Přeskočit na obsah Přeskočit na navigaci

Ročník 2021/22

Výsledková listina Kategorie A

ZŠ Březové Hory, Příbram
ZŠ a MŠ 17. listopadu, Mladá Boleslav
ZŠ Sportovní, Uherské Hradiště
4
místo

ZŠ Mikulova, Praha

5
místo

ZŠ E. Lukášové a Klegova, Ostrava

6
místo

ZŠ Pionýrů, Sokolov

7
místo

ZŠ Seifertova, Jihlava

8
místo

ZŠ Jižní předměstí, Rokycany

9
místo

ZŠ U Stadionu, Chrudim

10
místo

ZŠ E. Beneše a MŠ, Písek

11
místo

ZŠ a MŠ Štefcova, Hradec Králové

12
místo

CZŠ Školní, Veselí nad Moravou

13
místo

FZŠ Hálkova, Olomouc

14
místo

ZŠ Jungmannova, Roudnice nad Labem

15
místo

ZŠ Doctrina, Liberec

16
místo

ZŠ Edisonova, Teplice

Výsledková listina Kategorie B

ZŠ Sportovní, Uherské Hradiště
ZŠ J. Šoupala, Ostrava
ZŠ Sever, Hradec Králové
4
místo

ZŠ Botičská, Praha

5
místo

ZŠ Ohrazenice, Pardubice

6
místo

ZŠ E. Rošického, Jihlava

7
místo

ZŠ Jungmannova, Kuřim

8
místo

33. základní škola Plzeň, T. Brzkové 31, příspěvková organizace

9
místo

ZŠ Heyrovského, Olomouc

10
místo

ZŠ Zborovská, Tábor

11
místo

ZŠ Mozartova, Jablonec nad Nisou

12
místo

ZŠ J. Arbesa, Most

13
místo

ZŠ Pionýrů, Sokolov

14
místo

ZŠ M. Plesingera – Božinova, Neratovice

15
místo

ZŠ Edisonova, Teplice

16
místo

ZŠ Pod Školou, Černošice

VÝSLEDKY KRAJSKÝCH A OKRESNÍCH FINÁLE

Královéhradecký kraj

Výsledky krajského finále

Datum Místo Kategorie 1. místo 2. místo 3. místo
12. 5. 2022 Trutnov, Sportovní klub Horní Staré Město A ZŠ a MŠ Štefcova, Hradec Králové Základní škola, Jičín, Železnická 460 Základní škola Karla Klíče Hostinné
12. 5. 2022 Trutnov, Sportovní klub Horní Staré Město B ZŠ Sever, Hradec Králové Základní škola Nové Město nad Metují, Komenského 15, okres Náchod Základní škola Rychnov nad Kněžnou, Javornická 1596

Výsledky okresních finále

Okres Datum Místo Kategorie 1. místo 2. místo 3. místo
Jičín 5. 5. 2022 Hořice, Gothard A Základní škola, Jičín, Železnická 460 Základní škola K. J. Erbena a Mateřská škola Korálka Miletín Základní škola, Jičín, 17. listopadu 109, příspěvková organizace
Jičín 5. 5. 2022 Hořice, Gothard B Základní škola, Jičín, Železnická 460 Základní škola, Jičín, Husova 170 Základní škola, Hořice, Komenského 338, okres Jičín
Hradec Králové 4. 5. 2022 Orlická kotlina Hradec Králové A ZŠ a MŠ Štefcova, Hradec Králové Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258 ZŠ a MŠ Josefa Gočára
Hradec Králové 4. 5. 2022 Orlická kotlina Hradec Králové B ZŠ Sever, Hradec Králové Základní škola Chlumec nad Cidlinou Základní škola, Hradec Králové, Bezručova 1468
Trutnov 4. 5. 2022 Horní Staré Město A Základní škola Karla Klíče Hostinné Základní škola Strž, Dvůr Králové nad Labem, E. Krásnohorské 2919 Základní škola, Trutnov, Komenského 399
Trutnov 4. 5. 2022 Horní Staré Město B Základní škola, Trutnov, R. Frimla 816 Základní škola Schulzovy sady, Dvůr Králové nad Labem, Školní 1235 Základní škola a Mateřská škola, Bílá Třemešná, okres Trutnov
Náchod 3. 5. 2022 Jaroměř A Základní škola, Náchod, Komenského 425 Základní škola Nové Město nad Metují, Školní 1000, okres Náchod Základní škola a Mateřská škola Hronov, okres Náchod
Náchod 3. 5. 2022 Jaroměř B Základní škola Nové Město nad Metují, Komenského 15, okres Náchod Základní škola Jaroměř, Na Ostrově 4, okres Náchod Základní škola a Mateřská škola Hronov, okres Náchod
Rychnov nad Kn. 28. 4. 2022 Rychnov nad Kněžnou, stadion FC Spartak B Základní škola Rychnov nad Kněžnou, Javornická 1596 Základní škola, Opočno, okres Rychnov nad Kněžnou Základní škola Gutha - Jarkovského Kostelec nad Orlicí
Rychnov nad Kn. 20. 4. 2022 Rychnov nad Kněžnou, stadion FC Spartak A Základní škola Rychnov nad Kněžnou, Javornická 1596 Základní škola Gutha - Jarkovského Kostelec nad Orlicí Základní škola a mateřská škola, Voděrady, okres Rychnov nad Kněžnou
Rychnov nad Kn. 13. 4. 2022 Rychnov nad Kněžnou, stadion FC Spartak A Základní škola a mateřská škola, Voděrady, okres Rychnov nad Kněžnou Základní škola a Mateřská škola, Potštejn, okres Rychnov nad Kněžnou Základní škola, Dobré, okres Rychnov nad Kněžnou
Rychnov nad Kn. 13. 4. 2022 Rychnov nad Kněžnou, stadion FC Spartak B Základní škola a mateřská škola, Voděrady, okres Rychnov nad Kněžnou ZŠ Bílý Újezd Základní škola a Mateřská škola Černíkovice, okres Rychnov nad Kněžnou

Jihočeský kraj

Výsledky krajského finále

Datum Místo Kategorie 1. místo 2. místo 3. místo
13. 5. 2022 Fotbalový areál FC Písek A ZŠ E. Beneše a MŠ, Písek Základní škola a Mateřská škola Čimelice, okres Písek Základní škola Vimperk, Smetanova 405, okres Prachatice
13. 5. 2022 Fotbalový areál FC Písek B ZŠ Zborovská, Tábor ZŠ E. Beneše a MŠ, Písek Základní škola a Mateřská škola Ševětín

Výsledky okresních finále

Okres Datum Místo Kategorie 1. místo 2. místo 3. místo
Tábor 9. 5. 2022 Tábor, stadion Viktoria, Skálova 2878, Tábor 390 02 B ZŠ Zborovská, Tábor Základní škola Chýnov, okres Tábor ZŠ a MŠ Husova 1570 Tábor
Č. Budějovice 6. 5. 2022 SCM Složiště České Budějovice B Základní škola a Mateřská škola Kamenný Újezd Biskupské gymnázium J. N. Neumanna, církevní základní škola a základní umělecká škola České Budějovice Základní škola a mateřská škola Šindlovy Dvory
Písek 5. 5. 2022 Burketova 303/2, 39701 Písek B Základní škola T. G. Masaryka a Mateřská škola Písek, Čelakovského 24 ZŠ E. Beneše a MŠ, Písek 2. základní škola J.A.Komenského Milevsko, J.A.Komenského 1023, okres Písek
Strakonice 5. 5. 2022 Strakonice A ZŠ Poděbradova Strakonice Základní škola a Mateřská škola Katovice, okres Strakonice ZŠ TGM Blatná
Tábor 5. 5. 2022 Tábor, stadion Viktoria, Skálova 2878, Tábor 390 02 A Základní škola a Mateřská škola Mladá Vožice Základní škola Chýnov, okres Tábor Základní škola Soběslav, tř. Dr. Edvarda Beneše 50
Č. Budějovice 5. 5. 2022 SCM Složiště České Budějovice B Základní škola a Mateřská škola Ševětín Základní škola, Nerudova 9, České Budějovice Základní škola Dr. Miroslava Tyrše, Hrdějovice
Prachatice 4. 5. 2022 Vimperk B Základní škola Prachatice, Zlatá stezka 240 Základní škola T. G. Masaryka, Vimperk, 1. máje 268, okres Prachatice Základní škola a mateřská škola Vacov
Písek 4. 5. 2022 Burketova 303/2, 39701 Písek A ZŠ E. Beneše a MŠ, Písek Základní škola a Mateřská škola Čimelice, okres Písek 1. ZŠ TGM Milevsko
Č. Krumlov 4. 5. 2022 Kaplice B Základní škola a Mateřská škola Horní Planá Základní škola a Mateřská škola Křemže Základní škola Velešín
Strakonice 3. 5. 2022 Strakonice B Základní škola Strakonice, Dukelská 166 ZŠ F. L. Čelakovského Strakonice Základní škola Povážská Strakonice
Č. Krumlov 3. 5. 2022 Kaplice A ZŠ Školní Kaplice Základní škola Velešín ZŠ Fantova Kaplice
J. Hradec 26. 4. 2022 Jindřichův Hradec A Základní škola Třeboň, Na Sadech 375 Základní škola Jindřichův Hradec II, Jarošovská 746 Základní škola Nová Včelnice, příspěvková organizace
Prachatice 26. 4. 2022 Vimperk A Základní škola Vimperk, Smetanova 405, okres Prachatice Základní škola profesora Josefa Brože, Vlachovo Březí, okres Prachatice Základní škola Prachatice, Zlatá stezka 240
J. Hradec 21. 4. 2022 Jindřichův Hradec B Základní škola Jindřichův Hradec II, Janderova 160 Základní škola Třeboň, Na Sadech 375 Základní škola a Mateřská škola České Velenice

Jihomoravský kraj

Výsledky krajského finále

Datum Místo Kategorie 1. místo 2. místo 3. místo
11. 5. 2022 Fotbalové centrum Brno A CZŠ Školní, Veselí nad Moravou Základní škola., Prosiměřice, okres Znojmo, příspěvková organizace Základní škola a mateřská škola Šaratice, příspěvková organizace
11. 5. 2022 Fotbalové centrum Brno B ZŠ Jungmannova, Kuřim Základní škola Brno, Měšťanská 21, příspěvková organizace Základní škola a Mateřská škola Ratíškovice

Výsledky okresních finále

Okres Datum Místo Kategorie 1. místo 2. místo 3. místo
Vyškov 6. 5. 2022 Okresní finále -stadion Vyškov A Základní škola a mateřská škola Šaratice, příspěvková organizace Základní škola Vyškov, Morávkova 40, příspěvková organizace Základní škola Rousínov, okres Vyškov
Vyškov 6. 5. 2022 Okresní finále - stadion Vyškov B Základní škola Vyškov, Morávkova 40, příspěvková organizace Základní škola Tyršova Slavkov u Brna, příspěvková organizace Základní škola a mateřská škola Bohdalice, okres Vyškov, příspěvková organizace
Brno - venkov 5. 5. 2022 Modřice B ZŠ Jungmannova, Kuřim Základní škola Modřice, okres Brno - venkov, příspěvková organizace Základní škola, Šlapanice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Blansko 4. 5. 2022 Blansko B Základní škola a Mateřská škola Blansko, Dvorská 26 Základní škola Boskovice, příspěvková organizace Základní škola a Mateřská škola Kunštát, příspěvková organizace
Brno - město 4. 5. 2022 ZŠ Brno, Janouškova 2 A Základní škola, Brno, Jasanová 2, příspěvková organizace ZŠ Sirotkova Základní škola, Brno, Řehořova 3, příspěvková organizace
Brno - město 4. 5. 2022 ZŠ Brno, Janouškova 2 B Základní škola a Mateřská škola Brno, Chalabalova 2, příspěvková organizace ZŠ Brno, Novoměstská 21, p.o. Základní škola, Brno, Novolíšeňská 10, příspěvková organizace
Břeclav 4. 5. 2022 stadion TJ Lokomotiva Břeclav A Základní škola Břeclav, Slovácká 40, příspěvková organizace Základní škola Kobylí, okres Břeclav, příspěvková organizace Základní škola a mateřská škola Šitbořice, příspěvková organizace
Břeclav 4. 5. 2022 Stadion TJ Lokomotiva Břeclav B Základní škola Jana Noháče, Břeclav, Školní 16, příspěvková organizace Základní škola Břeclav, Slovácká 40, příspěvková organizace Základní škola Hustopeče, Komenského 163/2, okres Břeclav, příspěvková organizace
Hodonín 4. 5. 2022 Hroznová Lhota A CZŠ Školní, Veselí nad Moravou Základní škola T.G. Masaryka a Mateřská škola, Hovorany, příspěvková organizace Základní škola Veselí nad Moravou, Hutník 1456, okres Hodonín, příspěvková organizace
Hodonín 4. 5. 2022 Hroznová Lhota B Základní škola a Mateřská škola Ratíškovice Základní škola a mateřská škola Joži Uprky Hroznová Lhota, okres Hodonín, příspěvková organizace Masarykova základní škola Vracov, příspěvková organizaceov
Znojmo 4. 5. 2022 Znojmo A Základní škola., Prosiměřice, okres Znojmo, příspěvková organizace Základní škola, Znojmo, náměstí Republiky Základní škola, Hrušovany nad Jevišovkou, okres Znojmo, příspěvková organizaceŠ
Znojmo 4. 5. 2022 Znojmo B Základní škola JUDr. Josefa Mareše a Mateřská škola, Znojmo, Klášterní 2, příspěvková organizace ZŠ Prokopa Diviše a MŠ Základní škola a Mateřská škola Vrbovec
Blansko 3. 5. 2022 Blansko A Základní škola Tomáše Garrigua Masaryka Blansko, Rodkovského 2 Základní škola Letovice, příspěvková organizace Základní škola Jedovnice, příspěvková organizace
Brno - venkov 3. 5. 2022 Modřice A ZŠ KUŘIM TYRŠOVA Základní škola Modřice, okres Brno - venkov, příspěvková organizace ZŠ Jungmannova, Kuřim
Vyškov 29. 4. 2022 Brankovice B Základní škola a mateřská škola Bohdalice, okres Vyškov, příspěvková organizace Základní škola Bučovice 710, příspěvková organizace Základní škola a mateřská škola Nesovice, příspěvková organizace
Vyškov 28. 4. 2022 Rousínov A Základní škola Rousínov, okres Vyškov Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace Základní škola Drnovice, okres Vyškov
Vyškov 25. 4. 2022 Drnovice B Základní škola a Mateřská škola, Pustiměř, okres Vyškov Základní škola Rousínov, okres Vyškov Základní škola Drnovice, okres Vyškov
Vyškov 22. 4. 2022 ZŠ Morávkova Vyškov A Základní škola Vyškov, Morávkova 40, příspěvková organizace Základní škola Vyškov, Nádražní 5, příspěvková organizace Základní škola Vyškov, Tyršova 4, příspěvková organizace
Vyškov 21. 4. 2022 ZŠ Morávkova Vyškov B Základní škola Vyškov, Morávkova 40, příspěvková organizace Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace Základní škola Vyškov, Nádražní 5, příspěvková organizace
Brno - město 13. 4. 2022 Fotbalové centrum Brno B Základní škola Brno, Měšťanská 21, příspěvková organizace Základní škola, Brno, Novolíšeňská 10, příspěvková organizace Základní škola, Brno, Masarova 11, příspěvková organizace
Brno - město 12. 4. 2022 Brno, Janouškova 2 B ZŠ Brno, Novoměstská 21, p.o. Základní škola, Brno, Krásného 24 Základní škola Brno, Bakalovo nábřeží 8, příspěvková organizace
Vyškov 12. 4. 2022 Nesovice A Základní škola a mateřská škola Nesovice, příspěvková organizace Základní škola Bučovice 710, příspěvková organizace Základní škola Bučovice 711, příspěvková organizace
Vyškov 8. 4. 2022 Šaratice A Základní škola a mateřská škola Šaratice, příspěvková organizace Základní škola a Mateřská škola, Otnice, příspěvková organizace Základní škola Tyršova Slavkov u Brna, příspěvková organizace
Vyškov 7. 4. 2022 Křenovice B Základní škola Tyršova Slavkov u Brna, příspěvková organizace Základní škola a Mateřská škola, Otnice, příspěvková organizace Základní škola a Mateřská škola Křenovice, okres VyškovZákladní škola a Mateřská škola Křenovice, okres Vyškov
Brno - město 6. 4. 2022 ZŠ Brno, Janouškova 2 B Základní škola a Mateřská škola Brno, Chalabalova 2, příspěvková organizace Základní škola, Brno, Jasanová 2, příspěvková organizace Základní škola Brno, Vejrostova 1, příspěvková organizace

Karlovarský kraj

Výsledky krajského finále

Datum Místo Kategorie 1. místo 2. místo 3. místo
16. 5. 2022 Stadion FK Baník Sokolov, Boženy Němcové A ZŠ Pionýrů, Sokolov ZŠ Krušnohorská 11 Základní škola Úšovice, Mariánské Lázně, Školní náměstí 472, příspěvková organizace
16. 5. 2022 Stadion FK Baník Sokolov, Boženy Němcové B ZŠ Pionýrů, Sokolov Základní škola Březová, okres Sokolov 6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 16, příspěvková organizaceZŠ

Výsledky okresních finále

Okres Datum Místo Kategorie 1. místo 2. místo 3. místo
Karlovy Vary 11. 12. 2022 Ostrov A ZŠ Krušnohorská 11 ZŠ Jana Amose Komenského Karlovy Vary, příspěvková organizace Základní škola Karlovy Vary, Truhlářská 19, příspěvková organizace
Karlovy Vary 12. 5. 2022 Ostrov B Základní škola Ostrov, Masarykova 1289, příspěvková organizace ZŠ Krušnohorská 11 Základní škola Karlovy Vary, Truhlářská 19, příspěvková organizace
Cheb 5. 5. 2022 A Základní škola Úšovice, Mariánské Lázně, Školní náměstí 472, příspěvková organizace 3. základní škola Cheb, Malé náměstí 3, příspěvková organizace 2.zš,příspěvková organizace, Májová 14,Cheb
Cheb 5. 5. 2022 B 6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 16, příspěvková organizaceZŠ 2.zš,příspěvková organizace, Májová 14,Cheb ZŠ Hlávkova
Sokolov 4. 5. 2022 Sokolov A ZŠ Pionýrů, Sokolov Základní škola Horní Slavkov, Školní 786, příspěvková organizace Základní škola Sokolov, Švabinského 1702
Sokolov 4. 5. 2022 Sokolov B ZŠ Pionýrů, Sokolov Základní škola Březová, okres Sokolov Základní škola Horní Slavkov, Nádražní 683, příspěvková organizace

Liberecký kraj

Výsledky krajského finále

Datum Místo Kategorie 1. místo 2. místo 3. místo
18. 5. 2022 Slovan Liberec A ZŠ Doctrina, Liberec ZŠ Mozartova, Jablonec nad Nisou Základní škola a Mateřská škola Pod Ralskem 572, Mimoň, příspěvková organizace
18. 5. 2022 Slovan Liberec B ZŠ Mozartova, Jablonec nad Nisou Základní škola U Lesa Nový Bor, Boženy Němcové 539, okres Česká Lípa, příspěvková organizace ZŠ Doctrina, Liberec

Výsledky okresních finále

Okres Datum Místo Kategorie 1. místo 2. místo 3. místo
Liberec 13. 5. 2022 Liberec - Vratislavice nad Nisou B ZŠ Doctrina, Liberec Základní škola Liberec, Dobiášova Základní škola Lidická
Česká Lípa 13. 5. 2022 Zákupy A Základní škola a Mateřská škola Pod Ralskem 572, Mimoň, příspěvková organizace Základní škola Slovanka, Česká Lípa, Antonína Sovy 3056, příspěvková organizace Základní škola Bohumila Hynka Cvikov, příspěvková organizace
Jablonec n. N. 12. 5. 2022 Jablonec nad Nisou A ZŠ Mozartova, Jablonec nad Nisou Základní škola Smržovka, okres Jablonec nad Nisou - příspěvková organizace Základní škola Jablonec nad Nisou - Mšeno, Arbesova 30, příspěvková organizace
Jablonec n. N. 12. 5. 2022 Jablonec nad Nisou B ZŠ Mozartova, Jablonec nad Nisou Základní škola Smržovka, okres Jablonec nad Nisou - příspěvková organizace Základní škola Jablonec nad Nisou, Pasířská 72, příspěvková organizace
Liberec 12. 5. 2022 Liberec - Vratislavice nad Nisou A ZŠ Doctrina, Liberec Základní škola, Liberec, Broumovská 847/7, příspěvková organizace Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Liberec, Husova 142/44, příspěvková organizace
Česká Lípa 11. 5. 2022 Zákupy B Základní škola U Lesa Nový Bor, Boženy Němcové 539, okres Česká Lípa, příspěvková organizace Základní škola a mateřská škola, Kamenický Šenov, nám. Míru 616, příspěvková organizace Základní škola Slovanka, Česká Lípa, Antonína Sovy 3056, příspěvková organizace

Moravskoslezský kraj

Výsledky krajského finále

Datum Místo Kategorie 1. místo 2. místo 3. místo
10. 5. 2022 ZŠ J. Šoupala, Ostrava-Poruba A ZŠ E. Lukášové a Klegova, Ostrava Základní škola, Třinec, Slezská 773, příspěvková organizace Základní škola Kravaře, příspěvková organizace
10. 5. 2022 ZŠ J. Šoupala, Ostrava-Poruba B ZŠ J. Šoupala, Ostrava Základní škola a Mateřská škola Dělnická, Karviná, příspěvková organizace ZŠ Jelínkova Rýmařov

Výsledky okresních finále

Okres Datum Místo Kategorie 1. místo 2. místo 3. místo
Frýdek Místek 4. 5. 2022 Stadion Stovky Frýdek-Místek B Základní škola národního umělce Petra Bezruče, Frýdek-Místek, tř. T. G. Masaryka 454 Jubilejní Masarykova základní škola a mateřská škola Sedliště Základní škola Vojtěcha Martínka Brušperk, okres Frýdek-Místek
Karviná 4. 5. 2022 orlová A ZŠ Školní 862 ZŠ Rychvald Základní škola a Mateřská škola Dělnická, Karviná, příspěvková organizace
Karviná 4. 5. 2022 Sportovní areál, Na Stuchlíkovci, Orlová-Lutyně, 735 14 B Základní škola a Mateřská škola Dělnická, Karviná, příspěvková organizace ZŠ Rychvald Základní škola a mateřská škola Český Těšín Hrabina, příspěvková organizace
Ostrava 3. 5. 2022 ZŠ J. Šoupala, Ostrava-Poruba A ZŠ E. Lukášové a Klegova, Ostrava ZŠ J. Šoupala, Ostrava Základní škola, Ostrava-Poruba, Dětská 915, příspěvková organizace
Ostrava 3. 5. 2022 ZŠ J. Šoupala, Ostrava-Poruba B ZŠ J. Šoupala, Ostrava ZŠ Slezská Ostrava Bohumínská 72 Základní škola a Mateřská škola Velká Polom, příspěvková organizace
Frýdek Místek 2. 5. 2022 Stadion Stovky Frýdek-Místek A Základní škola, Třinec, Slezská 773, příspěvková organizace Základní škola Vojtěcha Martínka Brušperk, okres Frýdek-Místek Základní škola a Mateřská škola Kozlovice, příspěvková organizace
Opava 2. 5. 2022 ZŠ Opava, Kylešovice A Základní škola Kravaře, příspěvková organizace Základní škola a mateřská škola Kobeřice, okres Opava, příspěvková organizace Základní škola Opava, Otická 18 - příspěvková organizace
Opava 2. 5. 2022 ZŠ Opava, Kylešovice B ZŠ Opava Vrchní Základní škola Kravaře, příspěvková organizace Základní škola a mateřská škola Kobeřice, okres Opava, příspěvková organizace
Bruntál 25. 4. 2022 Krnov A Základní škola a Mateřská škola Lichnov ZŠ Jelínkova Rýmařov Základní škola Krnov, Smetanův okruh 4, okres Bruntál, příspěvková organizace
Bruntál 25. 4. 2022 Krnov B ZŠ Jelínkova Rýmařov Základní škola a Mateřská škola Zátor, příspěvková organizace Základní škola Břidličná, okres Bruntál

Olomoucký kraj

Výsledky krajského finále

Datum Místo Kategorie 1. místo 2. místo 3. místo
11. 5. 2022 Tyršův stadion, Šumperk A FZŠ Hálkova, Olomouc Základní škola a mateřská škola Prostějov, Palackého tř. 14 Základní škola J. A. Komenského a Mateřská škola, Přerov - Předmostí, Hranická 14
11. 5. 2022 Tyršův stadion, Šumperk B ZŠ Heyrovského, Olomouc Základní škola Hranice, Tř. 1. máje, příspěvková organizace Základní škola Šumperk, Sluneční 38

Výsledky okresních finále

Okres Datum Místo Kategorie 1. místo 2. místo 3. místo
Olomouc 5. 5. 2022 Sigma Olomouc - Řepčín A FZŠ Hálkova, Olomouc Základní škola Olomouc, Zeyerova 28, příspěvková organizace FZŠ Dr. Milady Horákové a MŠ Olomouc
Prostějov 4. 5. 2022 Olympijská 4 B Základní škola a Mateřská škola Olšany u Prostějova Základní škola Prostějov, ul. E. Valenty 52 Základní škola Plumlov, okres Prostějov, příspěvková organizace
Přerov 4. 5. 2022 KMK Zubr Přerov, z.s. Hranická 157/23 751 24 Přerov II-Předmostí B Základní škola Hranice, Tř. 1. máje, příspěvková organizace Základní škola Přerov, Za mlýnem 1 Základní škola J. A. Komenského a Mateřská škola, Přerov - Předmostí, Hranická 14
Šumperk 4. 5. 2022 Tyršův stadion - Šumperk B Základní škola Šumperk, Sluneční 38 Základní škola Šumperk, Dr.E.Beneše 1 ZŠ Vrchlického Šumperk
Olomouc 3. 5. 2022 Sigma Olomouc - Řepčín B ZŠ Heyrovského, Olomouc Základní škola Uničov, U Stadionu 849 Fakultní základní škola a Mateřská škola Olomouc, Holečkova 10, příspěvková organizace
Prostějov 3. 5. 2022 Olympijská 4 A Základní škola a mateřská škola Prostějov, Palackého tř. 14 Základní škola Prostějov, ul. E. Valenty 52 Základní škola a mateřská škola Jana Železného Prostějov
Přerov 3. 5. 2022 KMK Zubr Přerov, z.s. Hranická 157/23 751 24 Přerov II-Předmostí A Základní škola J. A. Komenského a Mateřská škola, Přerov - Předmostí, Hranická 14 Základní škola a mateřská škola Hranice, Struhlovsko, příspěvková organizace Základní škola Přerov, Trávník 27
Šumperk 3. 5. 2022 Tyršův stadion - Šumperk A Základní škola Šumperk, Sluneční 38 Základní škola Zábřeh, Školská 406/11, okres Šumperk Základní škola a Mateřská škola Údolí Desné

Pardubický kraj

Výsledky krajského finále

Datum Místo Kategorie 1. místo 2. místo 3. místo
9. 5. 2022 Stadion Pod Vinicí Pardubice A ZŠ U Stadionu, Chrudim Základní škola Sv. Čecha, Choceň Základní škola a mateřská škola Dolní Újezd
9. 5. 2022 Stadion Pod Vinicí Pardubice B ZŠ Ohrazenice, Pardubice Základní škola a mateřská škola Dolní Újezd Základní škola, Chrudim, Dr. Peška

Výsledky okresních finále

Okres Datum Místo Kategorie 1. místo 2. místo 3. místo
Chrudim 3. 5. 2022 Letní stadion Chrudim B Základní škola, Chrudim, Dr. Peška Základní škola, Chrudim, Školní náměstí Základní škola, Třemošnice, okres Chrudim
Svitavy 3. 5. 2022 UMT Svitavy - Lány A Základní škola a mateřská škola Dolní Újezd ZŠ a MŠ Městečko Trnávka Základní škola Litomyšl
Svitavy 2. 5. 2022 SKP Slovan Moravská Třebová B Základní škola a mateřská škola Dolní Újezd Základní škola Svitavy, Felberova 2 Základní škola Litomyšl, Zámecká 496, okres Svitavy
Pardubice 28. 4. 2022 Pardubice A Základní škola Choltice, okres Pardubice Základní škola Pardubice, Benešovo náměstí 590 Základní škola a mateřská škola Dříteč, okres Pardubice
Pardubice 28. 4. 2022 Pardubice areál PAMAKO B ZŠ Ohrazenice, Pardubice Základní škola Pardubice-Spořilov, Kotkova 1287 Základní škola Dašice, okres Pardubice
Chrudim 21. 4. 2022 Chrudim A ZŠ U Stadionu, Chrudim Základní škola, Třemošnice, okres Chrudim Základní škola, Hlinsko, Smetanova 403, okres Chrudim

Hlavní město Praha

Výsledky krajského finále

Datum Místo Kategorie 1. místo 2. místo 3. místo
18. 5. 2022 Fotbalový areál ABC Braník, Praha B ZŠ Botičská, Praha Základní škola Marjánka Základní škola Eden, Praha 10, Vladivostocká 1035/6, příspěvková organizace
17. 5. 2022 Fotbalový areál ABC Braník, Praha A ZŠ Mikulova, Praha Základní škola, Praha 10, V Rybníčkách 1980/31, příspěvková organizace Základní škola Praha - Kbely

Výsledky okresních finále

Okres Datum Místo Kategorie 1. místo 2. místo 3. místo
Praha 11 29. 4. 2022 FC Háje B ZŠ Mikulova, Praha Základní škola Campanus, Praha 4, Jírovcovo náměstí 1782 Základní škola, Praha 4, Mendelova 550
Praha 12 29. 4. 2022 FC Tempo Praha B Základní škola a mateřská škola ANGEL v Praze 12 Základní škola Rakovského v Praze 12 Základní škola a mateřská škola Na Beránku v Praze 12
Praha 11 28. 4. 2022 FC Háje A ZŠ Mikulova, Praha Základní škola, Praha 4, Donovalská 1684 ZŠ Květnového vítězství 1554
Praha 12 28. 4. 2022 FC Tempo Praha A Základní škola a mateřská škola ANGEL v Praze 12 ZŠ Zárubova Základní škola T.G. Masaryka v Praze 12
Praha 1 22. 4. 2022 Veřejné hřiště Na Františku A Základní škola Brána jazyků s rozšířenou výukou matematiky Základní škola nám. Curieových Základní škola J. Gutha-Jarkovského
Praha 10, Praha 15 22. 4. 2022 UMT Slavia Praha, Vladivostocká 10, Praha 10 B Základní škola Eden, Praha 10, Vladivostocká 1035/6, příspěvková organizace Základní škola, Praha 10, Hostýnská 2100/2, příspěvková organizace Základní škola, Praha 10, Olešská 2222/18, příspěvková organizace
Praha 10, Praha 15 22. 4. 2022 UMT Slavia, Vladivostocká 10, Praha 10 B Základní škola Praha-Kolovraty Základní škola, Praha 10 - Hostivař, Kozinova 1000 Základní škola, Praha 10, nám. Bří Jandusů 2
Praha 5, Praha 16 22. 4. 2022 Radotín B Základní škola Vladislava Vančury, Praha - Zbraslav Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Praha 13, Bronzová 2027 Základní škola Praha - Radotín
Praha 5, Praha 16 22. 4. 2022 Radotín B Základní škola a Mateřská škola Barrandov ZŠ Nepomucká Fakultní základní škola a mateřská škola Barrandov II při PedF UK, Praha 5 - Hlubočepy, V Remízku 7/919, příspěvková organizace
Praha 8 22. 4. 2022 ZŠ Glowackého B Základní škola německo-českého porozumění a Gymnázium Thomase Manna, o.p.s. Základní škola Bohumila Hrabala, Praha 8, Zenklova 52 Základní škola a mateřská škola, Praha 8, Lyčkovo náměstí 6
Praha 1 21. 4. 2022 Veřejné hřiště Na Františku B Základní škola Brána jazyků s rozšířenou výukou matematiky Základní škola nám. Curieových Základní škola sv. Voršily v Praze
Praha 10, Praha 15 21. 4. 2022 UMT Slavia Praha, Vladivostocká 10, Praha 10 A Soukromá základní škola sRVJ - DINO ELEMENTARY SCHOOL, s.r.o. Základní škola Praha-Kolovraty Základní škola, Praha 10, nám. Bří Jandusů 2
Praha 10, Praha 15 21. 4. 2022 UMT Slavia Praha, Vladivostocká 10, Praha 10 A Základní škola, Praha 10, V Rybníčkách 1980/31, příspěvková organizace Základní škola Eden, Praha 10, Vladivostocká 1035/6, příspěvková organizace Základní škola, Praha 10, U Roháčových kasáren 1381/19, příspěvková organizace
Praha 13 21. 4. 2022 Klausova 2450/2 B Fakultní základní škola profesora Otokara Chlupa Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Fingerova 2186 Základní škola, Praha 13, Kuncova 1580 Základní škola, Praha 13, Mohylová 196
Praha 3 21. 4. 2022 SARA Pražačka, Praha 3 B Základní škola Chmelnice, Praha 3, K Lučinám 18/2500 Základní škola a mateřská škola, Praha 3, nám. Jiřího z Lobkovic 22/121 Základní škola a mateřská škola, Praha 3, Chelčického 43/2614
Praha 5, Praha 16 21. 4. 2022 Radotín A Základní škola Praha - Radotín Základní škola a mateřská škola Praha - Slivenec, Ke Smíchovu 16 Základní škola Vladislava Vančury, Praha - Zbraslav
Praha 5, Praha 16 21. 4. 2022 Radotín A ZŠ Nepomucká Fakultní základní škola a mateřská škola Barrandov II při PedF UK, Praha 5 - Hlubočepy, V Remízku 7/919, příspěvková organizace ZŠ a MŠ Weberova
Praha 7 21. 4. 2022 Loko Vltavín A Základní škola Praha 7, Strossmayerovo náměstí 4 Fakultní základní škola PedF UK a Mateřská škola U Studánky Praha 7, Umělecká 8 Základní škola T. G. Masaryka Praha 7, Ortenovo náměstí 34
Praha 7 21. 4. 2022 Loko Vltavín B Základní škola Praha 7, Strossmayerovo náměstí 4 Fakultní základní škola PedF UK a Mateřská škola U Studánky Praha 7, Umělecká 8 Základní škola a Mateřská škola Praha 7, Tusarova 21
Praha 3 20. 4. 2022 SARA Pražačka, Praha 3 A Základní škola Chmelnice, Praha 3, K Lučinám 18/2500 Základní škola a mateřská škola, Praha 3, Chelčického 43/2614 Základní škola a mateřská škola, Praha 3, nám. Jiřího z Lobkovic 22/121
Praha 13 19. 4. 2022 Klausova 2450/2 A Základní škola, Praha 13, Kuncova 1580 Základní škola, Praha 13, Klausova 2450 Fakultní základní škola profesora Otokara Chlupa Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Fingerova 2186
Praha 2 13. 4. 2022 Pražačka B ZŠ Botičská, Praha Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Fakultní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 2, Kladská 1 Základní škola a mateřská škola, Praha 2, Na Smetance 1
Praha 4 13. 4. 2022 FC Tempo Praha B Základní škola, Praha 4, Jižní IV., 10 Základní škola, Praha 4, Jílovská 1100 Základní škola, Praha 4, Bítovská 1
Praha 2 12. 4. 2022 Pražačka A ZŠ Vratislavova Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Fakultní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 2, Kladská 1 Základní škola u svatého Štěpána
Praha 4 12. 4. 2022 FC Tempo Praha A První jazyková základní škola v Praze 4, Praha 4, Horáčkova 1100 Základní škola Wonderland Academy s.r.o. Základní škola, Praha 4, Jižní IV., 10
Praha 6, Praha 17 11. 4. 2022 SK Aritma Praha B Základní škola Marjánka Základní škola a Mateřská škola Věry Čáslavské, Praha 6 Základní škola genpor. Františka Peřiny, Praha 6 - Řepy, Socháňova 19/1139
Praha 8 11. 4. 2022 ZŠ Glowackého A ZŠ Ďablice Základní škola, Praha 8, Glowackého 6 Základní škola, Praha 8, Na Šutce 28ZŠ
Praha 6, Praha 17 7. 4. 2022 SK Aritma Praha A Základní škola a mateřská škola, Praha - Nebušice Základní škola genpor. Františka Peřiny, Praha 6 - Řepy, Socháňova 19/1139 Základní škola a Mateřská škola Emy Destinnové, Praha 6, náměstí Svobody 3/930
Praha 9, Praha 14 23. 3. 2022 SC Xaverov B Základní škola a Mateřská škola generála Františka Fajtla DFC Základní škola Praha - Kbely Základní škola a Mateřská škola Dr. Edvarda Beneše, Praha - Čakovice
Praha 9, Praha 14 23. 3. 2022 SC Xaverov B Základní škola, Praha 9 - Dolní Počernice, Národních hrdinů 70 Fakultní základní škola, Praha 9 - Horní Počernice, Chodovická 2250 Základní škola, Praha 9 - Černý Most, Vybíralova 964
Praha 9, Praha 14 21. 3. 2022 SC Xaverov A Fakultní základní škola, Praha 9 - Horní Počernice, Chodovická 2250 Základní škola, Praha 9 - Horní Počernice, Ratibořická 1700 Masarykova základní škola, Praha 9 - Újezd nad Lesy, Polesná 1690

Plzeňský kraj

Výsledky krajského finále

Datum Místo Kategorie 1. místo 2. místo 3. místo
13. 5. 2022 33. ZŠ Plzeň, stadion Josefa Žaloudka A ZŠ Jižní předměstí, Rokycany 33. základní škola Plzeň, T. Brzkové 31, příspěvková organizace 20. základní škola Plzeň, Brojova 13, příspěvková organizace
13. 5. 2022 33. ZŠ Plzeň, stadion Josefa Žaloudka B 33. základní škola Plzeň, T. Brzkové 31, příspěvková organizace Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Klatovy Masarykova základní škola Kdyně, okres Domažlice, příspěvková organizace

Výsledky okresních finále

Okres Datum Místo Kategorie 1. místo 2. místo 3. místo
Rokycany 11. 5. 2022 Čechova 1155 A ZŠ Jižní předměstí, Rokycany Základní škola a Mateřská škola Volduchy, příspěvková organizace Základní škola a mateřská škola Stupno, příspěvková organizace
Rokycany 11. 5. 2022 Čechova 1155 B ZŠ Jižní předměstí, Rokycany Základní škola T.G.Masaryka Rokycany, příspěvková organizace Základní škola a Mateřská škola Volduchy, příspěvková organizace
Plzeň - jih 5. 5. 2022 Dobřany A Základní škola Josefa Hlávky Přeštice Základní škola Štěnovice, okres Plzeň-jih ZŠ Nepomuk
Plzeň - jih 5. 5. 2022 Dobřany B Základní škola Štěnovice, okres Plzeň-jih Základní škola Blovice, okres Plzeň-jihZŠ ZŠ Nepomuk
Plzeň - město 4. 5. 2022 Terezie Brzkové 1024/31 A 33. základní škola Plzeň, T. Brzkové 31, příspěvková organizace 20. základní škola Plzeň, Brojova 13, příspěvková organizace 22. základní škola Plzeň, Na Dlouhých 49, příspěvková organizace
Plzeň - město 4. 5. 2022 Terezie Brzkové 1024/31 B 33. základní škola Plzeň, T. Brzkové 31, příspěvková organizace 21. základní škola Plzeň, Slovanská alej 13, příspěvková organizace 26. základní škola Plzeň, Skupova 22, příspěvková organizace
Tachov 4. 5. 2022 Chodová Planá B Základní škola Tachov, Hornická 1325, příspěvková organizace Základní škola Planá, příspěvková organizace ZŠ Stříbro, Gagarinova 1039,příspěvková organizace
Tachov 3. 5. 2022 Chodová Planá A ZŠ Tachov Zárečná Základní škola Tachov, Kostelní 583, příspěvková organizace ZŠ Černošín
Domažlice 28. 4. 2022 Domažlice B Masarykova základní škola Kdyně, okres Domažlice, příspěvková organizace Základní škola a mateřská škola Domažlice, Msgre B. Staška 232, příspěvková organizace Základní škola Mrákov, okres Domažlice, příspěvková organizace
Plzeň - sever 28. 4. 2022 Horní Bříza B Základní škola Kralovice, okres Plzeň - sever, příspěvková organizace Základní škola a Mateřská škola Nýřany, příspěvková organizace ŽŠ a MŠ Vejprnice
Domažlice 26. 4. 2022 Domažlice A Základní škola Domažlice, Komenského 17 Základní škola a mateřská škola Domažlice, Msgre B. Staška 232, příspěvková organizace Základní škola Staňkov, okres Domažlice, příspěvková organizace
Plzeň - sever 26. 4. 2022 Horní Bříza A Masarykova základní škola Zruč - Senec, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace Základní škola Kralovice, okres Plzeň - sever, příspěvková organizace Základní škola a Mateřská škola Nýřany, příspěvková organizace

Středočeský kraj JIH

Výsledky krajského finále

Datum Místo Kategorie 1. místo 2. místo 3. místo
17. 5. 2022 Sportovní komplex Vlašim A ZŠ Březové Hory, Příbram Základní škola Dolní Břežany, příspěvková organizace Základní škola T. G. Masaryka Mnichovice okres Praha-východ., příspěvková organizace
17. 5. 2022 Sportovní komplex Vlašim B ZŠ Pod Školou, Černošice Základní škola Benešov, Jiráskova 888 1. základní škola Sedlčany, Primáře Kareše 68

Výsledky okresních finále

Okres Datum Místo Kategorie 1. místo 2. místo 3. místo
Příbram 10. 5. 2022 1.FK Příbram B 1. základní škola Sedlčany, Primáře Kareše 68 Základní škola Dobříš, Komenského nám. 35, okres Příbram 2. základní škola Dobříš, Školní 1035, okres Příbram
Rakovník 6. 5. 2022 SK Rakovník A 2. základní škola, Rakovník, Husovo náměstí 3 Základní škola a mateřská škola J. A. Komenského v Novém Strašecí 3. základní škola, Rakovník, Okružní 23313. základní škola
Rakovník 6. 5. 2022 SK Rakovník B Základní škola a mateřská škola J. A. Komenského v Novém Strašecí 1. základní škola, Rakovník, Martinovského 153 3. základní škola, Rakovník, Okružní 23313. základní škola
Praha západ 5. 5. 2022 Rudná, Karlovotýnská - hřiště FK Rudná A Základní škola Dolní Břežany, příspěvková organizace Základní škola Tursko, okres Praha - západ Základní škola Rudná, okres Praha - západ
Praha západ 5. 5. 2022 Rudná, Karlovotýnská - hřiště FK Rudná B ZŠ Pod Školou, Černošice Základní škola Jílové u Prahy Základní škola Průhonice, okres Praha - západ
Příbram 4. 5. 2022 Dobříš A ZŠ Březové Hory, Příbram Základní škola, Příbram II, Jiráskovy sady 273 Základní škola Dobříš, Komenského nám. 35, okres Příbram
Benešov 3. 5. 2022 Vlašim B Základní škola Benešov, Jiráskova 888 ZŠ Bystřice Základní škola Benešov, Dukelská 1818
Beroun 28. 4. 2022 Hořovice A Základní škola Sídliště 321, ŽebrákZŠ Žebrák 2. základní škola a mateřská škola, Beroun, Preislerova 1335 Základní škola Zdice
Beroun 28. 4. 2022 Hořovice B Základní škola Zdice ZŠ T.G. Masaryka Komárov ZŠ a MŠ Lochovice
Kladno 27. 4. 2022 FC SK Kladno, Sletiště B Základní škola Slaný, Rabasova Základní škola Velvary, okres Kladno ZŠ a MŠ Norská Kladno
Kladno 21. 4. 2022 FC SK Kladno, umělá tráva Sletiště A Základní škola Kladno, Amálská 2511 Základní škola Slaný, Rabasova Základní škola Velvary, okres Kladno
Benešov 20. 4. 2022 Benešov A Základní škola T. G. Masaryka Mnichovice okres Praha-východ., příspěvková organizace Základní škola Netvořice, okres Benešov, příspěvková organizace Základní škola Benešov, Dukelská 1818

Středočeský kraj SEVER

Výsledky krajského finále

Datum Místo Kategorie 1. místo 2. místo 3. místo
16. 5. 2022 Stadion TJ Neratovice A ZŠ a MŠ 17. listopadu, Mladá Boleslav Základní škola a Základní umělecká škola Líbeznice, příspěvková organizace Základní škola Kolín II., Kmochova 943
16. 5. 2022 Stadion TJ Neratovice B ZŠ M. Plesingera – Božinova, Neratovice ZŠ Václavkova 1082, příspěvková org. Základní škola Vítězslava Hálka Odolena Voda

Výsledky okresních finále

Okres Datum Místo Kategorie 1. místo 2. místo 3. místo
Mladá Boleslav 11. 5. 2022 Mladá Boleslav A ZŠ a MŠ 17. listopadu, Mladá Boleslav ZŠ Václavkova 1082, příspěvková org. Základní škola  Benátky nad Jizerou, Husovo  náměstí 55
Mladá Boleslav 11. 5. 2022 Mladá Boleslav B ZŠ Václavkova 1082, příspěvková org. Základní škola a mateřská škola, Kněžmost, okres Mladá Boleslav Základní škola Čachovice a Mateřská škola Struhy, okres Mladá Boleslav
Nymburk 5. 5. 2022 Poděbrady A Základní škola Městec Králové ZŠ Juventa Základní škola a Mateřská škola Nymburk, Letců R. A. F. 1989, p.o.
Nymburk 5. 5. 2022 Poděbrady B Základní škola Kostomlaty nad Labem, příspěvková organizace ZŠ Juventa Základní škola Sadská
Praha východ 5. 5. 2022 Čelákovice A Základní škola a Základní umělecká škola Líbeznice, příspěvková organizace Základní škola Čelákovice, Kostelní 457, příspěvková organizace Základní škola Zeleneč, okres Praha - východ
Praha východ 5. 5. 2022 Čelákovice B Základní škola Vítězslava Hálka Odolena Voda OPEN GATE - gymnázium a základní škola, s.r.o. Základní škola Čelákovice, J. A. Komenského 414, příspěvková organizace
Mělník 4. 5. 2022 Neratovice B ZŠ M. Plesingera – Božinova, Neratovice Základní škola Veltrusy, příspěvková organizace Základní škola Neratovice,28.října 1157,okres Mělník
Mělník 3. 5. 2022 Neratovice A Základní škola Veltrusy, příspěvková organizace Základní škola Neratovice,28.října 1157,okres Mělník Základní škola Tišice, okres Mělník příspěvková organizace

Ústecký kraj

Výsledky krajského finále

Datum Místo Kategorie 1. místo 2. místo 3. místo
12. 5. 2022 Areál FK Teplice a.s. Na Stínadlech, Teplice A ZŠ Jungmannova, Roudnice nad Labem ZŠ Edisonova, Teplice Základní škola Rumburk, U Nemocnice 1132/5, okres Děčín, příspěvková organizace
12. 5. 2022 Areál FK Teplice a.s. Na Stínadlech, Teplice B ZŠ J. Arbesa, Most Základní škola Bílá cesta, Teplice, Verdunská 2958 Základní škola Antonína Baráka Lovosice, Sady pionýrů 361/4, okres Litoměřice

Výsledky okresních finále

Okres Datum Místo Kategorie 1. místo 2. místo 3. místo
Litoměřice 6. 5. 2022 Roudnice nad Labem B Základní škola Antonína Baráka Lovosice, Sady pionýrů 361/4, okres Litoměřice Základní škola J.E.Purkyně a ZUŠ Libochovice ZŠ Jungmannova, Roudnice nad Labem
Litoměřice 5. 5. 2022 Roudnice nad Labem A ZŠ Jungmannova, Roudnice nad Labem Základní škola Školní Štětí Základní škola J.E.Purkyně a ZUŠ Libochovice
Louny 5. 5. 2022 FK SEKO Louny A Základní škola Žatec, Komenského alej 749, okres Louny Základní škola, Žatec, Jižní 2777, okres Louny Základní škola Podbořany, Husova 276, okres Louny
Louny 5. 5. 2022 FK SEKO Louny B Základní škola J. A. Komenského Louny, Pražská 101, příspěvková organizace Základní škola Louny, Přemyslovců 2209, příspěvková organizace Základní škola Podbořany, Husova 276, okres Louny
Most 28. 4. 2022 Areál Souš A ZŠ J. Arbesa, Most Základní škola, Most, Zdeňka Štěpánka 2912, příspěvková organizace Základní škola Litvínov - Hamr, Mládežnická 220, okres Most
Most 27. 4. 2022 Areál Souš B ZŠ J. Arbesa, Most Základní škola, Most, Zdeňka Štěpánka 2912, příspěvková organizace ZŠ a MŠ Meziboří, př.o.
Teplice 27. 4. 2022 Na Stínadlech 2796 B Základní škola Bílá cesta, Teplice, Verdunská 2958 ZŠ Edisonova, Teplice Základní škola Proboštov, okres Teplice
Teplice 26. 4. 2022 Na Stínadlech 2796 A ZŠ Edisonova, Teplice Základní škola s rozšířeným vyučováním matematiky a přírodovědných předmětů, Teplice, Buzulucká 392 Základní škola Bílá cesta, Teplice, Verdunská 2958
Ústí nad Labem 26. 4. 2022 Ústí nad Labem B Základní škola Velké Březno, příspěvková organizac Základní škola Ústí nad Labem, Hluboká 150, příspěvková organizace Základní škola Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, příspěvková organizace
Ústí nad Labem 25. 4. 2022 Ústí nad Labem A Základní škola Ústí nad Labem, Hlavní 193, příspěvková organizaceZŠ Základní škola Ústí nad Labem, Vinařská 1016/6, příspěvková organizace

Kraj Vysočina

Výsledky krajského finále

Datum Místo Kategorie 1. místo 2. místo 3. místo
9. 5. 2022 Stadion FC Vysočina Jihlava, Na Stoupách A ZŠ Seifertova, Jihlava ZŠ Pražská ZŠ E. Rošického, Jihlava
9. 5. 2022 Stadion FC Vysočina Jihlava, Na Stoupách B ZŠ E. Rošického, Jihlava ZŠ Jihlava, Kollárova 30 Základní škola a Mateřská škola Havlíčkův Brod, Wolkerova 2941

Výsledky okresních finále

Okres Datum Místo Kategorie 1. místo 2. místo 3. místo
Třebíč 4. 5. 2022 Třebíč A Základní škola a Mateřská škola Blatnice, okres Třebíč, příspěvková organizace ZŠ a MŠ Třebíč, Na Kopcích Základní škola T.G.Masaryka Třebíč
Třebíč 4. 5. 2022 Třebíč B Základní škola a mateřská škola Třebíč, Bartuškova 700 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933 Základní škola Ludvíka Svobody a Mateřská škola Rudíkov, příspěvková organizace
Pelhřimov 3. 5. 2022 Sportovní areál Pelhřimov A ZŠ Pražská Základní škola Humpolec, Hradská 894, okres Pelhřimov Základní škola Pacov
Žďár n. Sázavou 3. 5. 2022 Velké Meziříčí A Základní škola a Mateřská škola Nové Veselí, příspěvková organizace ZŠ Měřín Základní škola Hany Benešové a Mateřská škola Bory, příspěvková organizace
Žďár n. Sázavou 3. 5. 2022 Velké Meziříčí B Základní škola Velké Meziříčí, Oslavická 1800/20 Základní škola Žďár nad Sázavou, Palachova 2189/35, příspěvková organizace ZŠ Měřín
Jihlava 2. 5. 2022 Jihlava, E. Rošického 2, hřiště ZŠ A ZŠ Seifertova, Jihlava ZŠ E. Rošického, Jihlava Základní škola Jihlava, Havlíčkova 71, příspěvková organizace
Jihlava 2. 5. 2022 Jihlava, E. Rošického 2, hřiště ZŠ B ZŠ Jihlava, Kollárova 30 ZŠ E. Rošického, Jihlava Základní škola a Mateřská škola Zhoř, okres Jihlava, příspěvková organizace
Pelhřimov 28. 4. 2022 Sportovní areál Pelhřimov B Základní škola Humpolec, Hálkova 591, okres Pelhřimov ZŠ Pražská Základní škola Otokara Březiny Počátky, okres Pelhřimov
Havlíčkův Brod 25. 4. 2022 Havlíčkův Brod B Základní škola a Mateřská škola Havlíčkův Brod, Wolkerova 2941 Základní škola a Mateřská škola Havlíčkův Brod, Konečná 1884 Základní škola Přibyslav
Havlíčkův Brod 21. 4. 2022 Havlíčkův Brod A Základní škola Havlíčkův Brod, Štáflova 2004 Základní škola Přibyslav Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou

Zlínský kraj

Výsledky krajského finále

Datum Místo Kategorie 1. místo 2. místo 3. místo
10. 5. 2022 Fotbalový stadion Vršava, Zlín A ZŠ Sportovní, Uherské Hradiště Základní škola Brumov-Bylnice Základní škola Zachar, Kroměříž, příspěvková organizace
10. 5. 2022 Fotbalový stadion Vršava, Zlín B ZŠ Sportovní, Uherské Hradiště Základní škola Oskol, Kroměříž, příspěvková organizace ZŠ Komenského II, Zlín, Havlíčkovo nábř. 2567 příspěvková organizace

Výsledky okresních finále

Okres Datum Místo Kategorie 1. místo 2. místo 3. místo
Kroměříž 5. 5. 2022 Hulín B Základní škola Oskol, Kroměříž, příspěvková organizace Základní škola Morkovice, příspěvková organizace Základní škola Bratrství Čechů a Slováků,Bystřice pod Hostýnem,Pod Zábřehem 1100,okres Kroměříž,příspěvková organizace
Kroměříž 4. 5. 2022 Bystřice pod Hostýnem A Základní škola Zachar, Kroměříž, příspěvková organizace Základní škola Morkovice, příspěvková organizace Základní škola Bratrství Čechů a Slováků,Bystřice pod Hostýnem,Pod Zábřehem 1100,okres Kroměříž,příspěvková organizace
Uherské Hradiště 3. 5. 2022 Uherské Hradiště A ZŠ Sportovní, Uherské Hradiště Základní škola a Základní umělecká škola, Dolní Němčí, okres Uherské Hradiště Základní škola Hluk, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace
Uherské Hradiště 3. 5. 2022 Uherské Hradiště B ZŠ Sportovní, Uherské Hradiště Základní škola T. G. Masaryka, Bojkovice, okres Uherské Hradiště Základní škola Hluk, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace
Vsetín 28. 4. 2022 Valašské Meziříáčí B Základní škola Vsetín, Sychrov 97 Základní škola Valašské Meziříčí, Křižná 167, okres Vsetín, příspěvková organizace Základní škola a Mateřská škola Karolinka
Zlín 28. 4. 2022 Fotbalový stadion FC Bylnice A Základní škola Brumov-Bylnice Základní škola Okružní Zlín Základní škola Mánesova Otrokovice, příspěvková organizace
Zlín 28. 4. 2022 Fotbalový stadion FC Bylnice B Základní škola Slavičín - Vlára, příspěvková organizace Základní škola Okružní Zlín Základní škola Trávníky Otrokovice
Vsetín 26. 4. 2022 Valašské Meziříáčí A Základní škola Valašské Meziříčí, Šafaříkova 726, okres Vsetín, příspěvková organizace Základní škola Vidče, okres Vsetín Základní škola Valašská Polanka, okres Vsetín