 10, Praha 10 | B | Základní škola Eden, Praha 10, Vladivostocká 1035/6, příspěvková organizace | Základní škola, Praha 10, V Rybníčkách 1980/31, příspěvková organizace | Základní škola, Praha 10, Hostýnská 2100/2, příspěvková organizace | → |
Okrsek č.2 | 22. 4. 2024 | UMT Slavia Praha, Vladivostocká 10, Praha 10 | A | Základní škola Dolní Měcholupy, příspěvková organizaceZŠ | Základní škola, Praha 10 - Hostivař, Kozinova 1000 | DINO ELEMENTARY SCHOOL | → |
Okrsek č.1 | 22. 4. 2024 | UMT Slavia Praha, Vladivostocká 10, Praha 10 | A | Základní škola, Praha 10, V Rybníčkách 1980/31, příspěvková organizace | Základní škola, Praha 10, Jakutská 1210/2, příspěvková organizace | ZŠ Praha Petrovice | → |
Okrsek č.2 | 17. 4. 2024 | ZŠ Klausova, Klausova 2450/2, Praha 5, 155 00 | B | Základní škola a mateřská škola Parentes Praha | FZŠ Mezi Školami - Nové Butovice | Základní škola Mohylová | → |
Okrsek č.1 | 16. 4. 2024 | ZŠ Klausova, Klausova 2450/2, Praha 5, 155 00 | A | ZŠ Mládí | Základní škola, Praha 13, Janského 2189 | Fakultní základní škola profesora Otokara Chlupa Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Fingerova 2186 | → |
Okrsek č.1 | 11. 4. 2024 | FC Tempo Praha | A | Montessori základní škola Archa, z.s. | Základní škola Kunratice | Základní škola, Praha 4, Bítovská 1 | → |
Okrsek č.1 | 11. 4. 2024 | FK Admira Praha | B | ZŠ Ďablice | Základní škola Bohumila Hrabala, Praha 8, Zenklova 52 | Základní škola a mateřská škola, Praha 8, Lyčkovo náměstí 6 | → |
Okrsek č.1 | 5. 4. 2024 | SC Xaverov Horní Počernice | B | Základní škola Praha - Kbely | ZŠ a MŠ Praha - Vinoř | ZŠ Litvínovská 500 | → |
Okrsek č.2 | 5. 4. 2024 | SC Xaverov Horní Počernice | B | ZÁKLADNÍ ŠKOLA, PRAHA 9 - ČERNÝ MOST | Masarykova základní škola, Praha 9 - Újezd nad Lesy, Polesná 1690 | Masarykova základní škola | → |
Okrsek č.2 | 4. 4. 2024 | SC Xaverov Horní Počernice | A | Základní škola a Mateřská škola, Praha 9 - Horní Počernice, Spojenců1408 | Základní škola Praha - Běchovice | Masarykova základní škola, Praha 9 - Újezd nad Lesy, Polesná 1690 | → |
Okrsek č.1 | 4. 4. 2024 | SC Xaverov Horní Počernice | A | Základní škola Praha - Kbely | Základní škola Novoborská | Victoria School, s.r.o., základní škola a mateřská škola | → |
Plzeňský kraj
Výsledky krajského finále
Zatím nebyl odehrán žádný krajský turnaj.
Výsledky okresních finále
Okres | Datum | Místo | Kategorie | 1. místo | 2. místo | 3. místo | Výsledky |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Plzeň - sever | 2. 5. 2024 | Horní Bříza | B | Masarykova základní škola Zruč - Senec, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace | Masarykova základní škola Horní Bříza, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace | Základní škola a Mateřská škola Město Touškov, příspěvková organizace | → |
Plzeň - sever | 30. 4. 2024 | Horní Bříza | A | Masarykova základní škola Zruč - Senec, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace | ZŠ a MŠ Ludvíka Očenáška Dolní Bělá | ŽŠ a MŠ Vejprnice | → |
Plzeň - sever | 30. 4. 2024 | Horní Bříza | M | Základní škola a mateřská škola Mladotice, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace | Základní škola a Mateřská škola Žichlice | Základní škola Dobříč, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace | → |
Rokycany | 24. 4. 2024 | Čechova 1155 | A | Základní škola T.G.Masaryka Rokycany, příspěvková organizace | ZŠ Jižní předměstí, Rokycany | Základní škola a mateřská škola Stupno, příspěvková organizace | → |
Rokycany | 24. 4. 2024 | Čechova 1155 | B | Základní škola a mateřská škola Stupno, příspěvková organizace | ZŠ Jižní předměstí, Rokycany | Základní škola Karla Vokáče Strašice, okres Rokycany | → |
Výsledky okrskových finále
Okrsek | Datum | Místo | Kategorie | 1. místo | 2. místo | 3. místo | Výsledky |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Okrsek č.4 | 24. 4. 2024 | 20.ZŠ Plzeň | B | 20. základní škola Plzeň, Brojova 13, příspěvková organizace | 14. základní škola Plzeň, Zábělská 25, příspěvková organizace | 25. základní škola Plzeň, Chválenická 17, příspěvková organizace | → |
Okrsek č.4 | 23. 4. 2024 | 20. ZŠ Plzeň - město | A | 25. základní škola Plzeň, Chválenická 17, příspěvková organizace | 22. základní škola Plzeň, Na Dlouhých 49, příspěvková organizace | 28. základní škola Plzeň, Rodinná 39, příspěvková organizace | → |
Okrsek č.3 | 19. 4. 2024 | Bolevecká ZŠ Plzeň | A | 7. základní škola a mateřská škola | 4. základní škola Plzeň, Kralovická 12, příspěvková organizace | 1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková organizace | → |
Okrsek č.2 | 19. 4. 2024 | Terezie Brzkové 1024/31 | A | Základní škola a Mateřská škola generála Pattona Dýšina p.o. | Základní škola a mateřská škola Starý Plzenec, Sedlec 81, příspěvková organizace | Základní škola Plzeň-Újezd, Národní 1, příspěvková organizace | → |
Okrsek č.1 | 19. 4. 2024 | Terezie Brzkové 1024/31 | A | 33. základní škola Plzeň, T. Brzkové 31, příspěvková organizace | 26. základní škola Plzeň, Skupova 22, příspěvková organizace | 15. základní škola Plzeň, Terezie Brzkové 33-35, příspěvková organizace | → |
Okrsek č.2 | 18. 4. 2024 | 33. ZŠ Plzeň, T. Brzkové 31 Plzeň | B | Tyršova ZŠ a MŠ Plzeň | Základní škola a mateřská škola Starý Plzenec, Sedlec 81, příspěvková organizace | Základní škola Starý Plzenec, příspěvková organizace | → |
Okrsek č.3 | 18. 4. 2024 | Bolevecká ZŠ Plzeň | B | 31. základní škola Plzeň, E. Krásnohorské 10, příspěvková organizace | Bolevecká základní škola Plzeň, nám. Odboje 18, příspěvková organizace | 4. základní škola Plzeň, Kralovická 12, příspěvková organizace | → |
Okrsek č.1 | 18. 4. 2024 | 33. ZŠ Plzeň, T. Brzkové 31 Plzeň | B | 33. základní škola Plzeň, T. Brzkové 31, příspěvková organizace | 26. základní škola Plzeň, Skupova 22, příspěvková organizace | 11. základní škola Plzeň, Baarova 31, příspěvková organizace | → |
Středočeský kraj JIH
Výsledky krajského finále
Zatím nebyl odehrán žádný krajský turnaj.
Výsledky okresních finále
Okres | Datum | Místo | Kategorie | 1. místo | 2. místo | 3. místo | Výsledky |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Beroun | 25. 4. 2024 | Hořovice | A | Základní škola Zdice | 2. základní škola a mateřská škola, Beroun, Preislerova 1335 | Základní škola Sídliště 321, ŽebrákZŠ Žebrák | → |
Beroun | 25. 4. 2024 | Hořovice | B | Základní škola Beroun,Wagnerovo nám.458 | Základní škola P. Lisého Hostomice, okres Beroun | Základní škola a Mateřská škola Králův Dvůr - Počaply, Tyršova 136,okres Beroun | → |
Výsledky okrskových finále
Okrsek | Datum | Místo | Kategorie | 1. místo | 2. místo | 3. místo | Výsledky |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Okrsek č.1 | 25. 4. 2024 | Benešov | A | Základní škola a mateřská škola Poříčí nad Sázavou | Základní škola a mateřská škola Benešov, Na Karlově 372 | Základní škola a mateřská škola Sázava | → |
Okrsek č.1 | 24. 4. 2024 | Benešov | B | Základní škola Benešov, Dukelská 1818 | ZŠ Bystřice | Základní škola a mateřská škola Sázava | → |
Okrsek č.3 | 24. 4. 2024 | Miličín | M | ZŠ a MŠ Olbramovice | Základní škola a Mateřská škola Miličín okres Benešov | Základní škola a mateřská škola Lešany | → |
Okrsek č.2 | 24. 4. 2024 | Vlašim | B | Základní škola Sídliště Vlašim, příspěvková organizace | Základní škola Čechtice, okres Benešov, příspěvková organizace | ZŠ Trhový Štěpánov | → |
Okrsek č.6 | 23. 4. 2024 | Zdice | B | ZŠ Hudlice | Základní škola a Mateřská škola Králův Dvůr - Počaply, Tyršova 136,okres Beroun | Základní škola a Mateřská škola Králův Dvůr, Jungmannova 292, okres Beroun, příspěvková organizace | → |
Okrsek č.5 | 23. 4. 2024 | Zdice | A | Základní škola Sídliště 321, ŽebrákZŠ Žebrák | Základní škola a Mateřská škola Králův Dvůr - Počaply, Tyršova 136,okres Beroun | Základní škola Zdice | → |
Okrsek č.4 | 23. 4. 2024 | Hořovice | B | 2. Základní škola Jiráskova 617, Hořovice | Základní škola P. Lisého Hostomice, okres Beroun | ZŠ T.G. Masaryka Komárov | → |
Okrsek č.3 | 23. 4. 2024 | Hořovice | A | 1. základní škola Hořovice | ZŠ T.G. Masaryka Komárov | Základní škola a Mateřská škola Cerhovice, okres Beroun, příspěvková organizace | → |
Okrsek č.2 | 18. 4. 2024 | Loděnice | B | 2. základní škola a mateřská škola, Beroun, Preislerova 1335 | Základní škola Beroun,Wagnerovo nám.458 | Základní škola Loděnice, okres Beroun | → |
Okrsek č.1 | 18. 4. 2024 | Loděnice | A | 2. základní škola a mateřská škola, Beroun, Preislerova 1335 | Základní škola Loděnice, okres Beroun | Základní škola a mateřská škola Chyňavaa | → |
Okrsek č.4 | 30. 4. 2024 | Dobříš | B | Základní škola Dobříš, Komenského nám. 35, okres Příbram | Základní škola a Mateřská škola Nový Knín | 2. základní škola Dobříš, Školní 1035, okres Příbram | → |
Okrsek č.3 | 30. 4. 2024 | 1.FK Příbram | B | Základní škola, Příbram - Březové Hory, Prokopská 337 | Základní škola Bohutín, okres Příbram | Základní škola, Příbram II, Jiráskovy sady 273 | → |
Okrsek č.2 | 29. 4. 2024 | Dobříš | A | Základní škola Dobříš, Komenského nám. 35, okres Příbram | Základní škola a Mateřská škola Nový Knín | 2. základní škola Dobříš, Školní 1035, okres Příbram | → |
Okrsek č.1 | 29. 4. 2024 | 1.FK Příbram | A | Základní škola Příbram VII, 28. října 1 | Základní škola, Příbram VII, Bratří Čapků 279, příspěvková organizace | Základní škola, Příbram II, Jiráskovy sady 273 | → |
Středočeský kraj SEVER
Výsledky krajského finále
Zatím nebyl odehrán žádný krajský turnaj.
Výsledky okresních finále
Okres | Datum | Místo | Kategorie | 1. místo | 2. místo | 3. místo | Výsledky |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mělník | 2. 5. 2024 | Sportovní stadion TJ Neratovice | B | Základní škola Václava Havla v Kralupech nad Vltavou, příspěvková organizace | Základní škola T. Stolzové Kostelec nad Labem, příspěvková organizace | Základní škola Neratovice,28.října 1157,okres Mělník | → |
Mělník | 30. 4. 2024 | Sportovní stadion TJ Neratovice | A | Základní škola M. Plesingera – Božinova, Neratovice | Základní škola Veltrusy, příspěvková organizace | Základní škola Obříství , okres Mělník | → |
Výsledky okrskových finále
Okrsek | Datum | Místo | Kategorie | 1. místo | 2. místo | 3. místo | Výsledky |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Okrsek č.4 | 12. 4. 2024 | Sportovní hřiště V Olších, Kralupy nad Vltavou | B | Základní škola Václava Havla v Kralupech nad Vltavou, příspěvková organizace | Základní škola Veltrusy, příspěvková organizace | Základní škola Kralupy nad Vltavou | → |
Okrsek č.3 | 12. 4. 2024 | Sportovní hřiště V Olších, Kralupy nad Vltavou | A | Základní škola Veltrusy, příspěvková organizace | Základní škola Kralupy nad Vltavou | ZŠ Generála Klapálka | → |
Okrsek č.2 | 11. 4. 2024 | Stadion TJ Neratovice | B | Základní škola Neratovice,28.října 1157,okres Mělník | Základní škola T. Stolzové Kostelec nad Labem, příspěvková organizace | Základní škola M. Plesingera – Božinova, Neratovice | → |
Okrsek č.1 | 10. 4. 2024 | Stadion TJ Neratovice | A | Základní škola M. Plesingera – Božinova, Neratovice | Základní škola Obříství , okres Mělník | Základní škola Tišice, okres Mělník příspěvková organizace | → |
Okrsek č.3 | 26. 4. 2024 | Poděbrady | B | Základní škola Městec Králové | ZŠ Tyršova nymburk | Základní škola Václava Havla, Poděbrady, Na Valech 45, okres Nymburk | → |
Okrsek č.3 | 26. 4. 2024 | Poděbrady | A | ZŠ Tyršova nymburk | Základní škola a Mateřská škola Nymburk, Letců R. A. F. 1989, p.o. | Základní škola T. G. Masaryka Poděbrady, Školní 556, okres Nymburk | → |
Okrsek č.1 | 23. 4. 2024 | Kostomlaty nad Labem | B | Základní škola Kostomlaty nad Labem, příspěvková organizace | ZŠ JAK Lysá | Základní škola a Mateřská škola Nymburk, Komenského 589 - příspěvková organizace | → |
Okrsek č.1 | 23. 4. 2024 | Kostomlaty nad Labem | A | ZŠ JAK Lysá | Základní škola a Mateřská škola Nymburk, Komenského 589 - příspěvková organizace | Základní škola Kostomlaty nad Labem, příspěvková organizace | → |
Okrsek č.2 | 23. 4. 2024 | Milovice | B | Základní škola Sadská | ZŠ Kounice, okres Nymburk | Základní škola Semice, okres Nymburk | → |
Okrsek č.2 | 23. 4. 2024 | Milovice | A | Základní škola Sadská | Základní škola Semice, okres Nymburk | → |
Ústecký kraj
Výsledky krajského finále
Zatím nebyl odehrán žádný krajský turnaj.
Výsledky okresních finále
Okres | Datum | Místo | Kategorie | 1. místo | 2. místo | 3. místo | Výsledky |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Louny | 2. 5. 2024 | FK SEKO Louny | A | Základní škola Žatec, Komenského alej 749, okres Louny | Základní škola Louny, Prokopa Holého 2632, příspěvková organizace | ZŠ a MŠ Kpt. Otakara Jaroše Louny | → |
Louny | 2. 5. 2024 | FK SEKO Louny | B | Základní škola Žatec, Komenského alej 749, okres Louny | ZŠ a MŠ Kpt. Otakara Jaroše Louny | Základní škola, Žatec, Jižní 2777, okres Louny | → |
Most | 25. 4. 2024 | Areál Souš, Zdeňka Fibicha 282, 434 01 Most | A | ZŠ J. Arbesa, Most | Základní škola a Mateřská škola Horní Jiřetín | Sportovní soukromá základní škola Litvínov s.r.o. | → |
Louny | 18. 4. 2024 | Stadion Mládí Žatec | M | Základní škola a Mateřská škola Nové Sedlo, okres Louny příspěvková organizace | Základní škola Ročov, příspěvková organizace | → |
Výsledky okrskových finále
Okrsek | Datum | Místo | Kategorie | 1. místo | 2. místo | 3. místo | Výsledky |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Okrsek č.2 | 25. 4. 2024 | FK SEKO Louny | B | ZŠ Louny, Přemyslovců 2209 | Základní škola J. A. Komenského Louny, Pražská 101, příspěvková organizace | ZŠ a MŠ Kpt. Otakara Jaroše Louny | → |
Okrsek č.1 | 25. 4. 2024 | FK SEKO Louny | A | Základní škola Louny, Prokopa Holého 2632, příspěvková organizace | Základní škola J. A. Komenského Louny, Pražská 101, příspěvková organizace | ZŠ a MŠ Kpt. Otakara Jaroše Louny | → |
Okrsek č.4 | 19. 4. 2024 | Stadion Mládí Žatec | B | Základní škola, Žatec, Jižní 2777, okres Louny | Základní škola Žatec, Petra Bezruče 2000, okres Louny | Základní škola Žatec, Komenského alej 749, okres Louny | → |
Okrsek č.3 | 18. 4. 2024 | Stadion Mládí Žatec | A | Základní škola Žatec, Komenského alej 749, okres Louny | Základní škola, Žatec, Jižní 2777, okres Louny | Základní škola Žatec, Petra Bezruče 2000, okres Louny | → |
Kraj Vysočina
Výsledky krajského finále
Zatím nebyl odehrán žádný krajský turnaj.
Výsledky okresních finále
Okres | Datum | Místo | Kategorie | 1. místo | 2. místo | 3. místo | Výsledky |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Havlíčkův Brod | 2. 5. 2024 | Havlíčkův Brod | M | Základní škola a Mateřská škola Havlíčkova Borová | Základní škola Skuhrov, okres Havlíčkův Brod | ZŠ a MŠ Lučice | → |
Třebíč | 30. 4. 2024 | Třebíč | M | Základní škola Police, příspěvková organizace | Základní škola a Mateřská škola Blatnice, okres Třebíč, příspěvková organizace | Základní škola a mateřská škola Studenec | → |
Havlíčkův Brod | 29. 4. 2024 | Havlíčkův Brod | B | Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou | Základní škola a Mateřská škola Havlíčkův Brod, Konečná 1884 | Základní škola Přibyslav | → |
Jihlava | 29. 4. 2024 | Jihlava | A | ZŠ Seifertova, Jihlava | Základní škola a Mateřská škola Luka nad Jihlavou, příspěvková organizace | ZŠ E. Rošického, Jihlava | → |
Jihlava | 29. 4. 2024 | Jihlava | B | ZŠ Seifertova, Jihlava | ZŠ E. Rošického, Jihlava | Základní škola Jihlava, Havlíčkova 71, příspěvková organizace | → |
Pelhřimov | 29. 4. 2024 | Rynárec | M | Základní škola a Mateřská škola Hořepník | ZŠ a MŠ Rynárec | Základní škola a mateřská škola Olešná, okres Pelhřimov | → |
Výsledky okrskových finále
Okrsek | Datum | Místo | Kategorie | 1. místo | 2. místo | 3. místo | Výsledky |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Okrsek č.4 | 17. 4. 2024 | Jihlava | B | Základní škola Jihlava, Havlíčkova 71, příspěvková organizace | Základní škola a Mateřská škola Luka nad Jihlavou, příspěvková organizace | ZŠ Seifertova, Jihlava | → |
Okrsek č.3 | 17. 4. 2024 | Jihlava | B | ZŠ Jihlava, Kollárova 30 | ZŠ E. Rošického, Jihlava | Základní škola Telč, Hradecká 234, příspěvková organizace | → |
Okrsek č.2 | 16. 4. 2024 | Jihlava | A | ZŠ E. Rošického, Jihlava | Základní škola a mateřská škola Vyskytná nad Jihlavou, příspěvková organizace | Základní škola a Mateřská škola Luka nad Jihlavou, příspěvková organizace | → |
Okrsek č.1 | 16. 4. 2024 | Jihlava | A | ZŠ Seifertova, Jihlava | Základní škola Jihlava, Havlíčkova 71, příspěvková organizace | Základní škola Otokara Březiny, Jihlava, příspěvková organizace | → |
Okrsek č.3 | 30. 4. 2024 | Hrotovice | A | Základní škola Hrotovice | Základní škola Náměšť nad Oslavou, Komenského 53 | Základní škola a Mateřská škola Jana Blahoslava Kralice nad Oslavou, příspěvková organizace, okres Třebíč | → |
Okrsek č.7 | 30. 4. 2024 | Hrotovice | B | Základní škola Náměšť nad Oslavou, Komenského 53 | Základní škola Hrotovice | Základní škola Mohelno, okres Třebíč | → |
Okrsek č.6 | 25. 4. 2024 | Třebíč - Kopce | B | Základní škola T.G.Masaryka Třebíč | Základní škola Třebíč, Horka-Domky, Václavské nám. 44/12 | ZŠ a MŠ Třebíč, Na Kopcích | → |
Okrsek č.5 | 25. 4. 2024 | Třebíč | B | ZŠ Třebíč Týnská 8 | ZŠ L. Svobody a MŠ Rudíkov | Základní škola Okříšky, příspěvková organizace | → |
Okrsek č.1 | 24. 4. 2024 | Třebíč | A | ZŠ Kpt. Jaroše Třebíč | ZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč | Základní škola Okříšky, příspěvková organizace | → |
Okrsek č.2 | 24. 4. 2024 | Třebíč - Kopce | A | Základní škola T. G. Masaryka a mateřská škola Přibyslavice, příspěvková organizace | Základní škola Budišov - příspěvková organizace | Základní škola T.G.Masaryka Třebíč | → |
Okrsek č.8 | 23. 4. 2024 | Moravské Budějovice | B | Základní škola v Jemnici, příspěvková organizace | Základní škola Moravské Budějovice, Havlíčkova ul. 933, okres Třebíč | Základní škola a Mateřská škola DOMAMIL, příspěvková organizace | → |
Okrsek č.4 | 23. 4. 2024 | Moravské Budějovice | A | Základní škola Otokara Březiny | Základní škola Moravské Budějovice, Havlíčkova ul. 933, okres Třebíč | Základní škola T. G. Masaryka Moravské Budějovice, náměstí Svobody 903, okres Třebíč | → |
Zlínský kraj
Výsledky krajského finále
Zatím nebyl odehrán žádný krajský turnaj.
Výsledky okresních finále
Zatím nebyl odehrán žádný okresní turnaj.
Výsledky okrskových finále
Okrsek | Datum | Místo | Kategorie | 1. místo | 2. místo | 3. místo | Výsledky |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Okrsek č.1 | 18. 4. 2024 | Bystřice pod Hostýnem | B | Základní škola Bratrství Čechů a Slováků,Bystřice pod Hostýnem,Pod Zábřehem 1100,okres Kroměříž,příspěvková organizace | 1. Základní škola Holešov | 3. Základní škola Holešov | → |
Okrsek č.4 | 18. 4. 2024 | Kroměříž | B | Základní škola Slovan, Kroměříž, příspěvková organizace | Základní škola Zachar, Kroměříž, příspěvková organizace | Základní škola Oskol, Kroměříž, příspěvková organizace | → |
Okrsek č.3 | 18. 4. 2024 | Kroměříž | A | Základní škola Zachar, Kroměříž, příspěvková organizace | Základní škola Morkovice, příspěvková organizace | Základní škola Slovan, Kroměříž, příspěvková organizace | → |
Okrsek č.2 | 17. 4. 2024 | Holešov | A | 3. Základní škola Holešov | Základní škola Bratrství Čechů a Slováků,Bystřice pod Hostýnem,Pod Zábřehem 1100,okres Kroměříž,příspěvková organizace | 1. Základní škola Holešov | → |
Okrsek č.1 | 30. 4. 2024 | Uherské Hradiště | B | Základní škola, Uherské Hradiště, Sportovní 777, příspěvková organizace | Základní škola Hluk, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace | Základní škola, Staré Město, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace | → |
Okrsek č.1 | 29. 4. 2024 | Uherské Hradiště | M | Základní škola a Mateřská škola Kněžpole, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace | Základní škola Huštěnovice,příspěvková organizace, okres Uherské Hradiště | → | |
Okrsek č.1 | 29. 4. 2024 | Uherské Hradiště | A | Základní škola, Uherské Hradiště, Sportovní 777, příspěvková organizace | Základní škola, Staré Město, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace | Základní škola Hluk, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace | → |