Přeskočit na obsah Přeskočit na navigaci

Ročník 2022/23

Výsledková listina Kategorie A

(Kompletní výsledky a zápasy)

Základní škola Praha - Kbely
Základní škola Jablonec nad Nisou - Mšeno, Mozartova 24, příspěvková organizace
Základní škola Šumperk, Sluneční 38
4
místo

25. základní škola Plzeň, Chválenická 17, příspěvková organizace

5
místo

Základní škola Opava-Kylešovice, příspěvková organizace

6
místo

Základní škola Rumburk, U Nemocnice 1132/5, okres Děčín, příspěvková organizace

7
místo

Základní škola, Uherské Hradiště, Sportovní 777, příspěvková organizace

8
místo

ZŠ Seifertova, Jihlava

9
místo

Základní škola Na Výsluní, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Kostelecká 1750, okres Praha-východ

10
místo

Základní škola, Znojmo, Mládeže 3, příspěvková organizace

11
místo

Základní škola Karla Klíče Hostinné

12
místo

Základní škola JIH, Mariánské Lázně, Komenského 459, příspěvková organizace

13
místo

Základní škola Pardubice-Studánka, Pod Zahradami 317

14
místo

Základní škola a Mateřská škola Čimelice, okres Písek

15
místo

Základní škola Velké Karlovice, okres Vsetín

16
místo

Základní škola, Příbram - Březové Hory, Prokopská 337

Výsledková listina Kategorie B

(Kompletní výsledky a zápasy)

Základní škola, Ostrava-Poruba, J. Šoupala 1609, příspěvková organizace
Základní škola Marjánka
Základní škola, Uherské Hradiště, Sportovní 777, příspěvková organizace
4
místo

ZŠ Ohrazenice, Pardubice

5
místo

Základní škola SEVER, Hradec Králové, Lužická 1208

6
místo

Základní škola Bílá cesta, Teplice, Verdunská 2958

7
místo

Základní škola Benešov, Jiráskova 888

8
místo

ZŠ E. Rošického, Jihlava

9
místo

ZŠ Heyrovského, Olomouc

10
místo

Základní škola Kolín II., Bezručova 980

11
místo

ZŠ Stříbro, Gagarinova 1039,příspěvková organizace

12
místo

Základní škola Slovan, Kroměříž, příspěvková organizace

13
místo

Základní škola Dubňany, p.o.

14
místo

Základní škola T. G. Masaryka a Mateřská škola Písek, Čelakovského 24

15
místo

Základní škola, Liberec, Česká 354, příspěvková organizace

16
místo

ZŠ Krušnohorská 11

Výsledková listina Kategorie M

(Kompletní výsledky a zápasy)

Základní škola a Mateřská škola Veselá, okres Zlín, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Skrbeň, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Lukavice, okres Ústí nad Orlicí
4
místo

Základní škola Hýskov, okres Beroun

5
místo

Základní škola, Dohalice, okres Hradec Králové

6
místo

Základní škola a mateřská škola Bolešiny, příspěvková organizace

7
místo

Základní škola Kolová, okres Karlovy Vary, příspěvková organizace

8
místo

Global Minded mateřská škola a základní škola s.r.o.

VÝSLEDKY KRAJSKÝCH A OKRESNÍCH FINÁLE

Královéhradecký kraj

Výsledky krajského finále

Datum Místo Kategorie 1. místo 2. místo 3. místo Výsledky
16. 5. 2023 Trutnov A Základní škola Karla Klíče Hostinné Základní škola Rychnov nad Kněžnou, Javornická 1596 Základní škola, Jičín, Husova 170
16. 5. 2023 Trutnov B Základní škola SEVER, Hradec Králové, Lužická 1208 Základní škola Rychnov nad Kněžnou, Javornická 1596 Základní škola Nová Paka, Husitská 1695, okres Jičín
16. 5. 2023 Trutnov M Základní škola, Dohalice, okres Hradec Králové ZŠ a MŠ Hrubá Skála - Doubravice Základní škola a Mateřská škola Sloup v Čechách, příspěvková organizace

Výsledky okresních finále

Okres Datum Místo Kategorie 1. místo 2. místo 3. místo Výsledky
Jičín 5. 5. 2023 Jičín B Základní škola Nová Paka, Husitská 1695, okres Jičín Základní škola Nová Paka, Komenského 555 Základní škola, Jičín, Poděbradova 18
Trutnov 5. 5. 2023 Městský stadion Trutnov - UMT A Základní škola Karla Klíče Hostinné Základní škola, Trutnov, R. Frimla 816 ZŠ Vrchlabí, Školní
Trutnov 5. 5. 2023 Městský stadion Trutnov - UMT B Základní škola, Trutnov, R. Frimla 816 Základní škola a Mateřská škola, Horní Maršov, okres Trutnov Základní škola a Mateřská škola, Lánov, okres Trutnov
Trutnov 5. 5. 2023 Městský stadion Trutnov - UMT M Základní škola a Mateřská škola, Dolní Kalná, okres Trutnov Základní škola a Mateřská škola, Černý Důl, okres Trutnov Základní škola a Mateřská škola, Janské Lázně, okres Trutnov
Hradec Králové 4. 5. 2023 Orlická kotlina Hradec Králové A Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258 Základní škola, Hradec Králové, Bezručova 1468 ZŠ a MŠ Štefcova, Hradec Králové
Hradec Králové 4. 5. 2023 Orlická kotlina Hradec Králové B Základní škola SEVER, Hradec Králové, Lužická 1208 Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258 Základní škola Chlumec nad Cidlinou
Jičín 4. 5. 2023 Jičín A Základní škola, Jičín, Husova 170 Základní škola, Jičín, Železnická 460 Základní škola a Mateřská škola Kopidlno
Náchod 28. 4. 2023 Jaroměř A Základní škola Náchod - Plhov, Příkopy 1186 Základní škola Nové Město nad Metují, Komenského 15, okres Náchod Základní škola a Mateřská škola Hronov, okres Náchod
Náchod 28. 4. 2023 Jaroměř B Základní škola Nové Město nad Metují, Školní 1000, okres Náchod Základní škola, Náchod, Komenského 425 Základní škola V. Hejny, Červený Kostelec, Komenského 540, okres Náchod
Náchod 28. 4. 2023 Jaroměř M Základní škola, Náchod, Pavlišovská 55 Základní škola a Mateřská škola Černčice Základní škola Křišťál
Jičín 25. 4. 2023 Hořice M Základní škola Milovice u Hořic Základní škola a Mateřská škola, Chodovice, okres Jičín
Rychnov nad Kn. 20. 4. 2023 Rychnov nad Kněžnou B Základní škola Rychnov nad Kněžnou, Javornická 1596 Základní škola Gutha - Jarkovského Kostelec nad Orlicí Základní škola a mateřská škola, Voděrady, okres Rychnov nad Kněžnou
Rychnov nad Kn. 19. 4. 2023 Rychnov nad Kněžnou M Základní škola a Mateřská škola Černíkovice, okres Rychnov nad Kněžnou ZŠ Bílý Újezd Základní škola a Mateřská škola, Lično, okres Rychnov nad Kněžnou
Rychnov nad Kn. 18. 4. 2023 Rychnov nad Kněžnou A Základní škola Rychnov nad Kněžnou, Javornická 1596 Základní škola Gutha - Jarkovského Kostelec nad Orlicí ZÁKLADNÍ ŠKOLA, ČESKÉ MEZIŘÍČÍ, OKR. RYCHNOV N. KN.

Výsledky okrskových finále

Okrsek Datum Místo Kategorie 1. místo 2. místo 3. místo Výsledky

Jihočeský kraj

Výsledky krajského finále

Datum Místo Kategorie 1. místo 2. místo 3. místo Výsledky
18. 5. 2023 Písek A Základní škola a Mateřská škola Čimelice, okres Písek ZŠ Jana Husa Písek Základní škola, O. Nedbala 30, České Budějovice
18. 5. 2023 Písek B Základní škola T. G. Masaryka a Mateřská škola Písek, Čelakovského 24 Základní škola a Mateřská škola Lomnice nad Lužnicí Základní škola a Mateřská škola Čimelice, okres Písek
18. 5. 2023 Písek M Základní škola a mateřská škola Bolešiny, příspěvková organizace Základní škola a Mateřská škola Přídolí Základní škola a mateřská škola Mladotice, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace

Výsledky okresních finále

Okres Datum Místo Kategorie 1. místo 2. místo 3. místo Výsledky
Tábor 11. 5. 2023 Tábor, stadion Viktoria, Skálova 2878, Tábor 390 02 B Základní škola Veselí nad Lužnicí, Blatské sídliště 23, okres Tábor Základní škola a Mateřská škola Sudoměřice u Bechyně ZŠ Zborovská, Tábor
Prachatice 10. 5. 2023 Vimperk B Základní škola Vimperk, Smetanova 405, okres Prachatice Základní škola a mateřská škola Vacov Základní škola Prachatice, Zlatá stezka 240
Č. Krumlov 5. 5. 2023 Český Krumlov M Základní škola a Mateřská škola Přídolí Základní škola a Mateřská škola Zubčice
Tábor 4. 5. 2023 Tábor - stadion Viktoria M ZŠ a MŠ Slapy u Tábora Základní škola a Mateřská škola Nadějkov, okres Tábor
Tábor 4. 5. 2023 Tábor - stadion Viktoria A ZŠ a MŠ Husova 1570 Tábor ZŠ Soběslav Komenského Základní škola Soběslav, tř. Dr. Edvarda Beneše 50
Č. Budějovice 4. 5. 2023 České Budějovice A Základní škola, O. Nedbala 30, České Budějovice Základní škola a mateřská škola Šindlovy Dvory Základní škola a Mateřská škola, Vl.Rady 1, České Budějovice
Č. Krumlov 4. 5. 2023 Český Krumlov B Základní škola a Mateřská škola Horní Planá Základní škola a Mateřská škola Křemže ZŠ Fantova Kaplice
Prachatice 3. 5. 2023 Vimperk A Základní škola Vimperk, Smetanova 405, okres Prachatice Základní škola profesora Josefa Brože, Vlachovo Březí, okres Prachatice Základní škola Prachatice, Národní 1018
Č. Budějovice 3. 5. 2023 České Budějovice B Základní škola a Mateřská škola Kamenný Újezd Základní škola, O. Nedbala 30, České Budějovice Základní škola Grünwaldova
Č. Krumlov 3. 5. 2023 Český Krumlov A Základní škola a Mateřská škola Frymburk Základní škola Český Krumlov, Za Nádražím 222 ZŠ Fantova Kaplice
Strakonice 27. 4. 2023 Stadion Na Sídlišti, Strakonice A ZŠ a G Vodňany ZŠ F. L. Čelakovského Strakonice Základní škola Povážská Strakonice
Strakonice 27. 4. 2023 Stadion Na Sídlišti, Strakonice M Základní škola a Mateřská škola Záboří, okres Strakonice ZŠ a MŠ Lnáře Základní škola a Mateřská škola Střelské Hoštice, okres Strakonice
Písek 26. 4. 2023 Písek B Základní škola T. G. Masaryka a Mateřská škola Písek, Čelakovského 24 Základní škola a Mateřská škola Čimelice, okres Písek Základní škola Josefa Kajetána Tyla a Mateřská škola Písek, Tylova 2391
Písek 26. 4. 2023 Písek M Základní škola a Mateřská škola Čížová, okres Písek Základní škola a Mateřská škola Kluky,okres Písek Základní škola a Mateřská škola v Albrechticích nad Vltavou
Strakonice 26. 4. 2023 Stadion Na Sídlišti, Strakonice B Základní škola Bavorov, příspěvková organizace ZŠ F. L. Čelakovského Strakonice ZŠ Poděbradova Strakonice
J. Hradec 25. 4. 2023 J. Hradec A Základní škola a Mateřská škola Lomnice nad Lužnicí Základní škola Sira Nicholase Wintona Kunžak ZŠ a MŠ Nová Bystřice
Písek 25. 4. 2023 Písek A Základní škola a Mateřská škola Čimelice, okres Písek ZŠ Jana Husa Písek Základní škola Josefa Kajetána Tyla a Mateřská škola Písek, Tylova 2391
J. Hradec 20. 4. 2023 J. Hradec B Základní škola a Mateřská škola Lomnice nad Lužnicí Základní škola Třeboň, Na Sadech 375 Základní škola Jindřichův Hradec II, Jarošovská 746
J. Hradec 20. 4. 2023 J. Hradec M Základní škola a mateřská škola Novosedly nad Nežárkou ZŠ Plavsko Základní škola a Mateřská škola v Rapšachu

Jihomoravský kraj

Výsledky krajského finále

Datum Místo Kategorie 1. místo 2. místo 3. místo Výsledky
11. 5. 2023 Brno A Základní škola, Znojmo, Mládeže 3, příspěvková organizace Základní škola a Mateřská škola Střelice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace Základní škola a mateřská škola Blatnice pod Svatým Antonínkem, okres Hodonín, příspěvková organizace
11. 5. 2023 Brno B Základní škola Dubňany, p.o. Základní škola Modřice, okres Brno - venkov, příspěvková organizace Základní škola Břeclav, Slovácká 40, příspěvková organizace
11. 5. 2023 Brno M Základní škola a Mateřská škola Veselá, okres Zlín, příspěvková organizace Základní škola a Mateřská škola Dražovice, okres Vyškov, příspěvková organizace Základní škola a Mateřská škola Nenkovice, okres Hodonín, příspěvková organizace

Výsledky okresních finále

Okres Datum Místo Kategorie 1. místo 2. místo 3. místo Výsledky
Blansko 5. 5. 2023 Blansko B Základní škola a Mateřská škola Blansko, Dvorská 26 Základní škola Tomáše Garrigua Masaryka Blansko, Rodkovského 2 Základní škola Edvarda Beneše Lysice
Znojmo 5. 5. 2023 Znojmo A Základní škola, Znojmo, Mládeže 3, příspěvková organizace Základní škola, Hrušovany nad Jevišovkou, okres Znojmo, příspěvková organizaceŠ Základní škola, Moravský Krumlov, Ivančická 218, okres Znojmo, příspěvková organizace
Znojmo 5. 5. 2023 Znojmo B Základní škola., Prosiměřice, okres Znojmo, příspěvková organizace Základní škola, Znojmo, náměstí Republiky Základní škola, Miroslav, okres Znojmo, příspěvková organizace
Znojmo 5. 5. 2023 Znojmo M Základní škola a Mateřská škola, Hrabětice, příspěvková organizace Základní škola a Mateřská škola, Horní Dunajovice, okres Znojmo, příspěvková organizace Základní škola, Jiřice u Miroslavi, okres Znojmo, příspěvková organizace
Blansko 4. 5. 2023 Blansko A ZŠ a MŠ Kotvrdovice Základní škola Jedovnice, příspěvková organizace Základní škola Edvarda Beneše Lysice
Břeclav 4. 5. 2023 Stadion TJ Lokomotiva Břeclav A Základní škola Jana Noháče, Břeclav, Školní 16, příspěvková organizace Základní škola Mikulov, Valtická 3, příspěvková organizace Základní škola Lednice
Břeclav 4. 5. 2023 TJ Lokomotiva Břecla B Základní škola Břeclav, Slovácká 40, příspěvková organizace Základní škola Mikulov, Valtická 3, příspěvková organizace Základní škola Valtice, okres Břeclav, příspěvková organizace
Vyškov 4. 5. 2023 Vyškov A Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace Základní škola Rousínov, okres Vyškov Základní škola Komenského Slavkov u Brna, příspěvková organizace
Vyškov 4. 5. 2023 Vyškov B Základní škola Ivanovice na Hané, okres Vyškov Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace Základní škola a mateřská škola Šaratice, příspěvková organizace
Brno - město 3. 5. 2023 Janouškova 2, Brno A Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace ZŠ Brno, Hudcova 35, p. o. Základní škola Brno, Otevřená 20a, příspěvková organizace
Brno - město 3. 5. 2023 ZŠ Janouškova 2, Brno B Základní škola, Brno, Masarova 11, příspěvková organizace ZŠ a MŠ Pastviny 70 Základní škola, Brno, Jasanová 2, příspěvková organizace
Brno - venkov 3. 5. 2023 Modřice B Základní škola Modřice, okres Brno - venkov, příspěvková organizace ZŠ a MŠ Ivančice-Němčice Základní škola Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Hodonín 3. 5. 2023 Hroznová Lhota A Základní škola a mateřská škola Blatnice pod Svatým Antonínkem, okres Hodonín, příspěvková organizace Základní škola J.A.Komenského, příspěvková organizace města Kyjova Základní škola Veselí nad Moravou, Hutník 1456, okres Hodonín, příspěvková organizace
Hodonín 3. 5. 2023 Hroznová Lhota B Základní škola Dubňany, p.o. Základní škola J.A.Komenského, příspěvková organizace města Kyjova Základní škola a Mateřská škola Ratíškovice
Brno - venkov 28. 4. 2023 Modřice A Základní škola a Mateřská škola Střelice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace Základní škola Modřice, okres Brno - venkov, příspěvková organizace Základní škola a Mateřská škola Žabčice, okres Brno-venkov, př.org.
Vyškov 28. 4. 2023 Hoštice - Heroltice M Základní škola a Mateřská škola Dražovice, okres Vyškov, příspěvková organizace ZŠ a MŠ Olomučany Základní škola Komořany, okres Vyškov, příspěvková organizace
Hodonín 25. 4. 2023 Nenkovice M Základní škola a Mateřská škola Nenkovice, okres Hodonín, příspěvková organizace Základní škola a Mateřská škola Strážovice, okres Hodonín, příspěvková organizace Základní škola a mateřská škola Louka
Brno - venkov 18. 4. 2023 Vojkovice M ZŠ a MŠ Katov, příspěvková organizace ZŠ a MŠ Ivaň, příspěvková organizace Základní škola a mateřská škola Přísnotice, příspěvková organizace, okres Brno - venkov

Výsledky okrskových finále

Okrsek Datum Místo Kategorie 1. místo 2. místo 3. místo Výsledky

Karlovarský kraj

Výsledky krajského finále

Datum Místo Kategorie 1. místo 2. místo 3. místo Výsledky
15. 5. 2023 Sokolov A Základní škola JIH, Mariánské Lázně, Komenského 459, příspěvková organizace Základní škola Hroznětín, okres Karlovy Vary Základní škola Ostrov, Májová 997, příspěvková organizace
15. 5. 2023 Sokolov B ZŠ Krušnohorská 11 Základní škola Sokolov, Rokycanova 258 Základní škola JIH, Mariánské Lázně, Komenského 459, příspěvková organizace

Výsledky okresních finále

Okres Datum Místo Kategorie 1. místo 2. místo 3. místo Výsledky
Karlovy Vary 10. 5. 2023 Ostrov B ZŠ Krušnohorská 11 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289, příspěvková organizace Základní škola jazyků Karlovy Vary, příspěvková organizace
Karlovy Vary 10. 5. 2023 Ostrov M Základní škola Kolová, okres Karlovy Vary, příspěvková organizace ZŠ Královské Poříčí Základní škola a Mateřská škola Abertamy, okres Karlovy Vary
Karlovy Vary 9. 5. 2023 Ostrov A Základní škola Ostrov, Májová 997, příspěvková organizace Základní škola Hroznětín, okres Karlovy Vary
Cheb 4. 5. 2023 Mariánské Lázně A Základní škola JIH, Mariánské Lázně, Komenského 459, příspěvková organizace 1. základní škola Cheb ZŠ Hlávkova
Cheb 4. 5. 2023 Cheb B Základní škola Františkovy Lázně, Česká 39/1 Základní škola JIH, Mariánské Lázně, Komenského 459, příspěvková organizace ZŠ Hlávkova
Sokolov 3. 5. 2023 Sokolov - Areál FK Baník Sokolov A Základní škola Sokolov, Rokycanova 258 Základní škola Sokolov, Švabinského 1702 Základní škola Sokolov, Pionýrů 1614
Sokolov 3. 5. 2023 Sokolov - Areál FK Baník Sokolov B Základní škola Sokolov, Pionýrů 1614 Základní škola Sokolov, Rokycanova 258 Základní škola Loket, okres Sokolov

Výsledky okrskových finále

Okrsek Datum Místo Kategorie 1. místo 2. místo 3. místo Výsledky

Liberecký kraj

Výsledky krajského finále

Datum Místo Kategorie 1. místo 2. místo 3. místo Výsledky
15. 5. 2023 Liberec A Základní škola Jablonec nad Nisou - Mšeno, Mozartova 24, příspěvková organizace Základní škola a Mateřská škola Pod Ralskem 572, Mimoň, příspěvková organizace Základní škola, Liberec, Česká 354, příspěvková organizace
15. 5. 2023 Liberec B Základní škola, Liberec, Česká 354, příspěvková organizace Základní škola Smržovka, okres Jablonec nad Nisou - příspěvková organizace Základní škola Rovensko pod Troskami, příspěvková organizace

Výsledky okresních finále

Okres Datum Místo Kategorie 1. místo 2. místo 3. místo Výsledky
Liberec 12. 5. 2023 Vratislavice nad Nisou B Základní škola, Liberec, Česká 354, příspěvková organizace Základní škola, Liberec, Sokolovská 328, příspěvková organizace Základní škola, Liberec, Aloisina výšina 642, příspěvková organizace
Jablonec n. N. 11. 5. 2023 Mozartova 24, Jablonec nad Nisou A Základní škola Jablonec nad Nisou - Mšeno, Mozartova 24, příspěvková organizace Základní škola Jablonec nad Nisou - Kokonín, Rychnovská 216, příspěvková organizace Základní škola Jablonec nad Nisou - Mšeno, Arbesova 30, příspěvková organizace
Jablonec n. N. 11. 5. 2023 Mozartova 24, Jablonec nad Nisou B Základní škola Smržovka, okres Jablonec nad Nisou - příspěvková organizace Základní škola Jablonec nad Nisou, Na Šumavě 43, příspěvková organizace Základní škola Jablonec nad Nisou - Kokonín, Rychnovská 216, příspěvková organizace
Liberec 11. 5. 2023 Vratislavice nad Nisou A Základní škola, Liberec, Česká 354, příspěvková organizace Základní škola, Liberec, Sokolovská 328, příspěvková organizace Základní škola a Mateřská škola Barvířská, Liberec, příspěvková organizace
Česká Lípa 11. 5. 2023 Zákupy B Základní škola a Mateřská škola Skalice u České Lípy Základní škola Kravaře, okres Česká Lípa, příspěvková organizace Základní škola Karla Hynka Máchy Doksy, Valdštejnská 253, okres Česká Lípa - příspěvková organizace
Semily 10. 5. 2023 Turnov A Základní škola T. G. Masaryka Lomnice nad Popelkou Základní škola a Mateřská škola Roztoky u Jilemnice, příspěvková organizace Základní škola Turnov, Skálova 600, příspěvková organizace
Semily 10. 5. 2023 Turnov B Základní škola Rovensko pod Troskami, příspěvková organizace Základní škola Dr. Františka Ladislava Riegra Semily, příspěvková organizace Základní škola a Mateřská škola Roztoky u Jilemnice, příspěvková organizace
Semily 10. 5. 2023 Turnov M ZŠ a MŠ Hrubá Skála - Doubravice Základní škola a Mateřská škola Martinice v Krkonoších, příspěvková organizace Základní škola Poniklá, příspěvková organizace
Česká Lípa 9. 5. 2023 Zákupy A Základní škola a Mateřská škola Pod Ralskem 572, Mimoň, příspěvková organizace Základní škola Dr. Miroslava Tyrše, Česká Lípa, Mánesova 1526, příspěvková organizace Základní škola a mateřská škola, Kamenický Šenov, nám. Míru 616, příspěvková organizace

Výsledky okrskových finále

Okrsek Datum Místo Kategorie 1. místo 2. místo 3. místo Výsledky

Moravskoslezský kraj

Výsledky krajského finále

Datum Místo Kategorie 1. místo 2. místo 3. místo Výsledky
11. 5. 2023 J.Šoupala 1609 A Základní škola Opava-Kylešovice, příspěvková organizace ZŠ MUDr. E. Lukášové a Klegova, Ostrava Základní škola a mateřská škola Gustawa Przeczka s polským jazykem vyučovacím, Třinec, Nádražní 10, příspěvková organizace
11. 5. 2023 J.Šoupala 1609 B Základní škola, Ostrava-Poruba, J. Šoupala 1609, příspěvková organizace Základní škola a mateřská škola Tichá, příspěvková organizace Základní škola Opava-Kylešovice, příspěvková organizace
11. 5. 2023 Ostrava - J. Šoupala 1609 M Základní škola a mateřská škola Skrbeň, příspěvková organizace ZŠ a MŠ Úvalno Základní škola a Mateřská škola Jeseník nad Odrou okres Nový Jičín, příspěvková organizace

Výsledky okresních finále

Okres Datum Místo Kategorie 1. místo 2. místo 3. místo Výsledky
Frýdek Místek 5. 5. 2023 Stadion Stovky Frýdek-Místek A Základní škola a mateřská škola Gustawa Przeczka s polským jazykem vyučovacím, Třinec, Nádražní 10, příspěvková organizace Základní škola Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555 Základní škola a mateřská škola Raškovice
Karviná 4. 5. 2023 Sportovní areál, Orlová-Lutyně, Na Stuchlíkovci 340, 735 14 A Základní škola a Mateřská škola Dělnická, Karviná, příspěvková organizace Základní škola Rychvald, okres Karviná, příspěvková organizace ZŠ Školní Orlová-Lutyně
Karviná 4. 5. 2023 Sportovní areál, Orlová-Lutyně, Na Stuchlíkovci 340, 735 14 B Základní škola a Mateřská škola Dělnická, Karviná, příspěvková organizace ZŠ a MŠ Hrabina Český Těšín Základní škola Havířov-Město Gorkého 1/329 okres Karviná
Karviná 4. 5. 2023 Sportovní areál, Orlová-Lutyně, Na Stuchlíkovci 340, 735 14 M Základní škola a Mateřská škola Aloise Jiráska Dolní Lutyně Komenského 1000 okres Karviná, příspěvková organizace Základní škola a Mateřská škola Chotěbuz, příspěvková organizace Základní škola a Mateřská škola Těrlicko, příspěvková organizace
Ostrava 4. 5. 2023 J.Šoupala 1609 A ZŠ MUDr. E. Lukášové a Klegova, Ostrava Základní škola a Mateřská škola Velká Polom, příspěvková organizace Základní škola Vratimov, Datyňská 690
Ostrava 4. 5. 2023 J.Šoupala 1609 B Základní škola, Ostrava-Poruba, J. Šoupala 1609, příspěvková organizace ZŠ MUDr. E. Lukášové a Klegova, Ostrava Základní škola a Mateřská škola Velká Polom, příspěvková organizace
Opava 3. 5. 2023 Opava, Kylešovice A Základní škola Opava-Kylešovice, příspěvková organizace ZŠ Opava Vrchní Základní škola a Mateřská škola Slavkov, okres Opava, příspěvková organizace
Bruntál 2. 5. 2023 Rýmařov A ZŠ Jelínkova Rýmařov Základní škola a Mateřská škola Osoblaha, příspěvková organizace Základní škola Krnov, Janáčkovo náměstí 17, okres Bruntál, příspěvková organizace
Bruntál 2. 5. 2023 Rýmařov B Základní škola a Mateřská škola Zátor, příspěvková organizace ZŠ Jesenická 10 Bruntál Základní škola Bruntál, Školní 2
Bruntál 2. 5. 2023 Rýmařov M ZŠ a MŠ Úvalno Základní škola a Mateřská škola Brantice, okres Bruntál, příspěvková organizace Základní škola a mateřská škola Skrbeň, příspěvková organizace
Frýdek Místek 2. 5. 2023 Stadion Stovky Frýdek-Místek B Základní škola Dany a Emila Zátopkových, Třinec Základní škola a Mateřská škola Kozlovice, příspěvková organizace Základní škola Vojtěcha Martínka Brušperk, okres Frýdek-Místek
Opava 2. 5. 2023 Opava, Kylešovice B Základní škola Opava-Kylešovice, příspěvková organizace Základní škola a mateřská škola Štěpánkovice Základní škola dr. Miroslava Tyrše, Hlučín
Frýdek Místek 28. 4. 2023 Stadion Stovky Frýdek-Místek M Základní škola a mateřská škola Pstruží, příspěvková organizace Základní škola a mateřská škola Žabeň, příspěvková organizace
Nový Jičín 28. 4. 2023 Bartošovice A Základní škola Bartošovice okres Nový Jičín, příspěvková organizace Základní škola a Mateřská škola Veřovice, příspěvková organizace Základní škola a Mateřská škola, Libhošť 90, příspěvková organizace
Nový Jičín 28. 4. 2023 Jeseník nad Odrou M Základní škola a Mateřská škola Jeseník nad Odrou okres Nový Jičín, příspěvková organizace Základní škola a Mateřská škola Bernartice nad Odrou, příspěvková organizace ZŠ Kopřivnice - Mniší
Nový Jičín 27. 4. 2023 Bílovec B Základní škola a mateřská škola Tichá, příspěvková organizace Základní škola Galaxie s.r.o. Základní škola Příbor, Jičínská 486, okres Nový Jičín

Výsledky okrskových finále

Okrsek Datum Místo Kategorie 1. místo 2. místo 3. místo Výsledky

Olomoucký kraj

Výsledky krajského finále

Datum Místo Kategorie 1. místo 2. místo 3. místo Výsledky
10. 5. 2023 Šumperk A Základní škola Šumperk, Sluneční 38 Základní škola Jeseník, příspěvková organizace Základní škola J. A. Komenského a Mateřská škola, Přerov - Předmostí, Hranická 14
10. 5. 2023 Šumperk B ZŠ Heyrovského, Olomouc ZŠ Šumperk, Dr. E. Beneše 1 Základní škola Přerov, Trávník 27

Výsledky okresních finále

Okres Datum Místo Kategorie 1. místo 2. místo 3. místo Výsledky
Jeseník 4. 5. 2023 Žulová B Základní škola Česká Ves, okres Jeseník Základní škola Javorník, okres Jeseník Základní škola Mikulovice, okres Jeseník
Olomouc 4. 5. 2023 Sigma Olomouc - Řepčín B ZŠ Heyrovského, Olomouc Základní škola a Mateřská škola Aloise Štěpánka, Dolany, příspěvková organizace Základní škola a Mateřská škola Olomouc, Svatoplukova 11, příspěvková organizace
Prostějov 4. 5. 2023 Prostějov B Základní škola Prostějov, ul. Dr. Horáka 24 Základní škola a mateřská škola Prostějov, Melantrichova ul. 60 Základní škola a mateřská škola Prostějov, Palackého tř. 14
Jeseník 3. 5. 2023 Žulová A Základní škola Jeseník, příspěvková organizace Základní škola Javorník, okres Jeseník Základní škola Zlaté Hory
Olomouc 3. 5. 2023 Sigma Olomouc - Řepčín A Masarykova základní škola a mateřská škola Velká Bystřice Základní škola a Mateřská škola Bělkovice-Lašťany, příspěvková organizace ZŠ Hněvotín
Prostějov 3. 5. 2023 Prostějov A Základní škola Prostějov, ul. E. Valenty 52 Základní škola a Mateřská škola Olšany u Prostějova Základní škola a mateřská škola Jana Železného Prostějov
Přerov 3. 5. 2023 SK Přerov, Alšova A Základní škola J. A. Komenského a Mateřská škola, Přerov - Předmostí, Hranická 14 Základní škola Přerov, U tenisu 4 Základní škola Přerov, Trávník 27
Přerov 3. 5. 2023 SK Přerov, Alšova B Základní škola Přerov, Trávník 27 Základní škola Hranice, Tř. 1. máje, příspěvková organizace Základní škola Přerov, Velká Dlážka 5
Přerov 3. 5. 2023 SK Přerov, Alšova M Základní škola a mateřská škola Ústí, okres Přerov, příspěvková organizace Základní škola a Mateřská škola Vlkoš, příspěvková organizace Základní škola Želatovice, okres Přerov, příspěvková organizace
Šumperk 3. 5. 2023 Tyršův stadion - Šumperk B ZŠ Šumperk, Dr. E. Beneše 1 Základní škola a Dům dětí a mládeže Krasohled Zábřeh, Severovýchod 484/26, okres Šumperk Základní škola Šumperk, Sluneční 38
Šumperk 2. 5. 2023 Tyršův stadion - Šumperk A Základní škola Šumperk, Sluneční 38 Základní škola a Mateřská škola Staré Město Základní škola Zábřeh, Boženy Němcové 1503/15, okres Šumperk
Šumperk 25. 4. 2023 Tyršův stadion - Šumperk M Základní škola a Mateřská škola Lesnice, příspěvková organizace ZŠ a MŠ Bohdíkov Základní škola Bohutín

Výsledky okrskových finále

Okrsek Datum Místo Kategorie 1. místo 2. místo 3. místo Výsledky

Pardubický kraj

Výsledky krajského finále

Datum Místo Kategorie 1. místo 2. místo 3. místo Výsledky
9. 5. 2023 Pardubice A Základní škola Pardubice-Studánka, Pod Zahradami 317 ZŠ U Stadionu, Chrudim Základní škola Sv. Čecha, Choceň
9. 5. 2023 Pardubice B ZŠ Ohrazenice, Pardubice Základní škola, Chrudim, Školní náměstí Základní škola M. Choceňského, Choceň
9. 5. 2023 Pardubice M Základní škola a mateřská škola Lukavice, okres Ústí nad Orlicí ZŠ a MŠ Předín ZŠ Zdechovice

Výsledky okresních finále

Okres Datum Místo Kategorie 1. místo 2. místo 3. místo Výsledky
Ústí nad Orlicí 5. 5. 2023 Rudoltice M Základní škola a mateřská škola Lukavice, okres Ústí nad Orlicí Základní škola a mateřská škola Rudoltice Základní škola a mateřská škola Rybník, okres Ústí nad Orlicí
Svitavy 4. 5. 2023 Svitavy M Základní škola a Mateřská škola Běly Jensen, Opatov, okres Svitavy Základní škola a mateřská škola Všeználek, Němčice 114 Základní škola Osík, okres Svitavy
Ústí nad Orlicí 4. 5. 2023 Ústí nad Orlicí A Základní škola Sv. Čecha, Choceň Základní škola Králíky Základní škola Ústí nad Orlicí, Komenského 11
Ústí nad Orlicí 4. 5. 2023 Ústí nad Orlicí B Základní škola M. Choceňského, Choceň Základní škola a mateřská škola Dlouhá Třebová okres Ústí nad Orlicí Základní škola Lanškroun, Bedřicha Smetany 460, okr. Ústí nad Orlicí
Chrudim 2. 5. 2023 MFK Chrudim - UMT A ZŠ U Stadionu, Chrudim Základní škola, Hlinsko, Smetanova 403, okres Chrudim ZŠ Luže
Svitavy 2. 5. 2023 Svitavy A Základní škola Svitavy, Felberova 2 Základní škola Litomyšl Základní škola Na Lukách Polička
Svitavy 28. 4. 2023 Moravská Třebová B Základní škola Svitavy, Felberova 2 Základní škola a mateřská škola Dolní Újezd Základní škola Litomyšl, Zámecká 496, okres Svitavy
Chrudim 26. 4. 2023 MFK Chrudim - UMT B Základní škola, Chrudim, Školní náměstí ZŠ U Stadionu, Chrudim Základní škola, Hlinsko, Smetanova 403, okres Chrudim
Pardubice 26. 4. 2023 Pardubice A Základní škola Pardubice-Studánka, Pod Zahradami 317 Základní škola Pardubice, Staňkova 128 Základní škola Choltice, okres Pardubice
Pardubice 26. 4. 2023 Pardubice B ZŠ Ohrazenice, Pardubice Základní škola a mateřská škola, Pardubice-Pardubičky, Kyjevská 25 Základní škola a mateřská škola Řečany nad Labem, okres Pardubice
Pardubice 26. 4. 2023 Pardubice M ZŠ Zdechovice Základní škola a mateřská škola Dříteč, okres Pardubice Základní škola a Mateřská škola Ostřešany, okres Pardubice

Výsledky okrskových finále

Okrsek Datum Místo Kategorie 1. místo 2. místo 3. místo Výsledky

Hlavní město Praha

Výsledky krajského finále

Datum Místo Kategorie 1. místo 2. místo 3. místo Výsledky
17. 5. 2023 Praha B Základní škola Marjánka Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Praha 13, Bronzová 2027 Základní škola a mateřská škola ANGEL v Praze 12
16. 5. 2023 Praha A Základní škola Praha - Kbely Základní škola a mateřská škola Praha 5 - Radlice Montessori základní škola Archa, z.s.

Výsledky okresních finále

Okres Datum Místo Kategorie 1. místo 2. místo 3. místo Výsledky
Praha 7 28. 4. 2023 Praha 7 A Základní škola Praha 7, Strossmayerovo náměstí 4 Fakultní základní škola PedF UK a Mateřská škola U Studánky Praha 7, Umělecká 8 Základní škola Fr. Plamínkové s rozšířenou výukou jazyků Praha 7, Františka Křížka 2
Praha 12 27. 4. 2023 FC Tempo Praha A Základní škola a mateřská škola ANGEL v Praze 12 ZŠ česko britská Základní škola profesora Švejcara v Praze 12
Praha 3 26. 4. 2023 SARA Pražačka, Praha 3 B ZŠ Jeseniova ZŠ Pražačka Základní škola a mateřská škola, Praha 3, nám. Jiřího z Lobkovic 22/121
Praha 12 25. 4. 2023 FC Tempo Praha B Základní škola a mateřská škola ANGEL v Praze 12 Základní škola a mateřská škola Na Beránku v Praze 12 Základní škola profesora Švejcara v Praze 12
Praha 7 24. 4. 2023 Praha 7 B Základní škola Fr. Plamínkové s rozšířenou výukou jazyků Praha 7, Františka Křížka 2 Základní škola a Mateřská škola Praha 7, Tusarova 21 Základní škola Praha 7, Strossmayerovo náměstí 4
Praha 1 21. 4. 2023 Hřiště Na Františku A ZŠ Brána jazyků Základní škola J. Gutha-Jarkovského Základní škola nám. Curieových
Praha 10, Praha 15 21. 4. 2023 Vladivostocká 10, Praha 10 B Základní škola Eden, Praha 10, Vladivostocká 1035/6, příspěvková organizace Základní škola, Praha 10, Břečťanová 2919/6, příspěvková organizaceZŠ Základní škola, Praha 10, Hostýnská 2100/2, příspěvková organizace
Praha 10, Praha 15 21. 4. 2023 Vladivostocká 10, Praha 10 B ZŠ Křimická Základní škola, Praha 10, nám. Bří Jandusů 2 ZŠ Praha Petrovice
Praha 11 21. 4. 2023 FC Háje B Základní škola Campanus, Praha 4, Jírovcovo náměstí 1782 ZŠ Mikulova, Praha Základní škola, Praha 11, Ke Kateřinkám 1400
Praha 8 21. 4. 2023 SK Ďáblice B ZŠ Na Slovance Základní škola a mateřská škola, Praha 8, Dolákova 1 ZŠ Hovorčovická
Praha 1 20. 4. 2023 Hřiště Na Františku B ZŠ Brána jazyků Základní škola nám. Curieových Základní škola J. Gutha-Jarkovského
Praha 10, Praha 15 20. 4. 2023 Vladivostocká 10, Praha 10 A Základní škola Dolní Měcholupy, příspěvková organizaceZŠ Základní škola, Praha 10 - Hostivař, Kozinova 1000 Sportovní ZŠ a MŠ Človíček
Praha 10, Praha 15 20. 4. 2023 Vladivostocká 10, Praha 10 A Základní škola Eden, Praha 10, Vladivostocká 1035/6, příspěvková organizace Základní škola, Starodubečská 413, Praha 10 - Dubeč Základní škola, Praha 10, Břečťanová 2919/6, příspěvková organizaceZŠ
Praha 13 20. 4. 2023 ZŠ Praha 13, Klausova 2450 B FZŠ Mezi Školami - Nové Butovice Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Praha 13, Bronzová 2027 Základní škola, Praha 13, Kuncova 1580
Praha 5, Praha 16 20. 4. 2023 Olympia Radotín B Základní škola Praha - Radotín Základní škola a Mateřská škola, Praha 5 - Zličín, Nedašovská 328 Základní škola Vladislava Vančury, Praha - Zbraslav
Praha 5, Praha 16 20. 4. 2023 Olympia Radotín B Základní škola a Mateřská škola Barrandov Základní škola Praha 5 - Hlubočepy, Pod Žvahovem 463, příspěvková organizace ZŠ a MŠ Weberova
Praha 6, Praha 17 20. 4. 2023 SK Aritma Praha 6 B Základní škola Marjánka Základní škola Na Dlouhém lánu Základní škola genpor. Františka Peřiny, Praha 6 - Řepy, Socháňova 19/1139
Praha 4 19. 4. 2023 FC Tempo Praha B Základní škola, Praha 4, Bítovská 1 ZŠ Filosofská První jazyková základní škola v Praze 4, Praha 4, Horáčkova 1100
Praha 5, Praha 16 19. 4. 2023 Olympia Radotín A Základní škola Vladislava Vančury, Praha - Zbraslav Základní škola Praha - Radotín Základní škola Praha-Lipence, příspěvková organizace
Praha 5, Praha 16 19. 4. 2023 Olympia Radotín A Základní škola a mateřská škola Praha 5 - Radlice Fakultní základní škola s rozšířenou výukou jazyků při PedF UK, Praha 5 - Smíchov, Drtinova 1/1861, příspěvková organizace Základní škola Praha 5 - Hlubočepy, Pod Žvahovem 463, příspěvková organizace
Praha 6, Praha 17 19. 4. 2023 SK Aritma Praha 6 A Základní škola a Mateřská škola Věry Čáslavské, Praha 6 Základní škola genpor. Františka Peřiny, Praha 6 - Řepy, Socháňova 19/1139 Základní škola a Mateřská škola Antonína Čermáka, Praha 6
Praha 9, Praha 14 19. 4. 2023 SC Xaverov, Božanovská Praha - Horní Počernice B Základní škola a Mateřská škola generála Františka Fajtla DFC Základní škola Praha - Kbely Základní škola Novoborská
Praha 9, Praha 14 19. 4. 2023 SC Xaverov, Božanovská Praha - Horní Počernice B Základní škola, Praha 9 - Lehovec, Chvaletická 918 Fakultní základní škola, Praha 9 - Horní Počernice, Chodovická 2250 Základní škola Praha 9 - Hloubětín, Hloubětínská 700
Praha 13 18. 4. 2023 ZŠ Praha 13, Klausova 2450 A Základní škola, Praha 13, Kuncova 1580 Základní škola, Praha 13, Janského 2189 Základní škola, Praha 13, Klausova
Praha 3 18. 4. 2023 SARA Pražačka, Praha 3 A Základní škola a mateřská škola, Praha 3, Chelčického 43/2614 ZŠ Jeseniova Základní škola a mateřská škola, Praha 3, nám. Jiřího z Lobkovic 22/121
Praha 4 18. 4. 2023 FC Tempo Praha A Montessori základní škola Archa, z.s. Základní škola a Mateřská škola, Praha 4, Ohradní 49 ZŠ Filosofská
Praha 9, Praha 14 18. 4. 2023 SC Xaverov, Božanovská Praha - Horní Počernice A Základní škola Praha - Kbely Základní škola Novoborská Základní škola Livingston s.r.o.
Praha 9, Praha 14 18. 4. 2023 SC Xaverov, Božanovská, Praha - Horní Počernice A Základní škola, Praha 9 - Lehovec, Chvaletická 918 Základní škola a Mateřská škola, Praha 9 - Horní Počernice, Spojenců1408 ZŠ Orangery s.r.o.
Praha 8 17. 4. 2023 SK Ďáblice A Základní škola Bohumila Hrabala, Praha 8, Zenklova 52 Základní škola, Praha 8, Glowackého 6 Základní škola, Praha 8, Burešova 14
Praha 11 13. 4. 2023 FC Háje A Základní škola, Praha 11, Ke Kateřinkám 1400 ZŠ Mikulova, Praha Základní škola, Praha 4, Donovalská 1684
Praha 2 12. 4. 2023 Pražačka B Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Fakultní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 2, Kladská 1 Základní škola a mateřská škola, Praha 2, Na Smetance 1 ZŠ Londýnská
Praha 2 11. 4. 2023 Pražačka A Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Fakultní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 2, Kladská 1 Základní škola, Praha 2, Botičská 8 ZŠ Slovenská

Výsledky okrskových finále

Okrsek Datum Místo Kategorie 1. místo 2. místo 3. místo Výsledky

Plzeňský kraj

Výsledky krajského finále

Datum Místo Kategorie 1. místo 2. místo 3. místo Výsledky
18. 5. 2023 Plzeň A 25. základní škola Plzeň, Chválenická 17, příspěvková organizace Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Klatovy Základní škola Kaznějov, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace
18. 5. 2023 Plzeň B ZŠ Stříbro, Gagarinova 1039,příspěvková organizace 33. základní škola Plzeň, T. Brzkové 31, příspěvková organizace ZŠ Jižní předměstí, Rokycany

Výsledky okresních finále

Okres Datum Místo Kategorie 1. místo 2. místo 3. místo Výsledky
Plzeň - jih 11. 5. 2023 Dobřany A Základní škola a mateřská škola Stod, příspěvková organizace Základní škola Holýšov, příspěvková organizace Základní škola Štěnovice, okres Plzeň-jih
Plzeň - jih 11. 5. 2023 Dobřany B ZŠ Dobřany ZŠ Nepomuk Základní škola Josefa Hlávky Přeštice
Rokycany 10. 5. 2023 Čechova 1155 A Základní škola T.G.Masaryka Rokycany, příspěvková organizace Základní škola a mateřská škola Stupno, příspěvková organizace Základní škola a mateřská škola Mirošov, příspěvková organizace
Rokycany 10. 5. 2023 Rokycany B ZŠ Jižní předměstí, Rokycany Základní škola a mateřská škola Stupno, příspěvková organizace Základní škola J. V. Sládka Zbiroh, příspěvková organizace
Plzeň - město 5. 5. 2023 33. ZŠ Plzeň, Terezie Brzkové 1024/31 A 25. základní škola Plzeň, Chválenická 17, příspěvková organizace 20. základní škola Plzeň, Brojova 13, příspěvková organizace 33. základní škola Plzeň, T. Brzkové 31, příspěvková organizace
Plzeň - město 5. 5. 2023 33. ZŠ Plzeň,Terezie Brzkové 1024/31 B 33. základní škola Plzeň, T. Brzkové 31, příspěvková organizace 26. základní škola Plzeň, Skupova 22, příspěvková organizace Základní škola Tymákov
Plzeň - sever 27. 4. 2023 Horní Bříza B Základní škola Plasy ŽŠ a MŠ Vejprnice Základní škola Kralovice, okres Plzeň - sever, příspěvková organizace
Domažlice 26. 4. 2023 Domažlice A ZŠ Domažlice, Komenského 17 Masarykova základní škola Kdyně, okres Domažlice, příspěvková organizace Základní škola a mateřská škola Domažlice, Msgre. B.Staška 232, příspěvková organizace
Klatovy 26. 4. 2023 Klatovy, sportovní areál ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 M Základní škola a mateřská škola Bolešiny, příspěvková organizace Základní škola a mateřská škola Vrhaveč, příspěvková organizace Základní škola a mateřská škola Hrádek u Sušice, příspěvková organizace
Tachov 26. 4. 2023 Chodová Planá A ZŠ Tachov Zárečná Základní škola Tachov, Hornická 1325, příspěvková organizace Základní škola Stříbro, Mánesova 485, příspěvková organizace
Domažlice 25. 4. 2023 Domažlice B Základní škola Mrákov, okres Domažlice, příspěvková organizace Základní škola a mateřská škola Domažlice, Msgre. B.Staška 232, příspěvková organizace Masarykova základní škola Kdyně, okres Domažlice, příspěvková organizace
Plzeň - sever 25. 4. 2023 Horní Bříza A Základní škola Kaznějov, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace Masarykova základní škola Zruč - Senec, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace Základní škola Kralovice, okres Plzeň - sever, příspěvková organizace
Plzeň - sever 25. 4. 2023 Horní Bříza M Základní škola a mateřská škola Mladotice, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace Základní škola Dobříč, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace IZŠ a MŠ Trnová
Klatovy 24. 4. 2023 Klatovy, sportovní areál ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 B Základní škola Klatovy, Tolstého 765 Základní škola Klatovy, Čapkova ul.126 Základní škola Klatovy, Plánická ul. 194
Klatovy 19. 4. 2023 Klatovy, sportovní areál ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 A Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Klatovy Masarykova základní škola Klatovy, tř. Národních mučedníků 185 Základní škola a mateřská škola Hrádek u Sušice, příspěvková organizace
Tachov 7. 4. 2023 Chodová Planá B ZŠ Stříbro, Gagarinova 1039,příspěvková organizace Základní škola a mateřská škola Chodová Planá, okres Tachov, příspěvková organizace Základní škola Tachov, Hornická 1325, příspěvková organizace

Výsledky okrskových finále

Okrsek Datum Místo Kategorie 1. místo 2. místo 3. místo Výsledky

Středočeský kraj JIH

Výsledky krajského finále

Datum Místo Kategorie 1. místo 2. místo 3. místo Výsledky
12. 5. 2023 Vlašim A Základní škola, Příbram - Březové Hory, Prokopská 337 Základní škola Slaný, Rabasova Základní škola Dolní Břežany, příspěvková organizace
12. 5. 2023 Vlašim B Základní škola Benešov, Jiráskova 888 Základní škola, Příbram - Březové Hory, Prokopská 337 2. základní škola a mateřská škola, Beroun, Preislerova 1335
12. 5. 2023 Vlašim M Základní škola Hýskov, okres Beroun Základní škola a Mateřská škola Mokrovraty, okres Příbram Základní škola AVIDA s.r.o.

Výsledky okresních finále

Okres Datum Místo Kategorie 1. místo 2. místo 3. místo Výsledky
Benešov 4. 5. 2023 Vlašim B Základní škola Benešov, Jiráskova 888 Základní škola Benešov, Dukelská 1818 Základní škola a Mateřská škola Votice, příspěvková organizace
Kladno 4. 5. 2023 SK Kladno, Městský stadion Sletiště A Základní škola Slaný, Rabasova Základní škola a Mateřská škola Kladno, Norská 2633 Základní škola Unhošť
Praha západ 4. 5. 2023 Rudná, Karlovotýnská - hřiště FK Rudná A Základní škola Dolní Břežany, příspěvková organizace Základní škola a Mateřská škola Nučice, okres Praha-západ, příspěvková organizace Základní škola Davle
Praha západ 4. 5. 2023 Rudná, Karlovotýnská - hřiště FK Rudná B Základní škola Zdiměřice, příspěvková organizace Základní škola Dolní Břežany, příspěvková organizace ZŠ Pod Školou, Černošice
Rakovník 4. 5. 2023 SK Rakovník A 3. základní škola, Rakovník, Okružní 2331 Základní škola a mateřská škola J. A. Komenského v Novém Strašecí 2. základní škola, Rakovník, Husovo náměstí 3
Rakovník 4. 5. 2023 SK Rakovník B Základní škola a mateřská škola J. A. Komenského v Novém Strašecí 1. základní škola, Rakovník, Martinovského 153 2. základní škola, Rakovník, Husovo náměstí 3
Příbram 28. 4. 2023 1.FK Příbram B Základní škola, Příbram - Březové Hory, Prokopská 337 Základní škola Dobříš, Komenského nám. 35, okres Příbram 2. základní škola Dobříš, Školní 1035, okres Příbram
Příbram 28. 4. 2023 1.FK Příbram M Základní škola a Mateřská škola Mokrovraty, okres Příbram Základní škola a Mateřská škola Hvožďany, okres Příbram, příspěvková organizace Základní škola a Mateřská škola Suchodol, okres Příbram, příspěvková organizace
Beroun 27. 4. 2023 Hořovice A Jungmannova základní škola Základní škola a Mateřská škola Králův Dvůr, Jungmannova 292, okres Beroun, příspěvková organizace ZŠ Beroun-Závodí Komenského 249
Beroun 27. 4. 2023 Hořovice B 2. základní škola a mateřská škola, Beroun, Preislerova 1335 ZŠ A MŠ OSOV Jungmannova základní škola
Kladno 27. 4. 2023 SK Kladno, Městský stadion Sletiště, ZŠ Kladno Moskevská B Základní škola Slaný, Rabasova ZŠ Kladno Amálská Základní škola Velvary, okres Kladno
Příbram 26. 4. 2023 MFK Dobříš A Základní škola, Příbram - Březové Hory, Prokopská 337 Základní škola, Příbram II, Jiráskovy sady 273 Základní škola a Mateřská škola Nový Knín
Benešov 20. 4. 2023 Benešov A Základní škola Benešov, Dukelská 1818 Základní škola a mateřská škola Benešov, Na Karlově 372 ZŠ Bystřice
Beroun 19. 4. 2023 Hýskov M Základní škola Hýskov, okres Beroun Základní a mateřská škola Karlštejn Základní škola a Mateřská škola Zadní Třebaň, okres Beroun

Výsledky okrskových finále

Okrsek Datum Místo Kategorie 1. místo 2. místo 3. místo Výsledky

Středočeský kraj SEVER

Výsledky krajského finále

Datum Místo Kategorie 1. místo 2. místo 3. místo Výsledky
12. 5. 2023 Neratovice A Základní škola Na Výsluní, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Kostelecká 1750, okres Praha-východ ZŠ Václavkova 1082, příspěvková org. Základní škola Václava Havla, Poděbrady, Na Valech 45, okres Nymburk
12. 5. 2023 Neratovice B Základní škola Kolín II., Bezručova 980 Základní škola Neratovice,28.října 1157,okres Mělník ZŠ JAK Lysá
12. 5. 2023 Neratovice M Global Minded mateřská škola a základní škola s.r.o. ZŠ Kostelní Lhota Základní škola Veltruby, okres Kolín

Výsledky okresních finále

Okres Datum Místo Kategorie 1. místo 2. místo 3. místo Výsledky
Kolín 5. 5. 2023 Kolín A Základní škola Kolín II., Kmochova 943 Základní a mateřská škola Býchory Základní škola Kolín III., Lipanská 420
Kolín 5. 5. 2023 kOLÍN B Základní škola Kolín II., Bezručova 980 Základní škola Kolín III., Lipanská 420 Základní škola T. G . Masaryka Žiželice , okres Kolín
Mělník 5. 5. 2023 Stadion TJ Neratovice M Základní škola a Mateřská škola   Cítov,  okres  Mělník Základní škola a Mateřská škola Horní Počaply Základní škola a Mateřská škola Kojetice
Praha východ 4. 5. 2023 Čelákovice M ZŠ a MŠ Kostelní Hlavno Základní škola a Mateřská škola Brázdim, okres Praha - východ, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Brázdim
Mělník 4. 5. 2023 Stadion TJ Neratovice B Základní škola Neratovice,28.října 1157,okres Mělník Základní škola Veltrusy, příspěvková organizace ZŠ Jungmannovy sady Mělník
Praha východ 4. 5. 2023 Čelákovice A Základní škola Na Výsluní, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Kostelecká 1750, okres Praha-východ Základní škola Stará Boleslav, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Jungmannova 164, okres Praha - východ Základní škola Čelákovice, J. A. Komenského 414, příspěvková organizace
Praha východ 4. 5. 2023 Čelákovice B ZŠ Čelákovice, Kostelní 457, příspěvková organizace Základní škola Zeleneč, okres Praha - východ Základní škola a Základní umělecká škola Líbeznice, příspěvková organizace
Mladá Boleslav 3. 5. 2023 Kosmonosy - Mladá Boleslav A ZŠ Václavkova 1082, příspěvková org. Základní škola  Benátky nad Jizerou, Husovo  náměstí 55 Základní škola T.G.Masaryka a Mateřská škola Dolní Bousov
Mladá Boleslav 3. 5. 2023 Kosmonosy - Mladá Boleslav B Základní škola a mateřská škola, Kněžmost, okres Mladá Boleslav Základní škola Bělá pod Bezdězem, příspěvková organizace Základní škola Mnichovo Hradiště, Studentská 895
Mělník 3. 5. 2023 Stadion TJ Neratovice A Základní škola T. Stolzové Kostelec nad Labem, příspěvková organizace Základní škola a mateřská škola Všetaty - okres Mělník, příspěvková organizace Základní škola Libiš
Nymburk 3. 5. 2023 Poděbrady A Základní škola Václava Havla, Poděbrady, Na Valech 45, okres Nymburk Základní škola T. G. Masaryka Poděbrady, Školní 556, okres Nymburk Základní škola a Mateřská škola Nymburk, Komenského 589 - příspěvková organizace
Nymburk 3. 5. 2023 Poděbrady B ZŠ JAK Lysá ZŠ Kounice, okres Nymburk Základní škola Václava Havla, Poděbrady, Na Valech 45, okres Nymburk
Nymburk 3. 5. 2023 Poděbrady M ZŠ Kostelní Lhota Základní škola Budiměřice, okres Nymburk Základní škola a mateřská škola Krchleby, okres Nymburk
Kolín 20. 4. 2023 Kolín M Základní škola Veltruby, okres Kolín Základní škola a Mateřská škola Bečváry, okres Kolín ZŠ Horní Kruty, okres Kolín
Kutná Hora 20. 4. 2023 Kutná Hora A ZŠ Uhlířské Janovice, okres Kutná Hora Základní škola Čáslav, Sadová 1756, okres Kutná Hora Základní škola Zruč nad Sázavou
Kutná Hora 20. 4. 2023 Kutná Hora B Základní škola Jana Palacha v Kutné Hoře Základní škola Čáslav, Sadová 1756, okres Kutná Hora Základní škola Žižkov

Výsledky okrskových finále

Okrsek Datum Místo Kategorie 1. místo 2. místo 3. místo Výsledky

Ústecký kraj

Výsledky krajského finále

Datum Místo Kategorie 1. místo 2. místo 3. místo Výsledky
17. 5. 2023 Teplice A Základní škola Rumburk, U Nemocnice 1132/5, okres Děčín, příspěvková organizace Základní škola Ústí nad Labem, Vinařská 1016/6, příspěvková organizace Základní škola Okružní, Most
17. 5. 2023 Teplice B Základní škola Bílá cesta, Teplice, Verdunská 2958 ZŠ Chlumec Základní škola, Most, Zdeňka Štěpánka 2912, příspěvková organizace
17. 5. 2023 Teplice M Základní škola Kolová, okres Karlovy Vary, příspěvková organizace ZŠ Královské Poříčí Základní škola a Mateřská škola Ludvíkovice, příspěvková organizace

Výsledky okresních finále

Okres Datum Místo Kategorie 1. místo 2. místo 3. místo Výsledky
Děčín 11. 5. 2023 Markvartice B Základní škola Děčín II, Kamenická 1145 , příspěvková organizace Základní škola a Mateřská škola Benešov nad Ploučnicí, příspěvková organizace Základní škola Dr. Miroslava Tyrše Děčín II, Vrchlického 630/5, příspěvková organizace
Děčín 10. 5. 2023 Markvartice A Základní škola Rumburk, U Nemocnice 1132/5, okres Děčín, příspěvková organizace Základní škola Varnsdorf, Edisonova 2821, okres Děčín, příspěvková organizace Základní škola Jílové, okres Děčín, příspěvková organizace
Louny 10. 5. 2023 FK SEKO Louny A ZŠ a MŠ Kpt. Otakara Jaroše Louny Základní škola Žatec, Komenského alej 749, okres Louny Základní škola Louny, Prokopa Holého 2632, příspěvková organizace
Louny 10. 5. 2023 FK SEKO Louny B Základní škola Žatec, Komenského alej 749, okres Louny Základní škola J. A. Komenského Louny, Pražská 101, příspěvková organizace ZŠ Louny, Přemyslovců 2209
Litoměřice 5. 5. 2023 Roudnice nad Labem M Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Krabčice, příspěvková organizace Základní škola Osmička, z. ú.
Litoměřice 5. 5. 2023 Roudnice nad Labem B Základní škola Roudnice nad Labem, Jungmannova 660, okres Litoměřice Zš Havlíčkova Základní škola Antonína Baráka Lovosice, Sady pionýrů 361/4, okres Litoměřice
Litoměřice 4. 5. 2023 Roudnice nad Labem A Základní škola J.E.Purkyně a ZUŠ Libochovice Masarykova základní škola Litoměřice, Svojsíkova 5 Základní škola a mateřská škola Roudnice nad Labem, Školní 1803
Most 4. 5. 2023 Areál Souš, Zdeňka Fibicha 282, Most B Základní škola, Most, Zdeňka Štěpánka 2912, příspěvková organizace ZŠ J. Arbesa, Most Základní škola a Mateřská škola, Hora Svaté Kateřiny, nám. Pionýrů 1, okr. Most
Teplice 2. 5. 2023 Na Stínadlech 2796 A Základní škola, Bílina, Lidická 31/18, okres Teplice, příspěvková organizace Základní škola Bílá cesta, Teplice, Verdunská 2958 Základní škola s rozšířenou výukou hudební výchovy, Teplice, Maršovská 1575/2
Teplice 2. 5. 2023 Na Stínadlech 2796 B Základní škola Bílá cesta, Teplice, Verdunská 2958 ZŠ Edisonova, Teplice Základní škola Čestmíra Císaře, příspěvková organizace
Chomutov 28. 4. 2023 Chomutov B Základní škola Chomutov, Akademika Heyrovského 4539 Základní škola Kadaň, Na Podlesí 1480, okres Chomutov Základní škola Jirkov, Budovatelů 1563, okres Chomutov
Děčín 27. 4. 2023 Markvartice M Základní škola a Mateřská škola Ludvíkovice, příspěvková organizace Soukromá základní škola a mateřská škola Svět ZŠ Malšovice
Most 27. 4. 2023 Areál S A Základní škola Okružní, Most ZŠ J. Arbesa, Most Základní škola, Most, Zdeňka Štěpánka 2912, příspěvková organizace
Chomutov 26. 4. 2023 Jirkov A Základní škola Jirkov, Studentská 1427, okres Chomutov Základní škola Jirkov, Budovatelů 1563, okres Chomutov Základní škola Chomutov, Březenecká 4679
Louny 25. 4. 2023 Žatec M Základní škola a Mateřská škola Nové Sedlo, okres Louny příspěvková organizace Základní škola Ročov, příspěvková organizace Základní škola a mateřská škola Liběšice, okres Louny, příspěvková organizace
Ústí nad Labem 25. 4. 2023 Ústí nad Labem, ZŠ Nová A Základní škola Ústí nad Labem, Vinařská 1016/6, příspěvková organizace Základní škola Ústí nad Labem, Stříbrnická 3031/4, příspěvková organizace Základní škola a Mateřská škola Ústí nad Labem, Jitřní 277, příspěvková organizace
Ústí nad Labem 24. 4. 2023 Ústí nad Labem, ZŠ Nová B Základní škola Ústí nad Labem, Stříbrnická 3031/4, příspěvková organizace Fakultní základní škola Ústí nad Labem, České mládeže 230/2, příspěvková organizace Základní škola Ústí nad Labem, Neštěmická 787/38, příspěvková organizace

Výsledky okrskových finále

Okrsek Datum Místo Kategorie 1. místo 2. místo 3. místo Výsledky

Kraj Vysočina

Výsledky krajského finále

Datum Místo Kategorie 1. místo 2. místo 3. místo Výsledky
9. 5. 2023 Jihlava A ZŠ Seifertova, Jihlava Základní škola Kamenice nad Lipou, okres Pelhřimov Základní škola a Mateřská škola Havlíčkův Brod, Konečná 1884
9. 5. 2023 Jihlava B ZŠ E. Rošického, Jihlava Základní škola Přibyslav ZŠ Seifertova, Jihlava

Výsledky okresních finále

Okres Datum Místo Kategorie 1. místo 2. místo 3. místo Výsledky
Třebíč 4. 5. 2023 Třebíč M ZŠ a MŠ Předín Základní škola a Mateřská škola Dukovany, p. o. Základní škola Police, příspěvková organizace
Jihlava 3. 5. 2023 Jihlava A ZŠ Seifertova, Jihlava Základní škola Jihlava, Havlíčkova 71, příspěvková organizace Základní škola a Mateřská škola Luka nad Jihlavou, příspěvková organizace
Jihlava 3. 5. 2023 Jihlava B ZŠ E. Rošického, Jihlava ZŠ Seifertova, Jihlava Základní škola Jihlava, Havlíčkova 71, příspěvková organizace
Pelhřimov 3. 5. 2023 Pelhřimov B Základní škola Humpolec, Hálkova 591, okres Pelhřimov Základní škola Humpolec, Hradská 894, okres Pelhřimov Základní škola Pacov
Třebíč 3. 5. 2023 Třebíč A Základní škola T.G.Masaryka Třebíč ZŠ L. Svobody a MŠ Rudíkov Základní škola Otokara Březiny Jaroměřice nad Rokytnou, Komenského nám. 120 okres Třebíč
Třebíč 3. 5. 2023 Třebíč B ZŠ Třebíč Týnská 8 Základní škola T.G.Masaryka Třebíč Základní škola v Jemnici, příspěvková organizace
Žďár n. Sázavou 3. 5. 2023 Velké Meziříčí - sportovní areál při ZŠ Školní A Základní škola T.G.Masaryka ZŠ Měřín Základní škola Velké Meziříčí, Školní 2055, příspěvková organizace
Žďár n. Sázavou 3. 5. 2023 Velké Meziříčí - sportovní areál při ZŠ Školní B Základní škola Žďár nad Sázavou, Palachova 2189/35, příspěvková organizace Základní škola Nové Město na Moravě, Vratislavovo náměstí 124, okres Žďár nad Sázavou Základní škola a Mateřská škola Polnička, okres Žďár nad Sázavou
Havlíčkův Brod 27. 4. 2023 Havlíčkův Brod A Základní škola a Mateřská škola Havlíčkův Brod, Konečná 1884 Základní škola a Mateřská škola Havlíčkův Brod, Wolkerova 2941 Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou
Pelhřimov 26. 4. 2023 Rynárec M Základní škola a Mateřská škola Vyskytná,okres Pelhřimov, příspěvková organizaceZ ZŠ a MŠ Rynárec ZŠ a MŠ Jiřice
Pelhřimov 25. 4. 2023 Pelhřimov A Základní škola Kamenice nad Lipou, okres Pelhřimov Základní škola Humpolec, Hálkova 591, okres Pelhřimov ZŠ Pražská
Havlíčkův Brod 20. 4. 2023 Havlíčkův Brod B Základní škola Přibyslav Základní škola Havlíčkův Brod, V Sadech 560 Základní škola a mateřská škola Štoky, příspěvková organizace

Výsledky okrskových finále

Okrsek Datum Místo Kategorie 1. místo 2. místo 3. místo Výsledky

Zlínský kraj

Výsledky krajského finále

Datum Místo Kategorie 1. místo 2. místo 3. místo Výsledky
10. 5. 2023 Zlín A Základní škola Velké Karlovice, okres Vsetín Základní škola Hluk, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace Základní škola Brumov-Bylnice
10. 5. 2023 Zlín B Základní škola Slovan, Kroměříž, příspěvková organizace ZŠ Komenského II, Zlín, Havlíčkovo nábř. 2567 příspěvková organizace Základní škola Vsetín, Sychrov 97

Výsledky okresních finále

Okres Datum Místo Kategorie 1. místo 2. místo 3. místo Výsledky
Vsetín 5. 5. 2023 Valašské Meziříčí B Základní škola Vsetín, Sychrov 97 Základní škola Kelč, okres Vsetín Základní škola Valašské Meziříčí, Vyhlídka 380, okres Vsetín, příspěvková organizace
Kroměříž 4. 5. 2023 Hulín B Základní škola Slovan, Kroměříž, příspěvková organizace ZŠ Zdounky Základní škola T.G. Masaryka, Bystřice pod Hostýnem, Nádražní 56, okres Kroměříž, příspěvková organizace
Vsetín 4. 5. 2023 Fotbalový stadion TJ Valašské Meziříčí A Základní škola Velké Karlovice, okres Vsetín základní škola Zašová, okres Vsetín ZŠ Vsetín, Trávníky 1217, příspěvková organizace
Zlín 4. 5. 2023 Brumov-Bylnice A Základní škola Brumov-Bylnice Základní škola Slavičín - Vlára, příspěvková organizace Základní škola Zlín, Slovenská 3076, příspěvková organizace
Zlín 4. 5. 2023 Brumov-Bylnice B Základní škola Brumov-Bylnice Základní škola Valašské Klobouky Základní škola Zlín, Křiby 4788, příspěvková organizace
Kroměříž 3. 5. 2023 Bystřice pod Hostýnem A Základní škola Bratrství Čechů a Slováků,Bystřice pod Hostýnem,Pod Zábřehem 1100,okres Kroměříž,příspěvková organizace Základní škola Slovan, Kroměříž, příspěvková organizace Základní škola Morkovice, příspěvková organizace
Uherské Hradiště 3. 5. 2023 Uherské Hradiště A Základní škola, Uherské Hradiště, Sportovní 777, příspěvková organizace Základní škola Hluk, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace Základní škola a Mateřská škola Uherský Brod-Havřice, příspěvková organizace
Uherské Hradiště 3. 5. 2023 Uherské Hradiště B Základní škola, Uherské Hradiště, Sportovní 777, příspěvková organizace ZŠ Tupesy Základní škola, Uherský Brod, Mariánské náměstí 41, okres Uherské Hradiště
Uherské Hradiště 3. 5. 2023 Uherské Hradiště M Základní škola Huštěnovice,příspěvková organizace, okres Uherské Hradiště Základní škola a mateřská škola Ořechov, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace Základní škola Boršice u Blatnice,okres Uherské Hradiště,příspěvková organizace
Kroměříž 2. 5. 2023 Bystřice pod Hostýnem M Základní škola a mateřská škola Žeranovice Základní škola a Mateřská škola Chvalčov, okres Kroměříž, příspěvková organizace Základní škola a Mateřská škola Slavkov pod Hostýnem, příspěvková organizace
Zlín 24. 4. 2023 Všemina M Základní škola a Mateřská škola Veselá, okres Zlín, příspěvková organizace Základní škola a Mateřská škola Racková, okres Zlín, příspěvková organizace Základní škola a Mateřská škola Všemina, okres Zlín, příspěvková organizace

Výsledky okrskových finále

Okrsek Datum Místo Kategorie 1. místo 2. místo 3. místo Výsledky